Teraz jest 28 mar 2024, o 20:56


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 31 sty 2013, o 22:52 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Hare Kryszna!
Rozpoczęliśmy nową akcję (kilka słów tutaj: http://www.harinam.pl/yatra,809,wyniki-sankirtanu-w-roku-2013.html), jeśli macie jakieś komentarze, sugestie, doświadczenia, czy też chcecie inspirować się wzajemnie do tej wzniosłej służby, to prosimy o wpisy w tym wątku.

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 30 lis 2013, o 19:39 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Hare Kryszna!
Drodzy Bhaktowie, jest mi niezmiernie miło ogłosić wyniki sankirtanu z okresu od stycznia do listopada 2013 roku !!! Po maratonie zsumujemy całość za 2013 rok.

Dziękuję Krsna Premi Mataji za pomoc w dokonaniu podsumowania. Od siebie dodam, że jestem zaszczycony służbą raportowania wysiłku tych niezwykłych bhaktów sankirtanu !

We wspomnianym okresie w sankirtanie brały udział 24 osoby z 9 świątyń i ośrodków nama hatta. Razem bhaktowie rozprowadzili 5202 egzemplarzy książek i broszur. Można powiedzieć tak: 5202 osoby otrzymały kontakt z Kryszną ! :D :D :D

Szczegóły:

MB (Śrimad Bhagavatam, Bhagavat gita)  -  94 egzemplarzy
  B (Prabhupada Lilamrta, Krsna Book, Kuchnia Krsny) -  289 egzemplarzy
 PL (Prabhupada Lilamrta) -  257 egzemplarzy
 M (W Stronę Samopoznania, W Obliczu Śmierci, Nauki Krolowej Kunti) -   2022 egzemplarzy
 S (Reinkarnacja, Śri Iśopanisad, Nektar Instrukcji) - 1537 egzemplarzy
 Br (BROSZURKI - Prabhupada, KZP) -   1003 egzemplarzy
-----------------
Razem - 5202 szt

Świątynie i ośrodki nama hatta:

I miejsce Nowe Śantipur ( Czarnów ):
2448 książek i broszur = 752,1 pkt


II miejsce NH Stargard Szczeciński:
1338 książek = 689,5 pkt

III miejsce Nowe Ramanareti ( Warszawa ):
791 książek = 430,5 pkt

Indywidualnie:

I miejsce:
Divya Simha dasa ( Nowe Ramanareti, Warszawa ) = 787 książek = 428,75 pkt

II miejsce:
Panćatattva Seva dasa ( NH Stargard Szczeciński ) = 838 książek = 392,75 pkt

III miejsce
Raghunath dasa (Nowe Śantipur, Czarnów) = 958 książek i broszur = 298 pkt

IV miejsce:
Krsna-premi dasi ( NH Stargard Szczeciński ) = 500 książek = 296,75 pkt

Wszystkim bhaktom sankirtanu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za duchową inspirację!!! :D :D :D

Obrazek
Obrazek

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 4 sty 2014, o 23:30 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Hare Kryszna!
Drodzy Bhaktowie, nadszedł czas, by zsumować ilość rozprowadzonych książek Śrila Prabhupada za rok 2013.

Dotychczasowe tabele z wynikami za 2013 rok zostaną skasowane. Dlatego też zamieszczamy archiwalne zdjęcia tabel.

MARATON ŚRILA PRABHUPADA 2013:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

RAPORT MARATONU 2013:
http://www.harinam.pl/yatra,930,maraton-srila-prabhupada-2013-podsumowanie.html

Od stycznia do grudnia 2013 roku bhaktowie sankirtanu rozprowadzili 5,202 egzemplarzy książek i broszur. W samym w grudniowym maratonie 6,290 egzemplarzy książek i broszur, co daje łączną ilość: 11,492 egzemplarzy książek i broszur !!!! :D

Więcej szczegółów znajdziecie w niniejszym wątku. Gratulujemy każdej osobie wykonującej tą niezwykłą służbę dla Śrila Prabhupada.

Serdecznie dziękuję Krsna Premi Mataji oraz Ekangi Radha Mataji za pomoc w ogarnianiu cyferek :D

Zaczął się 2014 rok, pojawiają się nowe możliwości rozprowadzania transcendentalnej literatury :D Są już pierwsze wyniki 8)

Pozdrawiam serdecznie
Wasz sługa
Raemśvar dasa

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 7 sty 2014, o 18:31 

Dołączył(a): 3 gru 2007, o 11:03
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
Dzięki za dokładne i przejrzyste podsumowanie maratonu grudniowego 2013- przydałoby się jednak również zsumowanie wyników za cały rok poprzez połączenie 2 tabel - tej do końca listopada 2013 oraz za grudzień. Część bhaktów działała w maratonie Śrila Prabhupada 'tylko' ale część rozprowadzała i wpisywała się na listę przez cały rok - dobrze by było widzieć stworzyć tabelę z podsumowaniem za cały 2013. To by mogło dodatkowo zachęcić do dystrybucji całorocznej. Ktoś może był czwarty, piaty itd w grudniu a być może po posumowaniu wszystkich 12 miesięcy okazałby się, że jest zwycięzcą roku 2013. Warto to ukazać wielbicielom.

_________________
"Jaką korzyść może osiągnąć człowiek nie posiadający własnego rozsądku, a studiujący pisma święte? Jaką korzyść może mieć zwierciadło dla ślepca?" - Śri Czanakja-Niti Śastra


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 8 sty 2014, o 20:45 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Dziękuję Drogi Radhakanto Prabhu za pomysł. Oczywiście, jest to do zrealizowania, ino trzeba to zliczyć. Przy chwili wolnego czasu to zrobię... no chyba, że jest ktoś z forumowiczów, kto podjąłby takiego zliczenia wcześniej 8)

Do wyników sankirtanu za rok 2013 dodaję wyniki:

Kisiora Kisiori Prabhu: 1425 egz. Kuchni Kryszny (Big) oraz 400 egz. Nauk Królowej Kunti (Medium) za łączną ilość punktów: 1625 pkt.

Karana Prabhu: Śrimad Bhagavatam: 33 egz. (MBig 1), Bhagavad Gita: 123 egz. (MBig 1), Kuchnia Kryszny: 190 egz. za łączną ilość punktów: 502 pkt.

Czyli do naszej wcześniej podanej liczby rozprowadzonych książek: 11,482 egz. dodajemy 1,825 egz. (Kisiora Kisiori Prabhu) oraz 246 egz. (Karana Prabhu) = 13,553 egz.

13,553 egzemplarzy książek i broszur opuściło nasze magazyny świątynne i trafiły do domów różnych ludzi w Polsce !!! :D :D :D

Do tej ilość dopisać należy wynik Vilasini Mataji (podany 08-02-2015)


BG (BHAGAVAD-GITA twarda oprawa)- 1 szt
ŚB (ŚRIMAD BHAGAVATAM twarda oprawa)- 1 szt
KK (KUCHNIA KRYSZNY)- 5 szt
PL (PRABHUPADA LILAMRITA miękka oprawa)- 1 szt
WOŚ (W OBLICZU ŚMIERCI)- 2 szt
WSS (W STRONĘ SAMOPOZNANIA)- 4 szt
R (REINKARNACJA)- 3 szt
SI (SRI ISOPANISAD)- 4 szt
NI (NEKTAR INSTRUKCJI)- 1 szt

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 10 sty 2014, o 21:28 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Hare Kryszna! No i udało się :) Podaję sumę wszystkich wyników (śródrocznych i Maratonu Śrila Prabhupada) w tabelarycznym ujęciu. Okazało się, że w tym roku determinacja bhaktów w rozprowadzaniu książek Śrila Prabhupada była tak duża, że system nie był w stanie przeliczyć wpisywanych ilości książek. Dlatego też mamy w tabeli "dziwne" zapisy.

Np nie było możliwości wpisania jednorazowo wyniku powyżej 1000 egz. książek. W związku z tym w przypadku Kisiory Kisiori Prabhu wynik rozbiłem na dwie pozycje (Sklepy I i Sklepy II).

Również w zestawieniu wyników ośrodków i świątyń system oszalał i wstawił sobie gdzie chciał różne ośrodki. Mimo wszystko mamy już małe archiwum :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wdarł się błąd w podsumowaniu w przypadku Raghunatha Prabhu, gdyż nie dodałem jego wyników z maratonu. Po zsumowaniu wygląda to tak:
Obrazek

przepraszam :oops:

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 20 sty 2014, o 12:14 

Dołączył(a): 3 gru 2007, o 11:03
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
Wielkie dzięki za to posumowanie Prabhu,

Widać w ten sposób całoroczne działania każdego. Wiadomo, że ta rywalizacja to tylko zabawa i rozsądny wie, że przy podsumowaniu najlepiej to być na ostatnim miejscu bo wtedy oznacza to, że reszta osób sprzedała więcej co oznacza, że więcej książek się rozeszło dla korzyści świata. Tak czy siak jest to fajne zaangażowanie tendencji rywalizacji w świadomość Kryszny, a gdy ktoś nie jest do tego przywiązany i robi to z czystej chęci dawania Kryszny innym to i tym lepiej.

Hare Kryszna


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 20 sty 2014, o 22:14 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
Niezle, idzie. Milo slyszec.
ps/To moze ja prazy okazji sie pochwale.
CHoc bede na ostatnim miejscu: )

Jakies rok temu nocowalem w Hostelu w Londynie kilka dni. Skromne i tanie miejsce, wielu podroznikow z Austrlii, Nowej Zelandii, Kanday, calego swiata. Zostawilem tam Bhagwad Gite na polce do czytania. Teraz niedawano znow tam bylem, i jak widze ksiazka odnisla pewien sukces. Sa tam polki z podzialem na te czesciej czytane, mniej i najczesciej. Bhagawad Gita byla w polce "najczesciej wyporzczanych". A kto by sie spodziwal.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 22 sty 2014, o 23:40 

Dołączył(a): 3 gru 2007, o 11:03
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
Super Prabhuji - jak się Gitę przkaże komuś to wielka satysfakcja. Ja latami nie sprzedawałem książek ale ostatnio trochę mnie wzięło na powrót do tego. Z Allegro ściągnąłem używane 2 Gity z dawnych lat dla tych osób, których nie stać na najnowsze wydanie, no i w ostatnim czasie udało mi się je sprzedać. Szkoda, że tak słabo z możliwością sprzedaży ŚB. Pierwsze Canto mamy przepięknie wydane ale chyba pozostałe Księgi to już chyba nie tak łatwo wskrzesić do dystrybucji.

_________________
"Jaką korzyść może osiągnąć człowiek nie posiadający własnego rozsądku, a studiujący pisma święte? Jaką korzyść może mieć zwierciadło dla ślepca?" - Śri Czanakja-Niti Śastra


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 24 sty 2014, o 18:41 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
Pamietam ze rozprowadzanie ksiazek tobylo jedno z najszczesiwych okresow zycia. Ciekawe bo czasmi wyjsc jest bardzo ciezko.Ten pierwszy krok.A potem niesamowite ze czlowiek naprawde ma nie to ze wizje, ale jest odczucie "bliskosci Prabhupada" i bycia z Nim. Nie da sie tego opisac zreszta/

Ciekawy jestem Tobie nie bylo ciezko sprobowac znow po ilus tam latach?

PS. Ja teraz jestem w podrozy gdzies daleko ze tak powiem. Znowu zaszedlem do hostelu innego taniego. Wachalem sie czy tam wejsc czy nie. W tym momencie podszedl do recepcji chlopak a z kieszeni wystawala mi Bhawad Gita taka jaka jest - dosc pofatygowana i pognieciona. Uznalem to za dobry znak: )


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyniki sankirtanu w roku 2013
PostNapisane: 4 lut 2014, o 20:41 

Dołączył(a): 3 gru 2007, o 11:03
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
Pavana Caitania napisał(a):
Ciekawy jestem Tobie nie bylo ciezko sprobowac znow po ilus tam latach?


Tak, ciężko. Zawsze ciężko - zarówno dawniej gdy to było moja główna służba jak i teraz. Jedynie jak się jest na stoisku oficjalnym, tak wiesz, prezentując się jako bhakta, w dhoti itd. w czasie oficjalnego programu to tam pikuś. Jednak tak, 'po cywilnemu' , hmmmm :( - ponieważ jednak oprócz zająca jest w sercu trochę z bulteriera to jakoś czasem idzie się przełamać.

_________________
"Jaką korzyść może osiągnąć człowiek nie posiadający własnego rozsądku, a studiujący pisma święte? Jaką korzyść może mieć zwierciadło dla ślepca?" - Śri Czanakja-Niti Śastra


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Moderatorzy: Rameśvar das, Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL