Teraz jest 28 mar 2024, o 12:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2006, o 21:51 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Nie chce ciagnac tematu z Gaurangom ale to jest cyctat ktory moze urazic:

Gauranga Avatar das napisał(a):
Niech nie lamentują, tylko intonują.....


nie kazdy jest w stanie zaakceptowac ze intonowanie to jedyny sposób na wszystko

Gauranga Avatar das napisał(a):
Myslicie ze Oni by sie wami przejeli gdybysmy niedaj Boze wszyscy zgineli w drodze na program????


znowu uogulniasz i oceniasz,przerabialismy to juz, nawet na tym forum

Gauranga Avatar das napisał(a):
A na koniec jeszcze napisze ze jesli kto kolwie Mysli ze Harinam to poprostu wesołe pląsy,na ulicy to wlasnie tak to prawdopodobnie traktuje


Z zalem to stwierdzam.


co znaczy prawdopodobnie? bo dla mnie to taki wyraz który wystarczy zeby kogos osadzic, ale za mało jest konkretny zeby stwierdzic cos na pewno, dla mnie prawdopodobnie to ulubiony wyraz tych co nie wiedza, a bardzo chcielby osadzic.

Gauranga Avatar das napisał(a):
Kochani ja mam juz dosc ukrywania sie ,czy zcinania sikhy gdy szukam pracy itp.a takie posty Madhavo wlasnie do tego prowadzą! ! !
Niebede wstydzil sie tego co praktykuje i nikt nigdy nie zabroni mi prezentowac mojego punktu widzenia,nawet jesli Myslisz ze jest to obrazliwe.


mocne słowa mam nadzieje ze jestes na nie gotowy, bo zycie czasem sie tak układa, znaczy Kryszna je tak układa, ze sprawdza nasza wiarygodnosc, a czy twoje słowa sa tak samo radykalne jak czyny, czas pokaże...., uwierz im Gaurango szafujac takim słowami łatwo o testy.

Uwierz mi mój drogi moze troche sie róznimy w paru kwestiach ale cel ten sam moze troche inny nastrój, ale róznorodnosc daje mozliwosc poznania sprawy z wielu stron.pozdrawiam Cie serdecznie mój post nie ma na celu cie niepokoic tylko pokazac co widze inaczej

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 09:16 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Oki koncząc ten temat ,napisze jedynie ze dziekuje za krytyke.
i ze jestem z pelną swiadomoscią i pdpowiedzialnoscią w stanie polemizowac
z kim kolwiek odnosnie tego co powiedzialem wczesniej i co podtrzymuje.
O testy łatwo tak,ale wiedz ze testy przychodzą w kazdej sekundzie i w kazdej sekundzie decydujesz co chcesz czy kryszne ,czy maje.Do tego uwazam moje wypowiedzi za wyciągniete z kontekstu przez Ciebie.
Przyjacielu!
Poza tym dlatego zalogowalem sie moim pelnym imieniem by kazdy kto chce mogl mnie jako jednostke pociagnąc do tego czy tamtego.
Datego Oznajmiam ze wypowiadam sie jako Gauranga Avatar das ,a nie jako w imieniu calego towarzystwa swiadomosci Kryszny.
Czy to jest jasne???? bo jestem osobą a jesli bolą Ciebie takie akcje to niema sprawy ,niczego niezmieni sytuacja ,czy tutaj jestem ,czy mnie tu niebedzie.
Wracając do testow i uogulnien,przestrzegam ,przed takimi ocenami Madhavo ,bo niejestem pewien czy przeszedl bys moje testy w zyciu,bez uszczerbku na zdrowiu,przynajmniej.
Osobiscie wierze ze Pan niejest Sadystą mieszkającym w sercu,ale wiecznym przyjacielem zywej istoty,a gdybys przeczytal pierwszy rozdzial osmego kanto,to wiedzial bys ze zarowno klapsy ,jak i nagrody od Pana zawsze są absolutne i powodują pomyslnosc.
Pozdrawiam!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 12:04 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Gauranga Avatar das napisał(a):
Oki koncząc ten temat ,napisze jedynie ze dziekuje za krytyke.


to nie byla krytyka

Gauranga Avatar das napisał(a):
Datego Oznajmiam ze wypowiadam sie jako Gauranga Avatar das ,a nie jako w imieniu calego towarzystwa swiadomosci Kryszny.Czy to jest jasne????


Jak słonce :D dziekuje za te słowa to moze pomóc osobom czytajacym twoje posty.

Gauranga Avatar das napisał(a):
Osobiscie wierze ze Pan niejest Sadystą mieszkającym w sercu,ale wiecznym przyjacielem zywej istoty,a gdybys przeczytal pierwszy rozdzial osmego kanto,to wiedzial bys ze zarowno klapsy ,jak i nagrody od Pana zawsze są absolutne i powodują pomyslnosc.
Pozdrawiam!


spewnoscia masz racje,ale czasem jak ktos słabo widzi to Kryszna pozwala mu to zobaczyc z bliska, i to nie jest kwestia sadyzmu tylko potrzeby doswiadczenia czegos w odpowiednim natezeniu emocjonym, zeby cos zrozumiec.

pozdrawiam

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 12:38 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Amen!(czy to tez nie jest ok na tym forum)?
Mozna by wiele pisac,ale ja wole czytac!Dziekuje!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 12:40 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
p.s.
A kto slabo widzi????
Karcisz mnie publicznie ze niby pochopnie oceniam,a sam robisz wydaje sie to samo!
Jest takie przyslowie Madhavciu Jeden palec na kogos,ale 3 na siebie.Pozdrawiam


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 23:19 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Gauranga Avatar das napisał(a):
p.s.
A kto slabo widzi????


bierzesz to zbyt osobiscie pisałem ogólnie ze czasem jak ktos nie widzi, to musi doswiadczyc z mocniejszym nateżeniem zeby cos zrozmuniec, moje prywatne doswiadczenie sam tego doswiadczem to pisze, to było ogólnie,a propos tego ze Kryszna nie jest sadysta,potwierdzam to tylko sadyznem nie jest doswiadczenie czegos z wiekszym nateżeniem to odpowiedz na nasze modlitwy ze pragniemy sie zmieniac,Kryszna nasze modlitwy traktuje powaznie.

Gauranga Avatar das napisał(a):
Karcisz mnie publicznie ze niby pochopnie oceniam,a sam robisz wydaje sie to samo!


Przepraszma jesli tak sie poczułes, to nie był mój cel w zaden sposób tego nie chciałem bo kto ja jestem zeby kogos karcic, sam potrzebuje korekty, pokazywałem Ci tylko moj punkt widzienia. Bo ja tak mam ze jak cos widze i to moze sie komus na cos przydac to mu to mowie, sam tez tego oczekuje, to daje rozwój, mówie bo Cie cenie i lubie, gdybys byl mi obojetny to bym tego nie robił.

Gauranga Avatar das napisał(a):
Jest takie przyslowie Madhavciu Jeden palec na kogos,ale 3 na siebie.Pozdrawiam


znam Bob Marley(potezna osobistosc, wielki wojownik) je stworzył.Dobre przysłowie uczy pokory,dzieki ze mi je przypomniałes :)
Pozdrawiam

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2006, o 11:13 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
A marlej tez byla kobietą???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mam nadzieje ze programik sie udał :D
Slyszalem od Dvaraki ze bylo sporo bhaktow???
Do zobaczenia na Harinamku w legnicy,no chyba ze sie znowu cos wydarzy w kraju :wink: a moze bysmy zrobili Harinamki 3dni pod rząd :?: :?: :?:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2006, o 21:08 

Dołączył(a): 25 lis 2006, o 17:05
Posty: 5
Lokalizacja: Bydgoszcz
Haribol, Gaurango prabhu nie wiedzialam,ze z Ciebie taki wojownik...pozdrwaiam :D


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2006, o 07:24 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Hari bolo Kryszna Karszanid!Milo ze jestes :)
Tego sie obawialem,ze niby my to tacy awanturnicy :D :?:
Nie wszystko jest Oki ,to takie nasze rozrywki z Madhava,w zeczy samej ,co jakis czas mamy tarcia,ale On wie ze ja zanim bym w ogien wskoczyl. a i wiem ze On tez ,nieszczedzi mi swego serca!
Wiesz jak to w rodzinie :lol: Niby cos tam nietak,ale jak co do czego To murem za sobą :lol: Jesli chodzi O Madhavcie To wlasnie tak jest.
A co tam u Ciebie i Twojego Jabardziej oddanego swietemu imieniu meza.oraz wasze nowe "dziecko" :lol: Giriraja???? Jak czczenie????


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2006, o 18:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2006, o 09:36
Posty: 2
Lokalizacja: everywhere
Już mieliśmy być ale sprawy pognały nas w przeciwnym kierunku :roll: od Zielonej; super iż program był udany.Mamy tam rodzinkę i zaprosiliśmy naszą aktywistkę od ochrony praw zwierząt, oczywiscie wege-siostrę żonki :lol: [tu pozdrawiam Milene jeśli czyta!] jako niezależną obserwatorkę :D .Według niej program był ok, trochę szybko się odbywał ale pozytywnie.Wszelka Chwała Wielbicielom !!!

_________________
RADHA-KRSNA PRANA MORA JUGALA-KIŚORA JIVANE MARANE GATI ARO NAHI MORA


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2006, o 21:58 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Gauranga Avatar das napisał(a):
Hari bolo Kryszna Karszanid!Milo ze jestes :)
Tego sie obawialem,ze niby my to tacy awanturnicy :D :?:
Nie wszystko jest Oki ,to takie nasze rozrywki z Madhava,w zeczy samej ,co jakis czas mamy tarcia,ale On wie ze ja zanim bym w ogien wskoczyl. a i wiem ze On tez ,nieszczedzi mi swego serca!
Wiesz jak to w rodzinie :lol: Niby cos tam nietak,ale jak co do czego To murem za sobą :lol: Jesli chodzi O Madhavcie To wlasnie tak jest.
A co tam u Ciebie i Twojego Jabardziej oddanego swietemu imieniu meza.oraz wasze nowe "dziecko" :lol: Giriraja???? Jak czczenie????


To prawda Gauranga jest jak mój starszy brat, akceptuje mnie i respect for you Avatarze wszyscy zle nas odbieraja, to takie nasze rozrywki, zeby bhaktowie mieli o czym mowic :)

pozdrowienia dla Kryszna karsani nie wiem czy mnie pamietasz na Farmie zrobiłas niezapomnianą lazanie dla Jayapataki Maharaja ( to była najlepsza lazania jaka jadłem do tej pory ) a ja to jestem ten co wywalil korki :) Govardhan musiał je pociemku naprawiac niezla była akcja :)

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2006, o 22:09 

Dołączył(a): 25 lis 2006, o 17:05
Posty: 5
Lokalizacja: Bydgoszcz
U Giriraja wszystko ok.staramy sie z Parusiem sluzyc Mu jak najlepiej.Madhav P. oczywiscie,ze pamietam te akcje z wywaleniem korkow ,oj bylo wesolo...pozdrawiam :D


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lis 2006, o 07:01 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Hari Bolo Robaczki!
Ciesze sie Madhavciu ze Ty tez w ten sposob myslisz :lol:
Czasami tak jest ze lepiej zeby Bhaktowie rozmawiali miedzy sobą o jakis,na pozor nieoprzyjemnych sprawach niz zyli bezowocnymi wydazeniami z tego materialnego swiata, :lol:
Kryszna Karszani ,jestem pewien ze Wasz Girus jest szczesliwy,(z Takim Slugą jak Twoj mąz u jego lotosowych stop!) Pozdrawiam! Was,Madhavo czy moglbys mi przypomniec gdzie ta fontanna? jest?w legnicy i czy to jest ta sama sala co ostatnio???


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Moderator: Morderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL