Teraz jest 19 kwi 2024, o 07:49


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 31 lip 2009, o 13:09 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2006, o 17:14
Posty: 988
Lokalizacja: redakcja strony www.harinam.pl
PROGRAM NA SCENIE

Czwartek 30.07.09

14:00-18:00 - program artystyczny

Koncerty

18:30-19:15 - Dubska

19:45-20:30 - Rise & Shine (krishna core/Białoruś)

21:00-21:45 - Miasto

22:15-23:30 - Village of Peace



Piątek 31.07.09

16:00-18:00 - program artystyczny

Koncerty

18:30-19:15 - niespodzianka

19:45-20:30 - Za Zu Zi

21:00-21:45 - Nyshynga

22:15-23:30 - Yelram



Sobota 01.08.09

14:00-18:00 - program artystyczny

Koncerty

18:30-19:15 - Village of Peace

19:45-20:30 - Bez Jahzgh

21:00-21:45 - Świadomość

22:15-23:30- Ga Ga Zielone Żabki



Niedziela 02.08.09

13:00-17:00 - program artystyczny

Koncerty

17:15-18:00 - Antaranga (rock / Czechy)

18:30-19:15 - Rise & Shine (krishna core/Białoruś)

19:45-20:30 - Yelram

21:00-23:00 - Mantra joga - finał

wiecej szczegółow: http://www.vivakultura.pl/magazyn/text/woodstock.htm

_________________
http://www.harinam.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 31 lip 2009, o 13:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2007, o 09:03
Posty: 321
Fragment na temat Wioski Kryszny z dzisiejszego artykułu:

Na polu woodstockowym bez przeszkód stoi zawsze Pokojowa Wioska Kriszny, dawniej też rodząca konflikt. Czy jest Ksiądz zazdrosny, że „oni mogą, a my nie”?

Nie, bo nigdy nie patrzyliśmy w ten sposób. Nie zadzieramy nosa, nie twierdzimy, że coś się nam należy. Organizatorem całej imprezy jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy –czujemy się gośćmi festiwalu. Co do Pokojowej Wioski Kriszny: jej odmienność wobec polskiej kultury skutkuje tym, że ma wzięcie. Ale nie jest to moim zdaniem kwestia siły nośnej. My idziemy na pole Woodstockowi bez żadnej ochrony. Krisznowcy zawsze mają wokół siebie służby porządkowe. My się nie boimy, bo jesteśmy wśród swoich.

reszta artykułu tu: http://tygodnik.onet.pl/32,0,30957,1,artykul.html

_________________
http://bhakti-lodz.info/forum/index.php - tu znajdziecie info o tym, co się dzieje w łódzkim nama-hatta.
http://mamatrojki.blogspot.com/ - a tu trochę o naszej rodzince.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 31 lip 2009, o 15:20 

Dołączył(a): 29 paź 2006, o 17:04
Posty: 570
Woodstock (Pokojowa Wioska Kryszny) na żywo:

http://www.ustream.tv/channel/mahavan

_________________
Govindanandini

http://iskconstudies.org/
http://chomikuj.pl/pampkinus


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 31 lip 2009, o 20:04 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Divya-kiśori dasi napisał(a):
My idziemy na pole Woodstockowi bez żadnej ochrony. Krisznowcy zawsze mają wokół siebie służby porządkowe. My się nie boimy, bo jesteśmy wśród swoich.


Katoliccy nie ulęknieni bohaterzy :lol: , byłem wiele razy na woodstocku i nigdy nie widziałem żeby bhaktowie chodzi z jakaś specjalną ochroną.

Divya-kiśori dasi napisał(a):
My się nie boimy, bo jesteśmy wśród swoich

Ciekawe co to znaczy czy to znaczy ze Chrystus był Polakiem i ze Kościół Katolicki powstał w Polsce? czasem mi ręce opadają jak czytam takie texty ... biedni są ci potomkowie konkwistadorów ... czas miecza już minął i jak tu szerzyć chwały "jedynie słusznej, polskiej religii" :lol:
Na szczęście nie wszyscy katolicy tak mają, znam kilku naprawdę na poziomie katolików , których bardzo cenie za szerokie horyzonty myślowe i tolerancje szeroko pojmowaną ... szkoda że takie wypowiedzi jak ta tego "dusz pasterza" okazują się w prasie bo rzutują na odbieranie tej religii, jako zaściankowej, bazującej na sentymentach a szkoda bo w naukach chrzecijańskich jest sporo ciekawych rzeczy ... ale co poradzić ...

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 31 lip 2009, o 21:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2007, o 09:03
Posty: 321
madhava napisał(a):
czasem mi ręce opadają jak czytam takie texty ...

Ano opadają... I jak tu jakiś dialog prowadzić?

_________________
http://bhakti-lodz.info/forum/index.php - tu znajdziecie info o tym, co się dzieje w łódzkim nama-hatta.
http://mamatrojki.blogspot.com/ - a tu trochę o naszej rodzince.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 1 sie 2009, o 09:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Divya-kiśori dasi napisał(a):
"Krisznowcy zawsze mają wokół siebie służby porządkowe. My się nie boimy, bo jesteśmy wśród swoich."


...a "swoi" biją Krysznowców. A więc kółko się zamyka i wszystko jest spoko.

Pomimo próby, księdzu nie udało ukryć się zazdrości i niechęci do "wyznawców innej religii".

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 3 sie 2009, o 15:40 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
własnie powrociłem z pokojowej wioski Kryszny.
Boze co ci pomazancy wyrabiali :mrgreen: az z zalu to sie tylna czesc ciała marszczyła.
Po wykladach takich osob jak Trivikrama swami,czy indradyumna Swami naprawde starałem sie patrzyc na nich jak na Braci,ale oni "wybrancy Chrystusa"-Boga jedynego,są naprawde nie reformowalni i ciagle jak to Madhava napisał,na etapie krucjat.
W ostatni dzien ,a wzasadzie noc postanowiłem rozmawiac z tymi tkzw bracmi,najpierw przez godzinke rozmawialem z jedną dziewczyną,ktora czaila sie jak fryzjer na łysego ,przy namiocie pytania odpowiedzi,w raz z innym członkiem,przez duze "Cz" ze swej grupy i zagadywali ciekawych odpowiedzi Trisamy Pr ludzi.
dialog prowadzilem w nastroju milosci i starannie pokazywałem im wiele wspolnych punktow odniesienia,uswiadamiając ze jest jeden Bog inaczej poprostu postrzegany w roznych czaso-okresach kulturowych,ale ze to ta sama osoba ,podając stary przyklad słonca,ktore jest jedno,ale swieci dla wszystkich.
po jakims czasie osoba ktora byla zagadana prze ową niewiaste doznała olsnienia ze wzasadzie Bog jest jeden ,ale są poprostu rozne drogi prowadzące do niego i ze kazdy stosownie do swego zrozumienia i zaawansowania ma szanse wybrac sam i ze Bog jest Cudowny dając nam w tym wzgledzie wolną wole,ale Ona tego nie cykneła,a moze i cykneła,ale zaczeła naciskac na roznice w naszych wyznaniach.
Powiedzialem wowczas powołując sie na słowa swietej pamieci,nieboszczyka jana Pawła II nawolującego do ekumenizmu i miłosnego dialogu z innymi wyznaniami,czym ją poraz kolejny zadziwiłem,pozniej włączył sie jej kolega,ktory od początku wystawial swoje argumenty,ktore odpieralem na powrod jednak w bardziej bezposredni sposob,gdyz osobnik ow sprawial wrazenie naprawde dotkinietego"palcem Bozym" po 10-15 minutach ow Człowiek juz nie mial prawa głosu w sensie ,ze niewiedzial co powiedziec,bo doskonale wyprzedzałem jego pytania jakbym czytal w jego myslach(tak mu sie moglo wydawac) o okolo3.30 w nocy ow chłopak stwierdzil ze w sprytny iscie ciekawy i szatanski sposob odciągnełem go od Tych ktorych mogł "uratowac"
Powiedziałem ze własnie dlatego jest mi przykro ze z serca i szczerosci dziele sie z nim swoją wiedza ,na duchowe tematy z nadzieją pojednania i zainspirowania sie wzajemnie do pogłebiania wiedzy teologicznej ,ale ty podejrzewaz mnie o jakies Triki(powiedzialem) pewnie dla tego ze sam je stosujesz,bo jak mowi stre dobre przysłowie jeden palec na kogos # na siebie.
POprosiłem go by zrobil cos dla jezusa w imie jego miłosci i przestał nekac w ten sposob innych,bo robi kosciolowi katolickiemu i jezusowi złą opinie. i by nie bał sie niczego w wiosce Kryszny gdyz naturą bhakti i bhakty jest chronic innych od cierpienia poprzez tematy duchowe podczas gdy Ty bracie (dodałem ) jestes jak wystraszony wrobel ktory zanim dziobnie ziarenko z ziemi jego chisteria i leki powodują ze boli go szyja od oglądania sie czy mi ktos przypadkiem kuku nie zrobi gdy zjem ziarenko. Zwarzając ze wtedy bylo(konczylo sie ekadashi) ten przyklad mogł byc nie autoryzowany :mrgreen: Bardzo przepraszam ze w poniekąt drwiący sposob dziele sie z wami zzzzz refleksjami po spotkaniu z tymi ludzmi,ale Oni nie posiadają zadnej kultury nie wiedząc jak sie zachowac,jezus wzasadzie nauczał etyki a nie wiedzy duchowej(o czym im rowniez wspomnialem wyliczajac 10 przykazan Bozych) a oni chcą nawracac niewinnych i zwiedzionych ,na co ja sie pytam,na co :?: na arogancje,na brak docenienia wysiłku tak wielu wielbicieli,czy Jurka owsiaka by dla wszystkich nas zorganizowac przystanek woodstok i pokojową wioske Kryszny.
Uwazam ze niektorzy ludzie mogli miec jakies takies nie smaczne doswiadczenie,rywalizacji miedzy religiami,a w zasadzie bylem swiadkiem gdy pewien młody kleryk podszedł do 2-uch ml0dych kobiet ktore własnie jadły prasadam i zapytal dla czego to jedza i zaczol swoje nauczanie ,dziewczyna powiedziała ze przede wszystkim nie lubi gdy ją ktos zaczepia podczas gdy spokojnie je posilek,a po drugie moze by sie najpierw zapytal czy mozemy pogadac i czy mamy na to ochote,ten zaczoł o tym czy wierzy ze jedzenie ofiarowanego porzywienia tkzw poganskim bozkom jej cos da.
Ja włączyłem sie w rozmowe (nie wytrzymałem) zapytałem a czy ty wierzysz w moc sporzywania swietej komuni ??? On odp ze tak ,a ja sie zapytalem czy nie jest tak ze ksiądz najpierw dokonuje ofiary-uswiecenia tego opłatka,On odp ze tak ,wiec ja mu powiedzialem. wiesz jaka jest roznica miedzy nami,on zapytal jaka, Taka ze ty przyjmujesz sakrament swiety raz w tygodniu,na mszy,a my na sniadanie, obiad i kolacje.
naprawde kontak z tak zwanymi bracmi Katolikami to walka z wiatrakami ich nie tolerancja i krotko zwrocznosc na zycie duchowe,mowiące o tym ze tylko przez jezusa jest mozliwe zbawienie sprawia ,iż z religii pieknej i autoryzowanej,przez samego Pana robią,najwiekszą sekte swiata i powod do kłótni i hiper hipokryzji ,odwolując sie do zachowan ksiezy,ich dewiacji i radia maryja .Nie mowie ze wsrod klerykow niema szczerych i myslących otwrtych na nauki Papierza Polaka ,ale jest ich tak malo ze na woodstoku ich nie widac. Byc moze dla tego ze nie chcą sie wstydzic za tak zwanych wspol wyznawcow.
Przepraszam za moje subiektywne opinie i doswiadczenia,wszystko co napisałem ,to moja przywatna opinia ,nie Towarzystwa sw.Kryszny :wink: zeby nie bylo.
Ale szlak mnie trafia jak widze tyle ignorancji.

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 3 sie 2009, o 16:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2009, o 19:42
Posty: 103
Lokalizacja: Śri Vrindavan Dhama
Hare Kryszna Wszystkim!

Tak dla schlodzenia nastrojow polecam ten artykul:

http://www.eioba.pl/a69902/o_czym_90_katolikow_nie_wie

Jest to arykul nr.1 na tym portalu i podjejrzewam, ze wielu z Was go czytalo.

Co zrobic, zyjemy w takim swiecie, gdzie niewielu rozumie na czym polega proces zycia duchowego. Jakie cechy powinnismy rozwinac, aby moc "awansowac", dzieki lasce Kryszny do wyzszego rodzaju swiadomosci.

A u nas Jhulan Yatra, dzisiaj zostalem jhulanoholikiem, poniewaz chustalem Sri Sri Radha-Śyamasundara trzy razy, a to wyczyn poniewaz jest troche duzo ludzi, jak wiecie, szczegolnie przed pojawieniem sie Sri Balaramaji i Sri Kryszny.
Swedzi mnie zeby zrobic zdjecia i umiescic tu na forum dla waszej satysfakcji.

Pozdrawiam serdecznie i Radhe Radhe :lol:

_________________
Zawsze myśl o Śri Vrindavan Dhama i nigdy o Niej nie zapomnij. Nasze wieczne, doskonałe, transcendentalne i słodkie jak nektar przeznaczenie.

http://iskconvrindavan.com/krishnalive/
http://www.sripadaindradasa.com/index.htm
http://www.24hourkirtan.com/


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 3 sie 2009, o 20:27 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Gauranga Avatar das napisał(a):
...dialog prowadziłem w nastroju miłości i starannie pokazywałem im wiele wspólnych punktów odniesienia...


zabrzmiało naprawdę ciekawie :lol:
Gaurango szacunek że nie skończyło się tak jak w "Poranku Kojota":
- "Rambo dusi senatora Polaka" .

Pozdr :lol:

Jakoś trudno uwierzyć mi w ekumenizm, gdy nastawienie jednej ze stron jest takie by zdyskredytować i straszyć pożywieniem ofiarowanym bożkom pogańskim :) gdy samemu pije się krew Chrystusa i je jego Ciało.

Myślę ze to jedzenie od bożków jest bardziej etyczne niż picie czyjejś krwi czy jedzenie czyjegoś ciała jeśli sobie już tak bezpośrednio rozmawiamy .... :)

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 4 sie 2009, o 07:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 paź 2006, o 18:25
Posty: 308
Martanda Dasa napisał(a):
Swedzi mnie zeby zrobic zdjecia i umiescic tu na forum dla waszej satysfakcji.


Proponuje zatem dluzej nie czekac... :D


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 6 sie 2009, o 15:56 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
dziś w jakims programie w telewizji słyszałem wypowiedz jednego "dusz pasterza", który powiedział że jeśli jakiś katolik pójdzie na koncert Madonny -15 sierpnia w katolickie święto to będzie miał grzech :evil: i nie jest dobrym katolikiem :twisted: , a ten ksiądz powiedział ze będzie się modlił osobiście żeby koncert się nie odbył. Na to dziennikarz prowadzący wywiad powiedział ze oficjalne pozwolenie już jest i raczej nie da się z tym nic zrobić, na to ksiądz odparł, że zawsze może się zawalić scena jak w Londynie ... normalnie jak słucham takich wypowiedzi to nie mogę uwierzyć jak tacy ludzie sa w stanie nauczać o Bogu miłosiernym i ze Bóg jest miłością i innych takich sloganów, powtarzanych bez zrozumienia. Naprawde od serca wspólczuje takiej klasy duchownych.

Nie mowie już o naukach Jezusa , ale nawet o Janie Pawle II który stawiał na zauważanie w człowieku elementu ludzkiego , który chce się zmieniać ale potrzebuje odpowiednich warunków do tego. Te nauki zagineły w akcji, ale mam wiare ze sa normalni księża nie wielu takich spotkałem , ale ciągle mam nadzieje ze są, bo raczej KK (jeszcze jedno K i byłby ciekawy skrót KKK - kto ma wiedzieć ten wie:) ze zrozumieniem ludzkiego elementu ma problem.

Hare Kryszna nie jest idealne i ma swoich specyfików ale na szczescie są w mniejszości przynajmniej tak mi się zdaje. Bo chyba nikt się nie modli by w Jamastami zabrakło prądu w całej Polsce, żeby ludzie nie mogli pracować :)? chociaż kto wie, czasy są niepewne :)

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 6 sie 2009, o 17:37 

Dołączył(a): 24 cze 2008, o 16:34
Posty: 212
madhava napisał(a):

Hare Kryszna nie jest idealne i ma swoich specyfików ale na szczescie są w mniejszości przynajmniej tak mi się zdaje. Bo chyba nikt się nie modli by w Jamastami zabrakło prądu w całej Polsce, żeby ludzie nie mogli pracować :)? chociaż kto wie, czasy są niepewne :)

Hari bol!
Ciekawe co by Prabhupada powiedział na to, że rzekomo :'Hare Kryszna nie jest idealne...'
Zawsze myślałem, że jest dokładnie odwrotnie>golokera prema dhana harinama sankirtana...> i "takie tam" "mrzonki", że prosto z nieba duchowego, i w ogóle. No ale praktyk wie lepiej widocznie! Hare Kryszna nie jest idealne, więc co u licha ma do zaoferowania temu cierpiącemu światu?! Rozbrajający kawałek Madhava! Dlatego nie warto identyfikować się z organizacją, wszystko jedno, niedoskonały KK (oderwany od Jezusa=niedoskonały) czy MTŚK (oderwany od Prabhupada i Kryszny= Niedoskonały-słowa Madhavy-nie moje). Jaki sens słuchać niedoskonałych gości? Co na to Prabhupada!?

Twój sługa i 'specyfik' :lol: bhakta jarek


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 7 sie 2009, o 04:09 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
bhaktajarek napisał(a):
madhava napisał(a):

Hare Kryszna nie jest idealne i ma swoich specyfików ale na szczescie są w mniejszości przynajmniej tak mi się zdaje. Bo chyba nikt się nie modli by w Jamastami zabrakło prądu w całej Polsce, żeby ludzie nie mogli pracować :)? chociaż kto wie, czasy są niepewne :)

Hari bol!
Ciekawe co by Prabhupada powiedział na to, że rzekomo :'Hare Kryszna nie jest idealne...'
Zawsze myślałem, że jest dokładnie odwrotnie>golokera prema dhana harinama sankirtana...> i "takie tam" "mrzonki", że prosto z nieba duchowego, i w ogóle. No ale praktyk wie lepiej widocznie! Hare Kryszna nie jest idealne, więc co u licha ma do zaoferowania temu cierpiącemu światu?! Rozbrajający kawałek Madhava! Dlatego nie warto identyfikować się z organizacją, wszystko jedno, niedoskonały KK (oderwany od Jezusa=niedoskonały) czy MTŚK (oderwany od Prabhupada i Kryszny= Niedoskonały-słowa Madhavy-nie moje). Jaki sens słuchać niedoskonałych gości? Co na to Prabhupada!?








Hari!

Czasami sie zastanawiam ,czy ty Prabhu taki jestes ,czy tylko grasz role rozkrecacza ,zaczepiacza :wink:
Madhavie raczej nie chodziło o to ze ten proces nie jest idealny,ale ludzie ktorzy przychodza do tego ruchu,są zanieczyszczenie i dla tego poniekąt powstają takie apasampradaye jak ritvik,jak dla mnie polityczni frustranci.
Tak wiec w kazdym towarzystwie są ludzie i taborety,jak stare przyslowie pszczoł mowi :wink:

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 7 sie 2009, o 05:35 

Dołączył(a): 24 cze 2008, o 16:34
Posty: 212
Gauranga Avatar das napisał(a):
bhaktajarek napisał(a):
madhava napisał(a):

Hare Kryszna nie jest idealne i ma swoich specyfików ale na szczescie są w mniejszości przynajmniej tak mi się zdaje. Bo chyba nikt się nie modli by w Jamastami zabrakło prądu w całej Polsce, żeby ludzie nie mogli pracować :)? chociaż kto wie, czasy są niepewne :)

Hari bol!
Ciekawe co by Prabhupada powiedział na to, że rzekomo :'Hare Kryszna nie jest idealne...'
Zawsze myślałem, że jest dokładnie odwrotnie>golokera prema dhana harinama sankirtana...> i "takie tam" "mrzonki", że prosto z nieba duchowego, i w ogóle. No ale praktyk wie lepiej widocznie! Hare Kryszna nie jest idealne, więc co u licha ma do zaoferowania temu cierpiącemu światu?! Rozbrajający kawałek Madhava! Dlatego nie warto identyfikować się z organizacją, wszystko jedno, niedoskonały KK (oderwany od Jezusa=niedoskonały) czy MTŚK (oderwany od Prabhupada i Kryszny= Niedoskonały-słowa Madhavy-nie moje). Jaki sens słuchać niedoskonałych gości? Co na to Prabhupada!?








Hari!

Czasami sie zastanawiam ,czy ty Prabhu taki jestes ,czy tylko grasz role rozkrecacza ,zaczepiacza :wink:
Madhavie raczej nie chodziło o to ze ten proces nie jest idealny,ale ludzie ktorzy przychodza do tego ruchu,są zanieczyszczenie i dla tego poniekąt powstają takie apasampradaye jak ritvik,jak dla mnie polityczni frustranci.
Tak wiec w kazdym towarzystwie są ludzie i taborety,jak stare przyslowie pszczoł mowi :wink:


Tak! Ja wiem o co chodziło Madhavie! Tylko wiem też, że nie odpowiadacie na żadne istotne pytania panowie, boicie się ich jak diabeł święconej wody!!!!! Od kiedy rittvik stworzyli nowoprzybyli do ISKCONU!? Za to U MNIE MASZ PULITZERA! :lol: :lol: :lol: (nie PiLSNERA!)
Wasz specyfic i frustrant bhakta jarek
(czy te słowa chronicie prawami autorskimi?, są super świeżutkie)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: WOODSTOCK w WIOSCE KRYSZNY - PROGRAM
PostNapisane: 7 sie 2009, o 10:02 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
bhaktajarek napisał(a):
madhava napisał(a):

Hare Kryszna nie jest idealne i ma swoich specyfików ale na szczescie są w mniejszości przynajmniej tak mi się zdaje. Bo chyba nikt się nie modli by w Jamastami zabrakło prądu w całej Polsce, żeby ludzie nie mogli pracować :)? chociaż kto wie, czasy są niepewne :)

Hari bol!
Ciekawe co by Prabhupada powiedział na to, że rzekomo :'Hare Kryszna nie jest idealne...'
Zawsze myślałem, że jest dokładnie odwrotnie>golokera prema dhana harinama sankirtana...> i "takie tam" "mrzonki", że prosto z nieba duchowego, i w ogóle. No ale praktyk wie lepiej widocznie! Hare Kryszna nie jest idealne, więc co u licha ma do zaoferowania temu cierpiącemu światu?! Rozbrajający kawałek Madhava! Dlatego nie warto identyfikować się z organizacją, wszystko jedno, niedoskonały KK (oderwany od Jezusa=niedoskonały) czy MTŚK (oderwany od Prabhupada i Kryszny= Niedoskonały-słowa Madhavy-nie moje). Jaki sens słuchać niedoskonałych gości? Co na to Prabhupada!?

Twój sługa i 'specyfik' :lol: bhakta jarek


Nie chce mi się z Tobą gadać Jarku, ... Twoje wypowiedzi są nudne, monotematyczne i zanim odpowiesz wiem czego chcesz się czepić ... swoje insynuacje kieruj pod inny adres niż mój, bo mi się nie chce na Ciebie tracić czasu ...
miłej taplaniny w umysłowym błocie życzy Ci Madhava

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Moderator: Morderatorzy Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL