Teraz jest 28 mar 2024, o 15:47


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: List Bhaktavasy Govindy Prabhu
PostNapisane: 21 mar 2013, o 10:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2006, o 18:33
Posty: 437
Lokalizacja: Milicz i okolice
Zgodnie z wolą Bhaktavasy Govindy Prabhu przekazuję Wam list od niego. Jednocześnie proszę Was o modlitwy w intencje jego szybkiego powrotu do zdrowia i pomoc w jego kuracji:

Drodzy Bhaktowie,
Przyjmijcie moje pokłony.
Wszelka chwała Srila Prabhupadzie!


Po miesięcznym pobycie w szpitalu zdiagnozowano w końcu mój stan zdrowia, który uległ pogorszeniu podczas pobytu w Indiach. Diagnoza brzmi "ziarniniak Wegenera". Jest to choroba autoimmunologiczna, której przyczyna nie jest znana konwencjonalnej medycynie. Polega na tym, iż organizm zaczyna atakować i wyłączać swoje własne narządy - w moim przypadku są to płuca (w mniejszym stopniu) oraz nerki. Biopsja nerek potwierdziła, że choroba postępuje, jednak narządy te są jeszcze do uratowania. Leczenie tej choroby polega na chemioterapii podobnej, jak w przypadku chorób onkologicznych. W tym tygodniu rozpoczęto leczenie, które potrwa od sześciu miesięcy do roku - po tym czasie będzie można stwierdzić, czy choroba ustąpiła czy nie. Istnieje 70% szans na to, że uda się zachować działającą część nerek. Jeśli terapia nie zadziała, następną opcją jest przeszczep nerki. W międzyczasie z powodu złej pracy nerek oraz zatrucia organizmu jestem poddawany dializie krwi trzy razy w tygodniu. Dializy będą trwały do momentu, kiedy nerki będą w stanie podjąć z powrotem swoją funkcję. Praktycznie oznacza to, że moje możliwości podróżowania zostały znacznie ograniczone, chociaż mogę udawać się do miejsc, gdzie znajdują się stacje dializ.


Z pewnością wszystko to dzieje się zgodnie z planem Kryszny, który jest doskonały i którego słodka wola prowadzi nas z powrotem do domu. Dziękuję wszystkim bhaktom za modlitwy, życzenia i wsparcie, którego mi udzielili oraz udzielają podczas choroby. Proszę o modlitwę.

Wasz sługa
Bhaktavasa Govinda Das

_________________
jaya jaya śri caitanya jaya nityananda jaya advaita candra jaya gaura bhakta vrnda


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: List Bhaktavasy Govindy Prabhu
PostNapisane: 21 mar 2013, o 13:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2007, o 05:12
Posty: 1089
Lokalizacja: Warszana
HARE Kryszna

Drodzy Bhaktowie przyłączam się do modlitw...modle sie by nasz brat duchowy osiągnął jak najszybciej miłosną służbę oddania.
Razem jechaliśmy z lotniska w Kalkucie do Mayapur i rozmawialiśmy o chwałach Pana Gaurangi.
Cieszylismy sie jak dzieci w taksówce na myśl wizyty w Sri Dham Mayapur.

Nitay Gauranga Nitay Gauranga Nitay Gauranga Gaura Hari!!!

_________________
Niech Pan Śri Ćajtanja, księżyc Nawadwipy, król tancerzy, pojawi się
w zakątku mego serca.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: List Bhaktavasy Govindy Prabhu
PostNapisane: 21 mar 2013, o 13:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2007, o 05:12
Posty: 1089
Lokalizacja: Warszana
Jakiej pomocy Prabhu oczekuje?

_________________
Niech Pan Śri Ćajtanja, księżyc Nawadwipy, król tancerzy, pojawi się
w zakątku mego serca.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: List Bhaktavasy Govindy Prabhu
PostNapisane: 21 mar 2013, o 15:36 

Dołączył(a): 3 gru 2007, o 11:03
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
Niezwykły Bhakta - w liście nie ma ani nuty pretensji do losu. Przyjmuje tak duże kłopoty zdrowotne jak najwyższych lotów waisznawa - widząc wszystko w związku z Kryszną. Aż mi gardło ściska ze wzruszenia...


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: List Bhaktavasy Govindy Prabhu
PostNapisane: 26 mar 2013, o 09:37 

Dołączył(a): 21 paź 2006, o 09:30
Posty: 47
Lokalizacja: Ufa, Rosja
Drogi Bhakta vaso Prabhu,
z bolem serca slysze o Twoim ciezkim stanie zdrowia, jednoczesnie inspiruje sie Twoja wspaniala swiadomoscia Kryszny w tym trudnym dla Ciebie czasie.
Jestes wspanialym wielbicielem a dla mnie osobiscie zajmujesz w sercu miejsce jednego z moich Tatusiow, wiec tym wieksze jest moje cierpienie. Mimo iz dziela nas tysiace kilometrow, staram sie byc blisko Ciebie w umysle.

Wiedz ze modle sie za Twoj powrot do zdrowia, modle sie o sile dla Ciebie i siebie abym mogla tak swiadomie przyjmowac to co ma dla mnie Kryszna.

Twoja sluga i corka
Vraja priya dasi

_________________
Jay Radha Damodar!!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: List Bhaktavasy Govindy Prabhu
PostNapisane: 26 mar 2013, o 16:59 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
Sory ze tak podejde filozoficznie a nawet zbyt filozoficznie.
To dowdzni jakby prawdziwosci tego o czym czytamy. W kazdej chwili czekaja nas norodziny, choroby starosc i smierc. Nawet mimo tego ze obecna cywilizacja zapomina o osoba starszych (klult mlodosci i szczescia) chorych itp to jednak predzej czy pozniej to nas spotka.

Oczywscie zycze powrotu do zdrowia i zeby Kryszna pomogl ozdrowiec bo to mozliwe. Poklony dl aprabhu.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL