Teraz jest 16 kwi 2024, o 09:43


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Program w Centrum Warszawy
PostNapisane: 8 lut 2011, o 18:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2009, o 17:40
Posty: 43
Cytuj:
Zostało już tylko do zebrania 140 zł
bo wspaniałomyślny Parawara Prabhu wpłacił 100 zł
Bardzo mu dziękujemy


Drogi Divyasimho te pieniądze nie są niestety ode mnie. Ode mnie dostałeś 40 zł za niebieską książkę. Ponieważ mówiąc że są ode mnie postawiłeś mnie w niezręcznej sytuacji odbierając komuś zasługę i przypisując ją mnie, będę musiał sprostować i wbrew woli tej osoby, zwanej potocznie anoniwym darczyńcą umieścić jej personalia na tym forum podobnie jak to robisz ty. Mniemam że w efekcie tego osoba ta zaprzeczy że cokolwiek dawała a następną dotację przeznaczy na Rzymskokatolicką parafię im Świętego Maksymiliana Kolbe bo tam przynajmniej będzie miała pewność że z założenia nikt jej na mszy wyczytywać nie będzie. Tak czy inaczej jest to święte prawo darczyńcy by w swoim geście móc pozostać anonimowym, które zacznij proszę respektować bo nie jest to ani sposób na zadowolenie kwalifikowanego wielbiciela który w swoim zrozumieniu chce daną od serca nawet drobną kwotą wesprzeć nauczanie, ani na utrzymaniu sponsorów którzy ze względów osobistych czy społecznych w swoim uwarunkowanym przez fałszywe ego środowisku pragną pozostać anonimowi. Jeżeli nie uszanujesz preferencji swoich ofiarodawców, to Ci jeżeli jeszcze wciąż będą mieli ochotę by cokolwiek Ci ofiarować, tak abyś nie "piętnował" ich potem publicznie na forum, że dali tyle i tyle (z imienia i nazwiska oczywiście) zaczną wysyłać Ci dotacje
A) w listach zwykłych,
B) przekazami z poczty polskiej gdzie w miejsce nadawcy wpiszą bhakta Gucio, z których to przekazów połowa nie dojdzie, a druga połowa dojdzie po jakimś miesiącu.
C) w kopertach podrzucanych bezpośrednio do twojej garderoby (zakup jaskrawej kurtki z dużą ilością kieszeni i z dużymi napisami "Divyasimha das" na plecach i rękawach będzie wtedy niezbędny.)
Proszę Cię zatem w imieniu wszystkich twoich darczyńców, zanim w swojej niefrasobliwości staniesz przed nierozwiązywalnym problemem zdobycia dotacji na nauczanie, abyś w porozumieniu z każdym z nich z osobna ustalił czy chce pozostać anonimowym, czy też możesz posługiwać się jego personaliami publikując je na ogólnodostępnych stronach i forach w internecie. Osobiście uważam że takie działanie które możesz próbować tłumaczyć jako spontaniczne, nie licuje z moim zrozumieniem etyki i wcale nie musi zadowalać twoich sponsorów bez względu na to kim są.
Przemyśl to proszę i wprowadź stosowne zmiany bo dla niektórych cena dania Ci nawet skromnej dotacji może okazać się zbyt wysoka.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Program w Centrum Warszawy
PostNapisane: 8 lut 2011, o 22:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2007, o 05:12
Posty: 1089
Lokalizacja: Warszana
Sprostowanie
Parawara Prabhu nie wpłacił 100 zł
zrobił do Bh. Anonim

Jak zawsze masz racje.
Poniosły mnie emocje.
Chciałem gloryfikować Parawarę Prabhu za jego wielkie serce.
Proszę wybaczcie mi.

Ws
D

_________________
Niech Pan Śri Ćajtanja, księżyc Nawadwipy, król tancerzy, pojawi się
w zakątku mego serca.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Moderator: Morderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL