Teraz jest 28 mar 2024, o 22:29


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: AGTSR11
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 14:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 09:25
Posty: 12
Lokalizacja: GDAŃSK
Przeniesione stąd viewtopic.php?f=11&t=1488 aby oszczędzić tej rozmowy innym, nie zainteresowanym tematem osobom
moderator - MADHAVA

madhava napisał(a):
z 15 lat temu to może i było to porywające i odkrywcze ... teraz to średniawka bardzo średnia. Jak dla mnie oczywiście.


Kawałek numer 2 do którego dałem link, pochodzi z roku 2007. Zanim skrytykujesz, zastanów się. Pomyśl. Użyj głowy. Poza tym, nie chodzi o odkrywczość, tylko o bhakti-yogę. Popełniłeś obrazę wobec waisznawy, bo tam śpiewa waisznawa (i głosi chwały Kryszny).

I proszę: nie odpisuj, ponieważ nie mam ochoty na dyskusję z Twoją osobą - starałem się znaleźć konsensus, ale najwyraźniej nie jesteś zdolny do pewnych spraw.
Pomyśl nad sobą, ale tak naprawdę, zastanów się nad sobą. Pozdrawiam.

_________________
All glories to Śrimati Radharani


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kula Shaker
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 16:09 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
AGTSR11 napisał(a):
Kawałek numer 2 do którego dałem link, pochodzi z roku 2007. Zanim skrytykujesz, zastanów się. Pomyśl. Użyj głowy. Poza tym, nie chodzi o odkrywczość, tylko o bhakti-yogę.


To nie ma znaczenia z którego roku pochodzi j ten numer, najzwyczajniej w świecie uważam ze jest średni, a tak żeby było jasne znam twórczość zespołu Kula Sheker praktycznie od samego początku ich działalności.

Nie wiem skąd w Tobie tyle emocji i nerwowości

AGTSR11 napisał(a):
Popełniłeś obrazę wobec waisznawy, bo tam śpiewa waisznawa (i głosi chwały Kryszny).


To że "nie bierze" mnie forma ich działań nie znaczy że ich nie doceniam, robia bardzo duzo i napewno maja swoich fanów ja do nich niestety nie należę co można zrobić

a argumenty z cyklu ze popełniłem obrazę to sobie daruj ... bo to żenada z Twojej strony i jakiś lot umysłowy, zachowujesz się jak dziecko.

AGTSR11 napisał(a):
... starałem się znaleźć konsensus, ale najwyraźniej nie jesteś zdolny do pewnych spraw.Pomyśl nad sobą, ale tak naprawdę, zastanów się nad sobą. Pozdrawiam.
[/quote]

o jakim konsensusie mówisz ? w Jakiej kwestii ? Wydaje mi sieże troche Cie poniosło i delikatnie sie zagalopowałeś.

Nie wiem o co Ci chodzi żegnasz się, potem rejestrujesz sie pod nowym nickiem, robisz jakiś dziwny lot na platformie umysłu a potem mówisz żeby ja się zastanowił. Wszytko u Ciebie ok?

Co znowu się pożegnasz bo nie podoba mi sie twoja muzyka a potem znowu zarejestrujesz pod nowym nickiem? :lol:

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kula Shaker
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 16:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 09:25
Posty: 12
Lokalizacja: GDAŃSK
Właśnie sprowokowałeś sytuacje na publicznym, która jest niegodna waisznawy i moderatora.
Przeciwnik do dysputy musi być przynajmniej na moim poziomie, a na zaczepki byle kogo, zwyczajnie nie odpowiadam.

_________________
All glories to Śrimati Radharani


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kula Shaker
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 17:42 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
AGTSR11 napisał(a):
Właśnie sprowokowałeś sytuacje na publicznym, która jest niegodna waisznawy i moderatora.
Przeciwnik do dysputy musi być przynajmniej na moim poziomie, a na zaczepki byle kogo, zwyczajnie nie odpowiadam.


Nic nie poradzę że nie dorastam do Twojego poziomu ( chociaż szczerze mówiąc Twój poziom raczej mnie nie interesuje).

Nic nie poradzę też na to, że jestem dla Ciebie byle kim, pozostaje mi to zaakceptować bo masz prawo do swoich oponii. Życzę dużo spokoju i inspiracji w życiu duchowym, bo może nawet jesteś fajna osoba tylko musisz popracować na kontrolowaniem emocji i języka, jak każdy z nas zresztą.

Pozdrawiam

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kula Shaker
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 18:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 09:25
Posty: 12
Lokalizacja: GDAŃSK
Nic nie poradzę że nie dorastam do Twojego poziomu ( chociaż szczerze mówiąc Twój poziom raczej mnie nie interesuje).

... a ja najzwyczajniej w świecie nie zabiegam o przesadne zainteresowanie moją osobą. Gdyby mi na czymś takim zależało, to starałbym się prawdopodobnie o stanowisko w świecie polityki :wink:

Nic nie poradzę też na to, że jestem dla Ciebie byle kim

... jesteś przede wszystkim wiecznym sługą Pana. jak każdy z nas. "każdy podąża moją ścieżką pod każdym względem" mówi Pan Kryszna do Arjuny. więc nawet pomimo pozornych różnic, jakie mogą między nami istnieć, tak naprawdę zlekceważyłem odpowiedź na odpowiedź, niźli osobę.

bo masz prawo do swoich oponii

... nie zawsze. osobiście jestem przeciwnikiem demokracji.

musisz popracować na kontrolowaniem emocji i języka

... spróbuję.

wszystkiego dobrego. Hari bol!

_________________
All glories to Śrimati Radharani


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kula Shaker
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 18:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Tak jak nie prowokuje się jeża, bo może pogryźć, tak nie obraża się moderatora forum, nazywając go "byle kim", bo można dostać długie lub permanentne wakacje od forum. Jest to prawdą na wszystkich forach, nawet na tych, dotyczących szydełkowania i haftowania. Niektórzy bhaktowie wydają się nie mieć za grosz wyobraźni, albo po prostu brak im dobrego wychowania.

Nie zdziwiłbym się gdyby Madhav zdecydowałby się w takiej sytuacji, aby dać delikwentowi urlop, z racji samego szacunku dla pozycji moderatora. Zdziwiłbym się raczej gdyby tego nie zrobił. Moderator jest na forum autorytetem, a bez szacunku dla autorytetu, kultura bhaktów jest jedynie farsą i stwarza się chaos. To jest oczywiście tylko moja prywatna opinia, a nie mojego pracodawcy.

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kula Shaker
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 19:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 09:25
Posty: 12
Lokalizacja: GDAŃSK
Purnaprajna napisał(a):
Tak jak nie prowokuje się jeża, bo może pogryźć, tak nie obraża się moderatora forum nazywając go "byle kim", bo można dostać długie lub permanentne wakacje od forum. Jest to prawdą na wszystkich forach, nawet na tych dotyczących szydełkowania i haftowania. Niektórzy bhaktowie wydają się nie mieć za grosz wyobraźni, albo po prostu brak im dobrego wychowania.

Nie zdziwiłbym się gdyby Madhav zdecydowałby się w takiej sytuacji, aby dać delikwentowi urlop, z racji samego szacunku dla pozycji moderatora. Zdziwiłbym się raczej gdyby tego nie zrobił. Moderator jest na forum autorytetem, a bez szacunku dla autorytetu, kultura bhaktów jest jedynie farsą i stwarza się chaos. To jest oczywiście tylko moja prywatna opinia, a nie mojego pracodawcy.


Szanowny Kolego
równie dobrze ja mogę na Twój temat coś powiedzieć. ale się nie zniżę do takiego poziomu aby stawiać diagnozy. Bóg jest moim sędzią, On oceni. I mówię to bardzo spokojnie, pełen luz i szacuneczek. możesz sobie piętnować moje "błędy", ale to świadczy o Tobie, nie o mnie. co do moderatora - jeśli stawia warunki współżycia na forum, powinien sam je spełniać, jako żywy przykład. Uważam, że sobie radzi (sic!)
ps. masz coś do powiedzenia na temat Kula Shaker? bo tego dotyczy temat, nie wiem czy zauważyłeś - wybacz że zwracam Ci uwagę, O Prabhu! (ewentualnie temat "lojalności" :wink: )
POZDRAWIAM

_________________
All glories to Śrimati Radharani


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AGTSR11
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 11:39 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
AGTSR11 napisał(a):

Szanowny Kolego
równie dobrze ja mogę na Twój temat coś powiedzieć. ale się nie zniżę do takiego poziomu aby stawiać diagnozy. Bóg jest moim sędzią, On oceni. I mówię to bardzo spokojnie, pełen luz i szacuneczek. możesz sobie piętnować moje "błędy", ale to świadczy o Tobie, nie o mnie. co do moderatora - jeśli stawia warunki współżycia na forum, powinien sam je spełniać, jako żywy przykład. Uważam, że sobie radzi (sic!)
ps. masz coś do powiedzenia na temat Kula Shaker? bo tego dotyczy temat, nie wiem czy zauważyłeś - wybacz że zwracam Ci uwagę, O Prabhu! (ewentualnie temat "lojalności" :wink: )
POZDRAWIAM


Mysle, że juz kolejny raz sie zagalopowałeś oceniając Purnaprajnę, ( to ze startujesz do mnie tak jak Ci napisałem na PW daruje Ci tylko raz, dostajesz szanse i od Ciebie zależy co z nią zrobisz, drugiej nie będzie) Więc otrząśnij sie z emocji i nie zachowuj sie jak ktoś kto nie potrafi sobie poradzić z urażonym EGO (chociaz wydaje mi się , ze zupełnie nie masz powodu tak się czuć, ale nie mnie oceniać co kto powinien czuć) Twoje zachowanie nie świadczy to o Tobie dobrze. A swoje wybuchy emocji rozładowuj gdzie indziej, bo na tym forum nie ma miejsca na takie śmieci mentalne.

PS. Zeby była jasność nie czuje sie przez Ciebie urażony i nic do Ciebie nie mam, ale nie podoba mi się to jak się tu zachowujesz i raczej jako moderator nie pozwolę na takie zachowanie, to tez tak dla jasności.

Pozdrawiam i życzę dużo dobrego

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AGTSR11
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 12:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, o 09:25
Posty: 12
Lokalizacja: GDAŃSK
madhava napisał(a):
AGTSR11 napisał(a):

Szanowny Kolego
równie dobrze ja mogę na Twój temat coś powiedzieć. ale się nie zniżę do takiego poziomu aby stawiać diagnozy. Bóg jest moim sędzią, On oceni. I mówię to bardzo spokojnie, pełen luz i szacuneczek. możesz sobie piętnować moje "błędy", ale to świadczy o Tobie, nie o mnie. co do moderatora - jeśli stawia warunki współżycia na forum, powinien sam je spełniać, jako żywy przykład. Uważam, że sobie radzi (sic!)
ps. masz coś do powiedzenia na temat Kula Shaker? bo tego dotyczy temat, nie wiem czy zauważyłeś - wybacz że zwracam Ci uwagę, O Prabhu! (ewentualnie temat "lojalności" :wink: )
POZDRAWIAM


Mysle, że juz kolejny raz sie zagalopowałeś oceniając Purnaprajnę, ( to ze startujesz do mnie tak jak Ci napisałem na PW daruje Ci tylko raz, dostajesz szanse i od Ciebie zależy co z nią zrobisz, drugiej nie będzie) Więc otrząśnij sie z emocji i nie zachowuj sie jak ktoś kto nie potrafi sobie poradzić z urażonym EGO (chociaz wydaje mi się , ze zupełnie nie masz powodu tak się czuć, ale nie mnie oceniać co kto powinien czuć) Twoje zachowanie nie świadczy to o Tobie dobrze. A swoje wybuchy emocji rozładowuj gdzie indziej, bo na tym forum nie ma miejsca na takie śmieci mentalne.

PS. Zeby była jasność nie czuje sie przez Ciebie urażony i nic do Ciebie nie mam, ale nie podoba mi się to jak się tu zachowujesz i raczej jako moderator nie pozwolę na takie zachowanie, to tez tak dla jasności.

Pozdrawiam i życzę dużo dobrego


...usunięte z powodu naruszenia prawa do prywatnej korespondencji ...

zapominasz, że masz być sługą sług, a nie PANEM wobec innych. dotychczas miałem mgliste zrozumienie życia duchowego - bo jestem najbardziej upadłą osobą na tej planecie. ale po wejściu i podyskutowaniu na tym portalu, otworzyły mi się oczy, i już wiem, jaki jest wizerunek BHAKTY Najwyższego Pana. jest on przede wszystkim niższy od słomy na ulicy. to widać od razu, ową pokorę, szacunek słowny! nie musisz mnie wyrzucać (nie powiem na czarne że jest białe) - sam wychodzę. i spluwam za sobą!

_________________
All glories to Śrimati Radharani


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AGTSR11
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 13:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Na Allacha, miłosierdzie moderatora jest zaiste wielkie! Możemy mieć tylko nadzieję, że na przyszłość, instynkt samozachowawczy niektórych użytkowników forum, weźmie górę nad nieokiełznanymi impulsami wieku dojrzewania. :)

PS. Poprawka do mojego postu:

Oopsie, my bad! :lol:
(tłum. z ang. "Łup! No i pomyliłem się!")

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AGTSR11
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 13:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
AGTSR11 napisał(a):
Zbyt mało tu Radhy i atmosfery Vrindavan...

AGTSR11 napisał(a):
... sam wychodzę. i spluwam za sobą!


Ocierając ślinę z twarzy, doceniam bogactwo ironii. :mrgreen:

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AGTSR11
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 14:35 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
AGTSR11 napisał(a):
nie musisz mnie wyrzucać (nie powiem na czarne że jest białe) - sam wychodzę. i spluwam za sobą!


Doceniam fakt, że oszczędzasz mi pracy, ale z tym spluwaniem to chyba trochę przesadziłeś ...jednak musisz popracować trochę nad kontrolowaniem języka i tym gdzie plujesz bo nie wiem czy tak postepuje sługa sługi jak to piszesz :lol: .

I mam nadzieje ze wiesz co mówisz i na obietnicach się nie skończy :lol: i nie będziesz tak jak ostatnio żegnał się i logował pod innym nickiem, bo to jak by nie patrzeć było ostro na platformie umysłu lub po prostu mało dojrzałe i dziecinne .

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, dużo inspiracji w życiu duchowym i spokoju umysłu bo szkoda zdrowia.

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AGTSR11
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 15:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Dla uciszenia zamieszek ewentualnych krytyków pragnąłbym tylko dodać, że Madhava w swoim poście nie śmieje się niczym Pan, czyli całą gębą, tylko jak na sługę przystało, zaledwie półgębkiem. :lol:

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AGTSR11
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 16:06 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Purnaprajna napisał(a):
Dla uciszenia zamieszek ewentualnych krytyków pragnąłbym tylko dodać, że Madhava w swoim poście nie śmieje się niczym Pan, czyli całą gębą, tylko jak na sługę przystało, zaledwie półgębkiem. :lol:


nokaut :) Purna jak zwykle w formie :)

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AGTSR11
PostNapisane: 24 kwi 2010, o 07:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, o 07:49
Posty: 354
madhava napisał(a):
bo to jak by nie patrzeć było ostro na platformie umysłu


Raczej na mentalu, bo z umysłem nie mamy chyba żadnego problemu? :wink:

_________________
"Racja nic nie znaczy, gdy nie jest poparta siłą"


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL