Teraz jest 28 mar 2024, o 11:40


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Projekt "Nowe Śantipur - 2016" - harmonogram prac
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 09:05 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Purnaprajna napisał(a):

A już na poważnie, niezmiernie się cieszę z tego projektu. Rameśvarze, czy macie jakieś oddzielne konto bankowe przeznaczone na ten cel? W ogóle, odkąd dowiedziałem się, że mój drogi Gauranga został TP, moje przepełnione sympatią i życzeniami wszelkich sukcesów myśli często kierują się w tamtym kierunku, chociaż samo życie na farmie nigdy mnie nie pociągało, bo sam jestem "psychicznym cherlakiem", za słabym na takie wyrzeczenia. :)


Konto właśnie jest zakładane, niedługo podamy namiary. Dziękujemy Prabhu za Twoją życzliwość. Serce rośnie, gdy bhaktowie są szczęśliwi :D

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt "Nowe Śantipur - 2016" - harmonogram prac
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 20:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2007, o 12:06
Posty: 264
Rameśvar das napisał(a):
Dzięki Kalpataru za sugestie i doping, próbowałem to zmienić, ale argumenty Purnaprajni i Gaurangi trafiają do mnie i zostaje propagowanie projektu 8)


Spoko, to jest mały szczegół. Grunt, żeby wam się wiodło:) Gauranga!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt "Nowe Śantipur - 2016" - harmonogram prac
PostNapisane: 11 wrz 2013, o 15:47 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Purnaprajna napisał(a):
Rameśvar das napisał(a):
Dzięki Kalpataru za sugestie i doping, próbowałem to zmienić, ale argumenty Purnaprajni i Gaurangi trafiają do mnie i zostaje propagowanie projektu 8)


"Reklama" przeznaczona jest głównie dla psychicznych cherlaków "łykających ją" biernie, siedząc przed telewizorem, i łatwo dających się naciągnąć na kasę, kupując rzeczy, których w ogóle nie potrzebują do życia i szczęścia. Dla prawdziwych świadomych Kryszny mężczyzn i niestrudzonych, farmowych maharatich walczących z mayą istnieje jedynie sianie transcendentalnej "PROPAGANDY", a następnie ekstatyczne żniwa!!! :D

A już na poważnie, niezmiernie się cieszę z tego projektu. Rameśvarze, czy macie jakieś oddzielne konto bankowe przeznaczone na ten cel? W ogóle, odkąd dowiedziałem się, że mój drogi Gauranga został TP, moje przepełnione sympatią i życzeniami wszelkich sukcesów myśli często kierują się w tamtym kierunku, chociaż samo życie na farmie nigdy mnie nie pociągało, bo sam jestem "psychicznym cherlakiem", za słabym na takie wyrzeczenia. :)


Dzieki Przyjacielu za wsparcie,dobre słowo i wszelka dobrą energie.
A jeśli chodzi o wyrzeczenia,na farmie...Wszystko zależy jak na to popatrzymy,dla mnie teraz wyrzeczeniem było by z powrotem mieszkać w murach wielkomiejskich budynków,z pijanymi sąsiadami nad głową i rozwiązłą sąsiadką,za ścianą :D
Mam nadzieje że kiedy stworzymy już,warunki dla TKZW, :wink: :lol: psychicznych cherlaków,wtedy każdy bedzie mógł do nas zajrzeć. I służyć Panom,na swoim poziomie patrząc,na "wyrzeczonych" tubylców.
Pozdrawiam :D

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt "Nowe Śantipur - 2016" - harmonogram prac
PostNapisane: 11 wrz 2013, o 16:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Gauranga Avatar das napisał(a):
A jeśli chodzi o wyrzeczenia,na farmie...Wszystko zależy jak na to popatrzymy,dla mnie teraz wyrzeczeniem było by z powrotem mieszkać w murach wielkomiejskich budynków,z pijanymi sąsiadami nad głową i rozwiązłą sąsiadką,za ścianą :D

Z tego punktu widzenia, to i ja chyba mieszkam na wsi. Mieszkam w trzypiętrowym budynku, na obrzeżach Helsinek, zaraz przy rezerwacie ptaków, które szczebiocą rano na 80% głośności Mayapurskich ptaków, a poza tym jest cisza, jak makiem zasiał. Wokół lasy, stawik i jeden sklep, do brzegu morza pół godziny drogi, a do końcowej stacji metra jest 20 minut żwawego marszu.

W budynku mieszkają głównie starzy ludzie, którzy cenią sobie spokój, a jak pójdziesz się nad ranem wysikać i wykąpać, to na drugi dzień, stara sąsiadka z dołu, wysyła skargę do administracji, że "strumieniem" robisz potworne hałasy. Doszło do tego, że administracja musiała wystosować oficjalne pismo, że korzystanie z łazienki w nocy, nie jest łamaniem ciszy nocnej, i że "mocny strumień" jest nie tylko okej, ale nawet i zdrowy. ;) :lol: Jednak torty mojej żony załagodziły wszelkie niesnaski, i mamy bardzo dobre stosunki, z tymi paroma sąsiadami.

Gauranga Avatar das napisał(a):
Mam nadzieje że kiedy stworzymy już,warunki dla TKZW, :wink: :lol: psychicznych cherlaków,wtedy każdy bedzie mógł do nas zajrzeć. I służyć Panom,na swoim poziomie patrząc,na "wyrzeczonych" tubylców.
Pozdrawiam :D

Na to właśnie liczę, i dlatego się ucieszyłem. Powodzenia w projekcie, i ściskam Cię niezwykle mocno, kochany Gaurango! :D

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Moderatorzy: Rameśvar das, Morderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL