Teraz jest 29 mar 2024, o 16:22


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Vivaha Yajna Tulsi i szalagrama 05.11.06
PostNapisane: 30 paź 2006, o 00:30 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Hare Kryszna!
Kochani Bhaktowie !
Chcialbym oglosic ,przypomniec i zaprosic do wziecia udzialu w imprezie jaką wraz z moją zoną Kaveri i mam nadzieje ze z wami zorganizujemy w naszym domku w wałbrzychu.
A jest to Tulasi salagrama Vivaha Yajna.
Jest to dzien upamietniający rozrywke ,w ktorej Nasz Pan Hari zstąpił do tego ziemskiego padolka ,pod postacią swietych Kamieni Salagram sila ,a zycie i moc do spelniania milosnych rozrywek Pana,tj Bhakti devi przyjela forme tulasi devi w Tym swiecie.
W planie jest :
-Maha abhiszek,ceremonia uroczystego kąpania Salagramkow jakie u nas rezudują i jakie mam nadzieje, przyjechaly by z Wami :lol:
- maha arati i puszpandzali
-wyklad o tej ze rozrywce, zaslubin Pana i Tulsi
-duuuzo kryszna ,tulsi, salagram ,maha prasadam :wink:
-duuuzo intonowania :lol:
-duuuuuuuzo picia wody zycia-tj czaranamrity
Wydaje sie ze sporo jest juz Bostw w polsce ,czy na dolnym sląsku w tej ze Boskiej formie,to swieto moglo by byc co roczną mozliwoscią do odwiedzania sie Bostw jak i Bhaktow. :wink: :lol: :D
Jesli macie jakies propozycje co do innego miejsca zorganizowania tej imprezy, niz nasz domek ,jestesmy otwarci,My proponujemy "nasze" miejsce z racji ze na dworze jest juz zimnawo,a Tulsi devi nie lubi naglych zmian temperatur.
Liczymy na waszą otwartosc i wspolprace w tym temacie i mam nadzieje ze z waszą pomocą bedzie to san-kirtan ,a nie sam- kirtana yajna :wink:
Pozdrawiam ,poklony do stop,o łaske puk puk!
wasi słudzy Gauranga i Kaveri Avatarowie :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Vivaha Yajna Tulsi i szalagrama 05.11.06
PostNapisane: 30 paź 2006, o 09:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2006, o 18:33
Posty: 437
Lokalizacja: Milicz i okolice
Gauranga Avatar das napisał(a):
Hare Kryszna!
Kochani Bhaktowie !
Chcialbym oglosic ,przypomniec i zaprosic do wziecia udzialu w imprezie jaką wraz z moją zoną Kaveri i mam nadzieje ze z wami zorganizujemy w naszym domku w wałbrzychu.
A jest to Tulasi salagrama Vivaha Yajna.
Jest to dzien upamietniający rozrywke ,w ktorej Nasz Pan Hari zstąpił do tego ziemskiego padolka ,pod postacią swietych Kamieni Salagram sila ,a zycie i moc do spelniania milosnych rozrywek Pana,tj Bhakti devi przyjela forme tulasi devi w Tym swiecie.
W planie jest :
-Maha abhiszek,ceremonia uroczystego kąpania Salagramkow jakie u nas rezudują i jakie mam nadzieje, przyjechaly by z Wami :lol:
- maha arati i puszpandzali
-wyklad o tej ze rozrywce, zaslubin Pana i Tulsi
-duuuzo kryszna ,tulsi, salagram ,maha prasadam :wink:
-duuuzo intonowania :lol:
-duuuuuuuzo picia wody zycia-tj czaranamrity
Wydaje sie ze sporo jest juz Bostw w polsce ,czy na dolnym sląsku w tej ze Boskiej formie,to swieto moglo by byc co roczną mozliwoscią do odwiedzania sie Bostw jak i Bhaktow. :wink: :lol: :D
Jesli macie jakies propozycje co do innego miejsca zorganizowania tej imprezy, niz nasz domek ,jestesmy otwarci,My proponujemy "nasze" miejsce z racji ze na dworze jest juz zimnawo,a Tulsi devi nie lubi naglych zmian temperatur.
Liczymy na waszą otwartosc i wspolprace w tym temacie i mam nadzieje ze z waszą pomocą bedzie to san-kirtan ,a nie sam- kirtana yajna :wink:
Pozdrawiam ,poklony do stop,o łaske puk puk!
wasi słudzy Gauranga i Kaveri Avatarowie :lol:


Piękny pomysł. Szkoda, że będę akurat w Warszawie... będę z Wami duchem. W następnym roku będę na pewno.

_________________
jaya jaya śri caitanya jaya nityananda jaya advaita candra jaya gaura bhakta vrnda


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2006, o 13:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, o 07:23
Posty: 145
Lokalizacja: Wrocław
Audaria Bhavini D.
Pamho! czy nie myśleliście, żeby zorganizować obchody tego święta w świątyni Wrocławskiej? wiem, że jest troche późno, ale jeśli byście chcieli... dajcie tylko znać, co jest wam potrzebne (Śalagramy już macie, my mamy Tulasi...) Yhs Audaria

_________________
... przetrwać - by zwyciężyć ...


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2006, o 18:39 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
:cry: Niestety Droga mataji nie damy radhy byc we wrocku tego dnia :cry:
Ale tak szczerze to powiem ze poza tobą i paroma innymi osobami to tak do konca,niemoge polegac na pomocy innych wielbicieli w tego typu aranzacjach.Wiem ze was w swiatyni jest malo osob .i wiem jak wiele sluzby np,pujari ma do zrobienia kazdego dnia w Tym sw miejscu.Bede czekal na tkzwprzebudzenie osob z zewnątrz,a zeby pomagaly w tego typu swietach :lol:
Twoj sluga G avatar das


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL