Teraz jest 24 kwi 2024, o 17:16


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gaura Purnima na farmie 2007
PostNapisane: 5 mar 2007, o 22:56 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2006, o 17:14
Posty: 988
Lokalizacja: redakcja strony www.harinam.pl
Prosimy o pozostawienie komentarzy do artykułu
http://www.harinam.pl/yatra,73.html

_________________
http://www.harinam.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2007, o 23:08 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Jutro podobno bedą jeszcze filmiki.

A tak pozatym to pozdrowienia dla wszystkich którzy byli w Czarnowie dawno Tam nie było takiej duzej ilosci wielbicieli, podziekowania dla organizatorów.

spotkac mozna było dawno nie widziane osoby.Subal jak to czytasz to dzieki za pomoc przy dystrybycji prasadam.Miło Cie było zobaczyc.Pozdro

A i jeszcze do tHomKa: relacja w deche, bardzo mi sie podoba mam nadzieje i nie tylko ja ze bedzisz pisał częściej, twoja żonka tez pieknie i szczerze pisze :) pozdrawiam was goraco i z niecierpliwoscia czekam na wasze kolejne relacje

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 00:39 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Przepiękne święto!!! Podziękowania należą się zarówno organizatorom jak i uczestnikom. Pragnienie wspólnego intonowania chwał Pana ciągle wzrasta, co można było dostrzec w wyrażanych przez bhaktów pozytywnych uczuciach i emocjach.

Na szczególne wyróżnienie w moich oczach zasługuje rodzina Tiksznarupów i Viśvakarmów, którzy koordynowali przebieg festiwalu. Widać, że są to bhaktowie, którzy są w stanie poprowadzić festiwale na o wiele większą skalę.... powiem Wam jeszcze, że widząc Ich radość w akcji aż chce się im służyć, tak by ta radość ciągle rosła. A za sprawą otwartości, opieki prezydenta świątyni - Raghunatha prabhu - czułem się jak w domu.

Bardzo dobrze współpracowało mi się w kuchni pod wodzą Govardhana prabhu, który w niezwykle mądry i radosny sposób kierował sztabem pomocników i kucharzy. oj się działo :)

Tomku, twoje zdjęcia są bardzo ciekawe!!!! Ukazałeś mi coś, czego nigdy wcześniej na farmie nie widziałem - krówki!!!! Tzn. widziałem je ale nigdy tak jak ty je przedstawiasz w swojej galerii. Są piękne!!! Tam pod zdjęciami są takie komentarze.. czy one tak naprawdę mówiły?!

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za niezwykłe chwile i oby tak częściej!!!

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 08:50 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 gru 2006, o 10:02
Posty: 53
Lokalizacja: Legnica
Hare Kryszna

Madhava napisał(a):
A i jeszcze do tHomKa: relacja w deche, bardzo mi sie podoba mam nadzieje i nie tylko ja ze bedzisz pisał częściej, twoja żonka tez pieknie i szczerze pisze pozdrawiam was goraco i z niecierpliwoscia czekam na wasze kolejne relacje


Dziękuje za miłe słowa zachęty, pozdrawiam również gorąco i do zobaczenia przy następnej okazji. Może uda się nam wkońcu zawitać do Jawora.

Uściski

_________________
nie ma innej drogi, nie ma innej drogi, nie ma innej drogi


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 09:18 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 gru 2006, o 10:02
Posty: 53
Lokalizacja: Legnica
Rameśvar das napisał(a):
Tam pod zdjęciami są takie komentarze.. czy one tak naprawdę mówiły?!


Chociaż jestem zodiakalnym bykiem, to niestety krowi język jest dla mnie równie tajemniczy jak sanskryt :)
Mam nadzieję tylko, że krówki się na mnie nie obrażą z powodu tych żartów. :D
Chciałem też nadmienić, że Rameśvar prabhu był współautorem relacji.
Uzupełnił ją o to co naistotniejsze - imiona osób, które sprawiły, że dzień pojawienia się Pana Gaurangi mogliśmy spędzić w tak miły i wartościowy sposób. Opisał także to czego osobiście nie byłem świadkiem.
Rameśvarku, wielkie dzięki, za to i za twoje miłe towarzystwo.

Gauranga!!!

_________________
nie ma innej drogi, nie ma innej drogi, nie ma innej drogi


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 12:49 

Dołączył(a): 5 sty 2007, o 10:27
Posty: 13
Lokalizacja: Legnica
Bhaktowie drodzy, Wy nam w małżeństwie bębenka nie podkręcajcie insynuacjami w stylu "kto pisze lepsze relacje ze spotkań", bo jak Wam zmonopolizujemy harinam, to nikogo innego już do głosu nie dopuścimy, tak będziemy ze sobą ciągle rywalizować :wink: Już i tak między sobą żartujemy kto pisze zabawniejsze opisy sytuacji, i posty, i robi lepsze zdjęcia tęczy (bo akurat tęcza moja!). Dzieci pójdą do dziadków, robota domowa pójdzie w kąt, a ja z mężem moim będziemy tylko siedzieć i stukać w klawisze, żeby lepszą relację napisać :mrgreen:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 13:16 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 gru 2006, o 10:02
Posty: 53
Lokalizacja: Legnica
żona tHomKa napisał(a):
Bhaktowie drodzy, Wy nam w małżeństwie bębenka nie podkręcajcie insynuacjami w stylu "kto pisze lepsze relacje ze spotkań", bo jak Wam zmonopolizujemy harinam, to nikogo innego już do głosu nie dopuścimy, tak będziemy ze sobą ciągle rywalizować Już i tak między sobą żartujemy kto pisze zabawniejsze opisy sytuacji, i posty, i robi lepsze zdjęcia tęczy (bo akurat tęcza moja!). Dzieci pójdą do dziadków, robota domowa pójdzie w kąt, a ja z mężem moim będziemy tylko siedzieć i stukać w klawisze, żeby lepszą relację napisać


Nie ma to jak głos rozsądku :(
A mogło być tak pięknie... :D

_________________
nie ma innej drogi, nie ma innej drogi, nie ma innej drogi


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 14:06 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Kazde z was pisze fajnie i kazde w swoim stylu.To tak jak by porównywac pierwszej klasy samochod terenowy i pierweszej kasy limuzyne:) nie ma kwesti rywalizacji chociaz oba są samochodami :)
A pozatym czekamy az"przejmiecie" harinam napewno nabierze on nowego wymiaru

Pozdrowienia i usciski

A co do przyjazdu do jawora o ktorym pisal tHomeK to nadaza sie ciekawa okazja bo w piatek 09.03.2007 czyli w ten piatek przyjezdza do nas do Jawora na program Haripad Prabhu i z tego powodu robimy program w zamku o 17tej co wy na to?

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 14:12 

Dołączył(a): 5 sty 2007, o 10:27
Posty: 13
Lokalizacja: Legnica
No to ja już sari krochmalę, żeby w piątek paść do nóg Czcigodnej Madanie M.M. :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 15:32 

Dołączył(a): 14 lis 2006, o 18:54
Posty: 508
madhava napisał(a):
Kazde z was pisze fajnie i kazde w swoim stylu.


no naprawdę zapodają niezłe teksty :) , ale jak dla mnie na razie żonaThomka lekko prowadzi :twisted:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 16:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 paź 2006, o 18:25
Posty: 308
żona tHomKa napisał(a):
No to ja już sari krochmalę, żeby w piątek paść do nóg Czcigodnej Madanie M.M. :lol:


Radzę nie krochmalić, no chyba, że chcesz postawić parawan :)
Rameśwar obiecał załatwić sprawę anonimowo, ale widzę, że będę musiała z nim poważnie na ten temat porozmawiać... :evil:
Co do piątku to warto to wziąć pod uwagę, programy z Haripadem i jego rodziną zawsze są bardzo inspirujące i.. dowcipne ;) Przyjedźcie!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 16:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, o 09:46
Posty: 9
Lokalizacja: Wrocław
Ja...chciałabym pogratulować "tatusiowi" tHomkowi i reszcie rodzinki pieknych zdjęc. Przekazują niesamowity nastrój tej swiątyni i bóstw.
Dziekuje!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 mar 2007, o 22:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2007, o 12:57
Posty: 60
Lokalizacja: Karuna Bhavan,Scotland
Haribol Prabhus!
Dolaczam sie do kory brzozy i takze dziekuje za piekna relacje z festiwalu. Gaura Purnime obchodzilam w innym miejscu ale dzieki relacji tHomka bylam na "poprawinach" na farmie. Zdjecia piekne i ciekawe. Poklony dla wszystkich bhaktow. GAURANGA!

_________________
Srimati Vrindadevi ki jay!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2007, o 04:42 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
POzdrowienia z kalkuty gdzie mnie cisn buty.
Wlasnie siedzimy sobie w tutejszym porcie lotniczym i czekamy na nasz lot do delhi.
Ja i Amogha wraz z jego zonka obchodzilismy swieto Gaura purnimy w mayapur. Byl "czad"ale jak na moj "wiejski " nastroj zaduzo ludzi,a dla Madhavy i wielu innych nagralem okolicznosciowy, wyklad H H Jayapathaki Maharaja w calosci.
Pozdrawiamy Hari Bolo!
Gauranga![/list]

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2007, o 07:00 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 gru 2006, o 10:02
Posty: 53
Lokalizacja: Legnica
balarama11 napisał(a):
madhava napisał(a):
Kazde z was pisze fajnie i kazde w swoim stylu.


no naprawdę zapodają niezłe teksty :) , ale jak dla mnie na razie żonaThomka lekko prowadzi :twisted:


Nie damy się sprowokować 8)

_________________
nie ma innej drogi, nie ma innej drogi, nie ma innej drogi


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Moderator: Morderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL