Teraz jest 29 mar 2024, o 14:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Programy w Koszalinie i Stargardzie Szczecińskim
PostNapisane: 26 lis 2010, o 02:11 

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 12:05
Posty: 130
To ciekawa historia. Ja z kolei byłem ateistą, który pewnego pięknego poranka postanowił zrobić eksperyment w swoim życiu i otworzyć się na objawione pisma święte. Za nim w trafiłem na książki Śrila Prabhupada, minęło wiele długich lat. Czytałem je z zapartym tchem i nie wiele rozumiałem. Ale jednocześnie w sercu odczuwałem tak wielkie wzruszenie, że podjąłem wszelkie możliwe kroki, aby odnaleźć Wielbicieli. A nie było to łatwe, gdyż w tych zamierzchłych czasach, świadomość Kryszny w Polsce była w podziemiu, a bhaktowie działali nielegalnie.

Osobiście uważam, że w żaden sposób nie można wytłumaczyć jak to się dzieje, że potencjalni ludzie z ulicy kupują nasze książki i zostają Wielbicielami Kryszny. Nigdy też nie byłem w stanie rozpocząć, a tym bardziej kontynuować służby sankirtanu, jeśli każdego ranka, już na ulicy, nie wybłagałem tego w żarliwej i rozpaczliwej modlitwie do mistrza duchowego, Śrila Prabhupada i Kryszny. To dzięki temu w moim sercu pojawiała się potężna inspiracja i siła do tego, aby pokonywać fałszywe ego i paraliżującą mnie niemoc.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Moderator: Morderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL