Teraz jest 28 mar 2024, o 23:46


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: nastepny sos :)
PostNapisane: 14 paź 2006, o 14:20 

Dołączył(a): 11 paź 2006, o 17:18
Posty: 31
Lokalizacja: Switzerland
sosik bedzie bialy jogurtowy wiec taki najlepiej smakuje z rurkami( sos jest dobry rowniez z ryzem )
skladniki :
- jogurt 0,5 litra naturalny ( gesty )
- pestka dyni ( garsc ) :)
- papryka zolta czerwona i zielona ( po polowie z kazdej )
- koperek ale tylko swiezy
- brokuly ( jedna mala )
- sol, ostra papryka, cury, ( sambar masala o ile posiadamy ale wtedy nie dajemy ostrej papryki )
- oliwki o ile ktos lubi ( ja uwielbiam ) :):):)

do sredniego rondelka dajemy olej lub maslo okolo 2 lyzki rozgrzewamy i dodajemy przyprawy czyli cury lub sambar masale ( plaska lyzke ) podsmazajac je troche potem jak w ostatnim przepisie zalewamy 1/5 szklanki wody i dodajemy pokrojona papryke i brokuly duszac tym razem pod przykryciem okolo 12 min mieszajac czasem i o ile to bedzie konieczne dolewamy wody zeby sie nie przypalalo w tym czasie na malej patelni lub w malym garnku rozgrzewamy odrobine oleju i wrzucamy garsc pestki dyni prazac ja na malym ogniu az zacznie strzelac poczym wrzucamy ja do garnka z uduszonymi juz warzywami wymieszac wszytko solac i dodajac drobno posiekanym koperkiem ( pol peczka ) na koncu wlawamy jagurt mieszamy i sosik gotowy ( oliwki dodajemy razem z paryka i brokulami )


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]  Moderatorzy: Baladeva, Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL