Teraz jest 19 kwi 2024, o 17:35


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 31 mar 2010, o 07:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2007, o 05:12
Posty: 1089
Lokalizacja: Warszana
Hare Kryszna
Drodzy wielbiciele piszę do Was list dzieląc się pewnym pomysłem.
List ten kieruję zwłaszcza do osób, które byłyby w stanie poprowadzić samodzielnie wykład, lekcje, warsztaty, kurs, szkolenie. Od przyszłego roku szkolnego istnieje możliwość rozpoczęcia działalności Placówki Edukacyjnej, którą będę się starał koordynować.
Jeśli jesteście zainteresowani nauczaniem w szerokim i społecznym sensie proszę napiszcie do mnie.
Mój mail - rusin.darek@gmail.com
Od osób chcących wziąć udział w tym projekcie wymagana jest dyspozycyjność, kreatywność, umiejętności pedagogiczne. Projekt nie ogranicza się tylko do woj. mazowieckiego.
Projekt ten jest samofinansujący się, czyli osoby które będą brały w nim udział będą miały zapewnienie spełnienie potrzeb stabilizacji życiowej.
Tu na forum chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Jeśli ktoś jest chętny do współpracy proszę o maila.
Do współpracy zapraszam wielbicieli różnych sang oraz różnych wyznań.
Pozdrawiam serdecznie
Wasz sługa
Divya simha dasa

_________________
Niech Pan Śri Ćajtanja, księżyc Nawadwipy, król tancerzy, pojawi się
w zakątku mego serca.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 31 mar 2010, o 11:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2007, o 05:12
Posty: 1089
Lokalizacja: Warszana
Drodzy wielbiciele!

Dostaje już maile w tej sprawie i dlatego dodatkowo wyjaśnię.
Projekt ten jest akcją ogólnopolską i może działać w najmniejszych nawet miasteczkach.
W tym projekcie mogą brać udział wykładowcy, nie koniecznie z wykształceniem pedagogicznym, ale przede wszystkim z umiejętnościami prowadzenia wykładów.

Tematy wykładów mogą być różne i związane z życiem duchowym także.
Bardzo ważne jest jednak - iż by były atrakcyjnie podawane, tak by słuchacze byli zainspirowani i chcieli więcej i więcej poznawać...

...najlepiej jakby przy tym projekcie połączyć siły i przeszkolić tych którzy jeszcze nie mają jeszcze wiary w siebie, ale chcieli by nauczać w ten sposób... tu nieoceniona jest rola nauczycielskich kursów VTE, które sam przeszedłem i polecam każdemu...

Ja nie dam rady zająć się wszystkim, rzucam tylko pomysł i jeśli znajdą się chętni - gwarantuje, iż naszym działaniem możemy uzupełnić idee grupy HARINAM.

UWAGA!!!
By nie powtórzyła się sytuacja z Elbląga. Potrzebne jest pełne omówienie najdrobniejszych szczegółów co do sposobów prezentacji.


...jeśli ktoś nie czuję że mógłby być wykładowcą, może być lokalnym organizatorem tego Projektu, w miasteczku w którym mieszka, wtedy będzie zapraszał wykładowców z innych miast.

Pozdrawiam serdecznie
Wasz sługa
Divya simha dasa

_________________
Niech Pan Śri Ćajtanja, księżyc Nawadwipy, król tancerzy, pojawi się
w zakątku mego serca.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 31 mar 2010, o 15:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2009, o 17:40
Posty: 43
Haribol Drogi Divyaji.
Jakże szybko do nas wróciłeś. No prawie że jak jakiś mesjasz po trzech dniach :)

Czy twoja propozycja to jakiś pomysł na business. Nie ma w niej żadnych konkretów a jedynie wiadomość że będziesz jakimś kierownikiem czy koordynatorem (dawniej mówiło się guru...)
Mam w tym względzie kilka pytań.
Kto to organizuje?
Kogo widzisz albo kto zadeklarował chęć uczestniczenia w twoim programie?
Czego chcesz nauczać? Jaki jest program twojej jednostki (edukacyjnej) ?
Będą z tego Jakieś pieniądze?
Czy są jakieś deklaracje ze strony współpracowników i z kim będziemy to robić?
Co masz na myśli mówiąc akcja ogólnopolska - ile osób obecnie uczestniczy i wpisało się do programu który na razie owiany jest tajemnicą?
Jakich chętnych szukasz i co mieli by dla Ciebie i twoich idei robić?
Czy masz już jakiś konkretny plan czy też tak tylko luźno prowokujesz?


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 31 mar 2010, o 15:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
Divya napisał(a):
Drodzy wielbiciele!

...jeśli ktoś nie czuję że mógłby być wykładowcą, może być lokalnym organizatorem tego Projektu, w miasteczku w którym mieszka, wtedy będzie zapraszał wykładowców z innych miast.


czytaj z innych sang.....

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 31 mar 2010, o 16:17 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Ej to nie jest najbystrzejsze ze tak jedziecie z Divyą, jak macie do niego jakieś pytania to zadajcie je na Privie, zamiast od razu go mieszać z błotem publicznie.

Ja osobiście nie wiem o Co chodzi Divyi bo nie jestem pedagodiem czy kimkolwiek innym, a poza tym mnie ten projekt nie interesuje, ale wydaje mi się ze najpierw bym się dowiedział za nim bym ironicznie zaczął pisać

Wyluzujcie może macie miedzy sobą coś do siebie ale oszczędźcie tego innym, bo to niski poziom.

Mierzcie wyżej chłopaki dla swojego i wspólnego dobra.

Pozdr

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 31 mar 2010, o 20:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Divya napisał(a):
UWAGA!!!
By nie powtórzyła się sytuacja z Elbląga. Potrzebne jest pełne omówienie najdrobniejszych szczegółów co do sposobów prezentacji.

Po raz kolejny czytam na forum o programie w Elblągu. Czy ktoś mógłby mi w skrócie powiedzieć, co takiego wydarzyło się w Elblągu?

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 31 mar 2010, o 23:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2009, o 17:40
Posty: 43
Pytasz Prabhu co się stało? Wyślę Ci to na Priva bo do publikacji w tym miejscu się to nie nadaje...
Do mojego drogiego Madhawy.
Madhavo sorry. Mam widać jakąś traumę i uraz pozjednoczeniowy i wszedzie widzę spisek i podstęp (zjednoczeniowy oczywiscie). LUZUJĘ i PRZEPRASZAM.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 19:50 
Sponsorzy

Dołączył(a): 26 sty 2009, o 17:27
Posty: 53
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Hari! Widzę po postach że niektórzy wielbiciele lubią ironicznie żartować, ale może warto pomyśleć- za nim się napisze jakieś słowa-jak taka informacja może wpłynąć na innych czytających. Według mnie, zapominamy o bardzo istotnej sprawie kiedy piszemy swoje posty- FORUM jest publiczne i może warto działać zgodnie z etykietą waisnawa, którą w każdej sytuacji prezentował Śrila Prabhupada i która tak bardzo nas urzekała.
przepraszam za swoje słowa, ale za często takie wypowiedzi mają tutaj miejsce. Pomyślmy o czytających,nie koniecznie bhaktach-rónież wchodzą na te strony osoby poznane na programach otwartych, czy tak się prezentujemy przed gośćmi?
Hare Krsna


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 20:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
sa rownież osoby dla ktorych pewne pomysly budzą zaniepokojenie czy one nie mogą zabierac glosu ?

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 20:07 
Sponsorzy

Dołączył(a): 26 sty 2009, o 17:27
Posty: 53
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
oczywiście że mogą, nawet powinny, ale proszę tylko o taktowność w wypowiedziach. Nie wszystko nadaje się na forum publiczne-chyba w tej kwesti przyznasz mi Prabhu rację?


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 20:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
z całym szacunkiem ale nie widze nic nietaktownegto w moim poscie i zapewne przyznasz mi racje ze autor wątku po ostatniej zadymie zwiazane ze zjednoczeniem nie powinien permanentnie wracac do tego tematu na forum publicznym skoro to wywołuje niepokoj w sercach bhaktow

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 21:15 
Sponsorzy

Dołączył(a): 26 sty 2009, o 17:27
Posty: 53
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
zgadzam się z Tobą Prabhu. Ale czy tak trudno ubrać to w nieniepokojące słowa, tak aby nikogo nie obrazić, urazić, nie zaniepokoić, a jednocześnie móc przedstawić (jeśli to konieczne) swoje stanowisko. Nie chodzi mi o Twojego posta, czy kogokolwiek. Chodzi o fakt jaki ma miejsce w wielu wypowiedziach. Kiedyś starszy waisnawa powiedział że sztuką jest wypowiadać się na forum, że trzeba ostrożnie dobierać słowa. I przyznam Jemu rację.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Projekt Edukacyjny
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 21:30 
Sponsorzy

Dołączył(a): 12 mar 2007, o 12:17
Posty: 54
Lokalizacja: Stargard
się wtrącę... każde SŁOWO wywołuje jakieś reakcje, to jest nieuniknione, np, nie piszę zbyt wiele na forum, lecz jak już napiszę mając "coś tam na myśli" nawet z góry przeproszę wszystkich za ew. wtopę to i tak otrzymuję komentarz, którego się nie spodziewałem...

A odnośnie czy nam się podoba czy też nie: rozumiem że tutaj rządzi moderator i on ustala co wolno i kogo ew. zbanować.

pozdrowienia dla Stargardu ze Stargardu :)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL