Teraz jest 28 mar 2024, o 21:27


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 20 lip 2013, o 15:28 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
Zaczna sie dobrze... ale potem sie gubie.Nie jestem w Polsce teraz i nieznam niuansow. Kto za czym glosowal itp. Ewetuanie mogbys zrobic jakies wpwadzenie dla laikow:)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 20 lip 2013, o 15:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Balaji napisał(a):
jakby co ten text proszę potraktować z lekkim przymrużeniem oka :wink:

Podobnie jak i Pavana, niewiele z tego zrozumiałem, chociaż czytając, przykryłem nawet dłonią jedno oko. Możemy mieć tylko nadzieję, że Ci ulżyło, po zrzuceniu z siebie tego ciężaru. ;)

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 20 lip 2013, o 19:28 

Dołączył(a): 14 lis 2006, o 18:54
Posty: 508
Może lepiej zeby tak zostalo :wink:
Ale takie refleksje po przeczytaniu forum Waisznawa pl ... czytam te głębokie analizy co Żydzi kombinują ...i potem lista kto Żyd , a kto nie Żyd oparte na stronkach jakich wiele na necie ...które skądinąd zakładają ,ze każdy z nich jest zdrajcą narodu polskiego. Cytowanie niby wypowiedzi Michnika opartej bardziej na plotkach ,niz na rzetelnym odwołaniu się do materiału źródłowego /jeśli taki był / z australijskiej TV. Przyznam poszukałem w necie i na pytania o źródła do tej wypowiedzi w TV ...nie ma nic oprócz slow jakiejś pani z australijskiej Polonii,zapewniającej ,ze tak bylo ... więc te słowa wydają się plotką ,ale mam wrażenie ,ze dla niektórych to co w necie to jest prawda absolutna . Skądinąd nawet jeśliby tak sadził musiałby być idiotą żeby o tym mówić w TV. I to wszystko jako racjonale analizy rzeczywistości i oceny innych osób . Oczywiście ten świat jest światem rywalizacji . każdy walczy o swoje , świat pełen egoistycznych interesów, jak tez opluwania innych niby w imię prawdy , ale może odrobinę rzetelności i sprawdzania tego co się wrzuca na fora z netu ...choćby z powodu zwykłego szacunku dla ludzi
A Żydzi tak jak i Polacy są podzieleni i różni ... i jak wszyscy w tym świecie walczą o swoje i są rożni jedni uczciwi , i dobrzy , inni mniej. Ktoś może miec żydowskich rodzicow , dziadkow i czuć się odpowiedzialnym za kraj w ktorym zyje i robić wiele dobrego, nie ma takich regul ,ze wszyscy są spiskowcami...zresztą tam też jest szeroki wachlarz światopoglądów. Ale jeśli ocenia sie ludzi tylko dlatego ,ze ma takie a nie inne pochodzenie ....cóż . Następnym krokiem powinna być lista osob żydowskiego pochodzenia w HK ...być może też coś kombinują

Co do Kaczyńskiego najpierw jest wychwalany jako ten , który był przeciw ubojowi rytualnemu , a potem znajduje się na liście Żydów , którzy chcą zawładnąć Polską i sprowadzić Polaków do roli niewolników . I to wszystko ma być głęboką , rzetelną analizą , która jest moim zdaniem na poziomie analizy ruchu Hare Kryszna przez tą siostrę Pawlik ...ale oczywiście jeśli nie myślisz w ten sposób jesteś głupawym pseudo transcendentalistą , który nic nie kuma z otaczającego go świata .

Oczywiście każdy ma swoje prawo do ocen i opinii ...ale prośba o odrobinę rzetelności ...bo inaczej to będzie tak samo jak w tych gościach niedzielnych ,ze Hare Kryszna to b. niebezpieczna sekta czy satanistyczna grupa
jak choćby to
http://ukrytawladza.wordpress.com/2013/ ... ekty-wosp/
...tak gwoli wyjaśnienia ...no i tyle.
Może nie powinienem tutaj odwoływać się do tego co jest tam ...ale tak mnie naszło . Jakby co można wykasować .

ps
jakby co to maja Babcia była Ukrainką ...tyle się teraz mówi o rzezi wołyńskiej ...więc jakby co przyznaję się ...choć sama z Dziadkiem/ Polakiem/ musiała uciekać gdy spalono ich dom przez UPA...ale jak ukraińska krew to pewnie tez roznie to moze być względem polskiej racji stanu :wink: ...hmmm wielka Ukraina do Sanu :wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 20 lip 2013, o 22:33 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
Czyli mowisz o tzw teorjach spiskowych. Z tego powadu odszedlem z Waisznawa pl:)
Nie ze nie lubie posuchac ale bylo tego juz za duzo. Na moj gust przyslanialo to Kryszne. Mozna lubic NItchego jak ja,mozna lubic rock n roll ale jesli bym wszedzie pisal tylko o tym to juz by bylo przesada.

Ostatnio Radakanta wspomnial ze lubie teorje spiskowe:) Chetnie bym poznal z jego spokojnej wywaznej opini co o tym sandzi. I tak jak prponowalem lepiej zalozyc oddzilny temat bo chyba nie wsztsy zydzi sa gejami?:)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 21 lip 2013, o 07:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Teorie spiskowe!? Ależ Prabhu, przecież kopanie ziemianek przeciwatomowych pod świątynią Hare Kryszna na skutek internetowych horoskopów jest służbą oddania! Wiadomo, że ziemianka będzie pod ołtarzem, a więc, na litość boską, jak możesz mówić, że przesłania Ci Krysznę!?

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 21 lip 2013, o 13:26 

Dołączył(a): 14 lis 2006, o 18:54
Posty: 508
Szczerze pisząc raczej nie powinienem wchodzić w tą dyskusję...a raczej monolog...a jesli już to nie tutaj . W sumie te spory polityczne najczęściej prowadzą do niepotrzebnych animozji . Każdy ma jakieś swoje poglądy , swoje wartości , pewną estetykę...i najczęsciej pzostaje przy swoim ... no i tyle . Szacunek dla tych bhaktow jako ,ze wielbią Krysznę ...a ,ze mamy rozne poglądy takie życie .
Pomyślnosci


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 21 lip 2013, o 14:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Balaji napisał(a):
W sumie te spory polityczne najczęściej prowadzą do niepotrzebnych animozji .

Może łatwiej byłoby nam toczyć z Tobą spór i żywić animozję, gdybyś nam jeszcze Prabhu łaskawie wyjaśnił, o co nam poszło. No chyba że to tajemnica. ;)

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 21 lip 2013, o 14:29 

Dołączył(a): 14 lis 2006, o 18:54
Posty: 508
Jak mam nadzieję zauważyłeś, nie odnoszę się do piszących tutaj;-) Raczej odniesienie się do wątku na innym forum , stąd ewentualne wynikłe z tego animozje. Odnoszę wrażenie ,ze w ogóle ten wątek , który zacząłeś też ma podobny charakter / w sensie między forumowej polemiki;) /

Hare Kryszna

Domyślam się Prabhu ,że pewnie daleko jesteś do polskiej polityki , i z racji życia na obczyźnie , i z racji zaangażowania w SK ...w sumie zazdroszczę ,że nie jesteś na bieżąco


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 21 lip 2013, o 14:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Balaji napisał(a):
Jak mam nadzieję zauważyłeś, nie odnoszę się do piszących tutaj;-) Raczej odniesienie się do wątku na innym forum , stąd ewentualne wynikłe z tego animozje. Odnoszę wrażenie ,ze w ogóle ten wątek , który zacząłeś też ma podobny charakter / w sensie między forumowej polemiki;) /

Och, dzięki za wyjaśnienie, bo przez chwilę już myślałem, że toczysz jakiś spór jedynie w swojej głowie. ;) Zamieściłem to wyjaśnienie tutaj, a nie tam, aby nie prowokować dalszych odpowiedzi w stylu ad hominem.

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 22 lip 2013, o 09:47 

Dołączył(a): 3 gru 2007, o 11:03
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
Purnaprajna napisał(a):
Dlatego nie bójmy się tego powiedzieć na głos (oj, nie bójmy, nie bójmy się! ;)): dopóki w czysty sposób nie pokochamy Kryszny, to wszyscy w świecie materialnym zawsze jesteśmy i będziemy zaledwie zboczeńcami. Bez wyjątku. .


Kiedyś to już odkryłem ale teraz, uff, nie czuję się osamotniony. Najlepiej zboczenie przetransformować i wejść w grupowe... intonowanie Świętych Imion Pana.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 22 lip 2013, o 09:54 

Dołączył(a): 9 cze 2007, o 11:22
Posty: 56
Balaji Prabhu

Dowiedziałem się, że omawiasz tutaj, w temacie o gejach, mój wpis z nama hatta, a dotyczący zupełnie innej sprawy. Inaczej mówiąc, obgadujesz mnie za plecami, a to mi zarzucasz brak szacunku :wink:
Mniejsza jednak z tym. szacunek to przecież nie jest nic istotnego dla bhaktów, którzy wszak szacunek okazują wszystkim innym, dla siebie go nie wymagając.

Odnośnie sprawy.
Każdą wypowiedź można przekręcić, a słowa innych zrozumieć po swojemu, zgodnie ze swoją wolą i zrozumieniem, i z tego to punktu ją potem oceniać. Ty oceniłeś to tak jak napisałeś, więc ok.


Wpis był tylko taką ciekawostką, dodaną do głównego tematu wątku, w jakiś tam, luźny sposób z tematem tym związanym. Tylko tyle. Nie stwierdzam w nim, że to co tam napisałem i wkleiłem, jest prawdą absolutną, w którą trzeba wierzyć bez zastrzeżeń, ani też nie stwierdzam, że przeze mnie jako takie jest traktowane. Ot, dla mnie przynajmniej, ciekawe informacje, które w powiązaniu z dziejących się wydarzeniami, nie muszą być wcale pozbawione sensu.
Podałem też źródło tych informacji. Czy jest to źródło do końca wiarygodne? Tego nie jestem w stanie stwierdzić. Nie jestem też w stanie stwierdzić, że wiarygodne nie jest. Przypuszczam też, że Ty również nie jesteś, więc ocena źródła pozostaje sprawą otwartą.

Cytuj:
...ale mam wrażenie ,ze dla niektórych to co w necie to jest prawda absolutna


j.w. Prabhu j.w. Twoje wrażenie to tylko Twoje wrażenie.

Gdybym miał wierzyć we wszystko co w necie, to musiałbym przyjąć za prawdę, że Prabhupada został otruty, Aindra zamordowany, GBC ukrywa fakty itd itp. Sporo wszak tego w w sieci. Jedni w to wierzą inni nie. Kto ma rację?

Więc z łaski swojej nie sugeruj czegoś co prawdą nie jest. Najpierw sprawdź u źródła, czyli u mnie, co myślę o tym co w necie. Po prostu zapytaj, a nie domyślaj się, i nie wklejaj swoich domysłów jako prawdę. Trochę rzetelności Prabhu :)

Cieszę się, że jesteś sceptyczny do tego co czytasz i masz swój osąd. To dobra cecha.

Ty jesteś bhaktą, a ja, załóżmy nie bhaktą. Takim ot sceptykiem, który przyszedł do Ciebie i prosi o źródło potwierdzające to co zawarte jest w Śrimad Bhagavatam. Proszę, udowodnij mi w rzetelny, wiarygodny sposób, opisy planet niebiańskich, istnienie półbogów, ich walk z demonami, istnienie duchowego świata, istnienie planet Vaikuntha, Krysznaloki, istnienie samego Kryszny. Przekonaj mnie, że opisy z Wed nie są bajką, mitami, wymysłami jakich ludzi. Podaj inne, niż wedyjskie, źródło informacji, które mogłyby potwierdzić te opisy. Jakieś badania naukowe, zdjęcia, relacje osób, które tam były, widziały, które to relacje można uznać za wiarygodne i sprawdzalne.
Pokuś się i spróbuj mi to wszystko udowodnić. Jesteś w stanie? Myślę, ze byłby z tym spory problem. A jednak przyjmujesz, że to co tam jest napisane jest prawdą. Na jakiej podstawie? Bo ktoś tak powiedział? To wystarcza osobie rozsądnej, samodzielnie myślącej, za jaką się zaprezentowałeś? Hmm.
Przypuszczam, że nie jesteś w stanie udowodnić niczego. Nawet istnienia czegoś takiego jak dusza. Przecież nie jesteś w stanie jej zobaczyć, z fotografować, dotknąć. Jest wszak niewidoczna, jest transcendentalna. Można domyślać się, że jest, na podstawie symptomów, ale to nadal tylko domysły. A domysły nie są dowodem ostatecznym. Zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że te symptomy, świadomość, to wynik rozwoju mózgu. Zawsze znajdą się ludzie nauki, z tytułami, którzy w logiczny, spokojny sposób, zaprzeczą Twoim twierdzeniom.
Jaki będziesz miał dowód poza wedyjskimi stwierdzeniami, które dla sceptyka wcale nie muszą być dowodem?
Poza tym, w oparciu o te same Wedy, inni ich znawcy, dochodzą do odmiennych wniosków. Twierdza oni, że Bóg jako osoba nie istnieje, że planet duchowych nie ma, a więc opisy życia na tych planetach to wymysł nie do końca rozumiejących Ostateczną Prawdę, niedoświadczonych spirytualistów. Takich ludzi jest sporo. Dlaczego więc sceptyk miałby dawać wiarę Tobie a nie im?

Wszystko można przekręcić. Wszystkiemu można zaprzeczyć i podać kontrargumenty. To tylko kwestia sprytu. Można też ostatecznie skwitować wszystkie Twoje próby wyjaśnienia wzruszeniem ramionami i krótkim: głupota, banialuki.
I tyle. Nieprawdaż?

Pozdrawiam


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 22 lip 2013, o 14:23 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
Tak jak zrozumialem Baladzi napisal co mu lezalo na sercu, zaczol od tego ze sprawa Gejow jest do pewnego rodzju sztuczna po to by odrwacic nasza uwage. JAk nie geje to zaczniemy sie zajmwac zydami itp. Taki byl ciag jego mysli. Z jednego wynikao drugie. Zastrzegl sie przy tym ze nie chce prwadzic dyskusji miedzy forumowych. Ale mial prawo powiedziec co mu na sercu lezy?:)

ps Zacznam nowy watek.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 22 lip 2013, o 14:32 

Dołączył(a): 14 lis 2006, o 18:54
Posty: 508
Mathuranatha napisał(a):
Balaji Prabhu

Dowiedziałem się, że omawiasz tutaj, w temacie o gejach, mój wpis z nama hatta, a dotyczący zupełnie innej sprawy. Inaczej mówiąc, obgadujesz mnie za plecami, a to mi zarzucasz brak szacunku :wink:
Mniejsza jednak z tym. szacunek to przecież nie jest nic istotnego dla bhaktów, którzy wszak szacunek okazują wszystkim innym, dla siebie go nie wymagając.



Pozdrawiam


Hare Kryszna Prabhu

Co do tego szacunku i obgadywania za plecami . Masz rację jeśli już to powinienem napisac tam . Nie mam jednak dostępu do Nama Hatta więc napisałem tutaj ...jak rozumiem ,Ty możesz tu pisać...a to jest wątek otwarty ... a napisałem dlatego ,ze jakoś jestem związany ze SK i ze względu własnie na szacunek dla człowieka /i Michnik , i Kaczyński nimi są/ .Pewnie w innym wypadku nic bym nie pisał , ale trochę mnie boli ,że to jest pisane na stronach powiązanych ze SK . Czytałem niejednokrotnie Twoje wypowiedzi i szanuję Cię ...ale w tym wypadku sorry
Przyznam nie podoba mi się wrzucanie np. niesprawdzonych wypowiedzi pana Michnika...szczególnie takich wypowiedzi ...faceta wyrzucono ze studiów , siedział w wiezieniu za walkę o wolną Polskę ...a tu jedną plotkarską wypowiedzią gnoi się człowieka i caly jego dorobek , Na wiele sposobów mam przekonanie ,ze nie powiedział tego co cytujesz , a ze ma wrogów jako osoba politycznie zaangażowana...no ma i to wielu ...jeśli tak jak piszą powiedział to w TV , jaki byłby problem w obecnych czasach pokazać ten filmik.Mi to wygląda na plotę grubymi nicmi szytą . Wydaje mi się ,ze jednak takie wypowiedzi należny sprawdzać zanim się je przedstawi na forum , bo ktoś coś powiedział ,że ktoś inny powiedział ...szczegolnie o takim charakterze gatunkowym .

Absurdalne wydaje mi się też zarzut wobec Jaroslawa Kaczynskiego ,choć osobiście nie jestem jego zwolennikiem , ale ze zwyczajnego szacunku dla drugiego człowieka . Zarzucanie mu pośrednio ,ze należy do spisku żydowskiego / poprzez podanie jakiejś listy /, którego celem jest zniewolenie Polakow . Sorry ale facet postawił się ubojowi rytualnemu i już choćby z tego powodu tego typu zarzuty wydaję się dziwne .
Już nie mówiąc ,ze powinno się bardziej widzieć przede wszystkim człowieka, jego czyny , a nie oceniać ze względów rasowych , religijnych .
Wiem,że w obecnych czasach życie polityczne , rzucanie kalumnii i oskarżeń wobec drugich, to wszystko przypomina bagno i to jest już polska codzienność... ale może jeszcze nie mam aż tak grubej skory

Tak czy inaczej przepraszam jeśli poczułeś się dotknięty ...na wstępie starałem się to wyjaśnić

Doceniam ,ze służysz Panu Krysznie ... choć jak to w życiu bywają różnice zdań

pomyślności życzę

ps
Nie zamierzam nikomu narzucać swoich poglądów szczególnie tych polityczno/społecznych , Jesteś na tyle mądrym człowiekiem ,ze masz własne. Ja mam prawo do własnych , Ty do własnych ,inna rzecz ,ze każdy jest inny i oczekujemy często od świat rożnych rzeczy ...nie chcę się tez wykłócać bo tego i tak jest dużo . Inna sprawa ,ze w odróżnieniu od Absolutu Kryszny i tego świata w którym wszyscy skupiają się na oddaniu dla Niego ...ten świat jest względny...poprzez indywidualne interesy
Napisałem to co sądzę, choć może nie tyle w kwestii przekonan co pewnej wrazliwosci

Jeszcze raz pomyślności

Hare Kryszna


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 22 lip 2013, o 15:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2007, o 05:12
Posty: 1089
Lokalizacja: Warszana
Wszyscy chyba znają te bengalska sloke i nie trzeba tłumaczyć co jest czym

atmendriya-priti-vanchatare bali `kama’ krsnendriya-priti-iccha dhare `prema’ nama

Istnieje w nas miłość do Kryszny jest to potężna energia...by ja rozbudzic potrzebny jest trening...

Z drugiej strony można intonowac i słuchać o Krysznie przez miliony żyć i nadal służyć kamie...jest to wynik obraz jakich dopuszczamy sie w trakcie treningu...

bahu janma jadi kare sravana kirtana...

_________________
Niech Pan Śri Ćajtanja, księżyc Nawadwipy, król tancerzy, pojawi się
w zakątku mego serca.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co myśleć o sprawie małżeńst gejów?
PostNapisane: 23 lip 2013, o 08:46 

Dołączył(a): 9 cze 2007, o 11:22
Posty: 56
Balaji Prabhu

Zdaje się, że umknął Ci chyba sens mojego poprzedniego wpisu. Mniejsza jednak z tym.

A jeśli chodzi o Twoje rozważania dotyczące Michnika i Kaczyńskiego to uwierz, że nie zawsze wszystko jest takie jak wygląda. Co też wcale nie oznacza, że jeśli coś wygląda na czerwone, czerwonym nie jest. Choć równie dobrze może być białym tak naprawdę, lub też i czarnym, albo wielokolorowym. :? :wink:

Nie poczułem się dotknięty Tym co napisałeś. Mam nadzieję, że Ty również tym co napisałem ja.

Na tym zakończmy.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Moderator: Morderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL