Teraz jest 29 mar 2024, o 14:53


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 25 gru 2010, o 05:26 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
KOchani !
Wczoraj pod choinke ofiarowałem ,dziecku,ten film. myslałem ,ze ze szczescia oszaleje :D
a ja szalałem ,ze szczescia,bo cała moja rodzinka,rodzice,szfagier,siostra wpatrzeni byli jak nie wiem ,w telewizor.
Dabing,jak i film-w tv o wiele lepiej jest odbierany jak w małym komputerowym ekraniku. Jest tam faktycznie pare malutkich szczegułow,ktore nie umkną uwadze wielbiciela,ale nie bhaktowie tego nie zauwazą.
Kiedys moj mistrz duchowy powiedział,to czy wyklad był dobry,mozna ocenic,po tym ile w nim razy usłyszałes słowo Kryszna.
W tym filmie to pełne nektaru imie słychac co chwile.
Dziekuje wszystkim za wysiłek włozony w wydaniem tego filmu.Pozdrawiam Kryszna Kirtana Pr :D i wszystkich wielbicieli.

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 26 gru 2010, o 22:52 

Dołączył(a): 16 cze 2009, o 11:43
Posty: 87
Lokalizacja: Wrocław
prof. Filutek napisał(a):
KrysznaKirtan napisał(a):
Madhavcaran napisał(a):
Parwati - bogini wszystkich pierwiastków?? Kto tłumaczył teksty?

Mnie się nie podoba ani dubbing (nienaturalny, przesadnie wyrazisty), ani animacja. No ale film jest dla dzieci, one nadrobią wyobraźnią.


A ile Prabhu dubbingowałeś filmów w życiu? Czy kończyłeś szkołę aktorską że wiesz jak ma wyglądać "naturalny" dubbing? Czy pracowałeś w studio nagrań? Czy zawsze jesteś "sztywny" i nie masz "luzu"? Z tymi i innymi pytaniami (bez odpowiedzi) życzę Ci Wesołych Świąt... :D :shock: :lol:


A ten film jest przeznaczony dla ludzi po szkole aktorskiej, parajacych się dubbingiem i pracujących w studio nagrań? Czy trzeba być szefem kuchni by móc stwierdzić jak smakuje zupa? Zamieściłeś informację o swoim produkcie na forum publicznym więc pojawiają się wrażenia, uwagi i pytania. Jak nie masz ochoty odpowiadać bez osobistych przytyków to może wcale nie odpowiadać?


Jeśli uważasz że "profesjonalne" uwagi/komentarze w stylu: "nienaturalny", "przesadnie wyrazisty", "dubbing wyszedł słabo" (brak odpowiedzi na pytanie co to znaczy "słabo" v. "mocno"...sic) i ...najważniejsze: "mi się nie podoba" ...są ok... to może ja się przestanę rzeczywiście przestanę się udzielać .... bo chyba inaczej rozumiemy "konstruktywne" uwagi od "czepiania się dla czepiania". Może nie słusznie oczekiwałem "merytorycznych" komentarzy i zadawałem pytania chcąc takie uwagi otrzymać.

Oczywiście następnym razem możecie zrobić lepiej :) do czego gorąco zachęcam...

Całkowicie bez urazy...

_________________
wasz sługa
Kryszna Kirtan


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 27 gru 2010, o 11:59 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Ja musze to napisac.
bardzo raz jeszcze dziekuje za ten heroiczny wysiłek wszystkim wielbicielom i aktorom,za zrealizowanie tej polskiej edycji.
Moje dzieci ciągle patrzą sie w ekran.zaczynam sie martwic o ich oczy i o to ze niedługo C.D sie zużyją.. :D

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 27 gru 2010, o 14:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2007, o 12:57
Posty: 60
Lokalizacja: Karuna Bhavan,Scotland
Hari, Hari!
Tak jest, zgodze sie z przedmowca. :) Na szczescie nasze dzieci, ktore uwielbiaja Little Krishna nie maja tak krytycznych opinii. Moje dzieci znaja ta animacje tylko po angielsku jak na razie, ale ja widzialam sampla z polskim dubbingiem i nie mam sie do czego przyczepic. Uwiezcie mi, ze dla dzieci taki dubbing jest jak najbardziej w porzadku. Nie potrzeba bombardowac dzieci dzikimi odglosami, glupimi zartami itp zeby przyciagnac dzieci uwage. Niebieski chlopiec i jego kolezcy sa wystarczajaco atrakcyjni. Wiecie, jakie to fajne jak dzieci potem chodza po domu i udaja ze sa Kryszna i Balramem? Co dzien pada deszcz i Kryszna ratuje Vrindavan, podnoszac Govardhana, nie wspomne o codziennym zabijaniu weza Kaliji!
Animacja jest na poziomie, dubbing polski tak samo, dzieci wniebowziete, nie-bhaktowie beda mieli szanse zobaczyc rozrywki Kryszny, troszke go poznac. Tylko, jak widac niektorych doroslych bardzo ciezko zadowolic. Wyluzujcie sie bhaktowie, to kino rodzinne, z tego sie nie strzela!

_________________
Srimati Vrindadevi ki jay!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 27 gru 2010, o 14:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
spoko spoko ale ja ja tak mam ze kiedy słyszę kiszna to jakos tak dziwnie to dla mnie brzmi :mrgreen:

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 27 gru 2010, o 16:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2007, o 12:57
Posty: 60
Lokalizacja: Karuna Bhavan,Scotland
:D cale szczescie ze nie kiszka. Moja corka jak uczyla sie maha mantry to wychodzilo jej cos takiego " ale kiszka ale kiszka kiszka kiszka ale ale ale lama ale lama lama lama ale ale". :lol:

_________________
Srimati Vrindadevi ki jay!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 28 gru 2010, o 06:44 

Dołączył(a): 15 lis 2009, o 10:40
Posty: 234
:) :) :) :) :)

Chyba będę ją sobie śpiewał, jak mi będzie smutno. :)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 28 gru 2010, o 19:51 
Sponsorzy

Dołączył(a): 26 sty 2009, o 17:27
Posty: 53
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Hare Krsna!
Czy można dowiedzieć się kto jest pomysłodawcą i wprowadził w życie polską edycję "Niebieskiego chłopca". Kto za tym stoi? Wszelka Im chwała za to!!!
Pytam, ponieważ chciałam w imieniu mojej rodziny BARDZO PODZIĘKOWAĆ za danie nam wspaniałego prezentu, nektaru. Oglądanie animacji w polskiej wersji językowej pozwala nam wspólnie cieszyć się (ze zrozumieniem) towarzystwem Krsny w naszym domu.
Chylimy czoła wielbicielom, sympatykom, wszystkim osobą które przyczyniły się do powstania tego dzieła w naszym rodzimym języku.
dziękujemy
wasi słudzy
Ekangi Radha & Rupa Vilasa


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 29 gru 2010, o 07:24 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Ekangi Radha napisał(a):
Hare Krsna!
Czy można dowiedzieć się kto jest pomysłodawcą i wprowadził w życie polską edycję "Niebieskiego chłopca". Kto za tym stoi? Wszelka Im chwała za to!!!
Pytam, ponieważ chciałam w imieniu mojej rodziny BARDZO PODZIĘKOWAĆ za danie nam wspaniałego prezentu, nektaru. Oglądanie animacji w polskiej wersji językowej pozwala nam wspólnie cieszyć się (ze zrozumieniem) towarzystwem Krsny w naszym domu.
Chylimy czoła wielbicielom, sympatykom, wszystkim osobą które przyczyniły się do powstania tego dzieła w naszym rodzimym języku.
dziękujemy
wasi słudzy
Ekangi Radha & Rupa Vilasa


K R Y S Z N A . K I R T A N. P R A B H U :D M A T H U R A N A T H .Pr i wielu innych :D Ale o ile dobrze zrozumiałem,producentem na polske jest Kryszna Kirtan Pr ,jesli sie myle prosze mnie poprawic. :D

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 29 gru 2010, o 20:54 

Dołączył(a): 16 cze 2009, o 11:43
Posty: 87
Lokalizacja: Wrocław
Prawda jest taka że wszystko zrobił Bartek Brzeskot...ja tylko pomagałem...:)
z ciekawostek to powiem ze brało w tym udział 50 polskich aktorów, niestety nie znam wszystkich ale np narratorem był ten sam co udzielał głosu Smokowi Wawelskiemu w "Porwaniu Baltazara Gąbki"

Obrazek
Bartek był Tygrysem, A jego żona Kryszną...no i wielu innych....może z czasem się dowiemy więcej szczegółów...

_________________
wasz sługa
Kryszna Kirtan


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 29 gru 2010, o 21:06 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
KrysznaKirtan napisał(a):
Prawda jest taka że wszystko zrobił Bartek Brzeskot...ja tylko pomagałem...:)
z ciekawostek to powiem ze brało w tym udział 50 polskich aktorów, niestety nie znam wszystkich ale np narratorem był ten sam co udzielał głosu Smokowi Wawelskiemu w "Porwaniu Baltazara Gąbki"

Obrazek
Bartek był Tygrysem, A jego żona Kryszną...no i wielu innych....może z czasem się dowiemy więcej szczegółów...



własnie własnie ten smok wawelski...tak mi sie wydawało.Dobra robota. dziekujemy.

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Film "Niebieski chłopiec"
PostNapisane: 30 gru 2010, o 12:58 

Dołączył(a): 9 cze 2007, o 11:22
Posty: 56
W celu sprostowania. Pomysłodawcą i całą maszyną tego "zamieszania" jest Kryszna Kirtan.
Mnie Bartek poprosił o to abym zajął się sprzedażą. To cały mój wkład.
Zatem cała zasługa należy się Kryszna Kirtanowi i bh. Bartkowi z ekipą.
Pomimo kilku niedociągnięć w tej pierwszej partii płytek, film moim zdaniem wyszedł świetnie. Nie ma co się czepiać. Trzeba tylko życzyć aby film trafił do telewizji i do jak największej ilości domów w Polsce.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Moderator: Morderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL