Teraz jest 28 mar 2024, o 11:11


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bardzo wazne! ! !-prosba od organizatorow,Ratha Yatry
PostNapisane: 8 cze 2009, o 22:36 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Drodzyt Bhaktowie,sympatycy,sponsorzy, osoby zyczliwie nastawione do naszego festivalu ratha Yatra.
Pisze ten Text ,na prosbe pozostałychy koordynatorow i organizatorow ,naszego festivalu.PO Ostatnim sobotnim spotkaniu organizacyjnym ktore odbyło sie w swiątyni Hare Kryszna-Nowym Navadvip we Wrocławiu.
Jak wiecie Ten festival jest pierwszym w polsce(nie licząc woodstock'ów - festivalu indii) Festivalem Ratha Yatra.
Idąc za Przykladem naszego Mistrza duchowego HH Indradyumny Swamiego i za sugestiami jego wieloletnich pomocnikow w nauczaniu,takich jak Np Bhakta Dominik,Trisama Prabhu,Rati Mandżari matadżi,Tikshna Rupa Pr .Bardzo prosimy By kazdy z was miał te swiadomosc,ze tej inicjatywie bedzie przyglądało sie wiele waznych osob,szczegolnie mamy tutaj na mysli,media,władze miasta wroclaw,ale rowniez osoby nie koniecznie zyczliwie nastawione do ruchu Hare Kryszna(Iskcon-u)
Dla tego kazdy kto przyjedzie do nas na festival powinien wiedziec ze stare Polski przysłowie pt" Jak cie widzą Tak cie piszą" bedzie miało szerokie zastosowanie. Dla tego bardzo pokornie prosimy by wasze stroje Vaishnawa były naprawde eleganckie ,maniery i zachowanie rowniez,tilaki swierze .
Chce rowniez uswiadomic kazdegmu ze zostały powołane osoby do kontaktu z mediami ,ktore to osoby są specjalnie przygotowane i posiadają wieloletnią praktyke w przeprowadzaniu wywiadow ,a są nimi Nitkshna Rupa Pr,Trisama Pr,Rati Mandżari dd,oraz Dżanavi dd. Dla tego jesli kto kolwiek do was podejdzie , zacznie zadawac pytania i bedzie chcial nagrywac wasze wypowiedzi bardzo prosimy w uprzejmy sposob zaprowadzic te osoby do ktorejs z osob odpowiedzialnych za kontakty z mediami.
Mamy tez ogromną prosbe jeslichodzi o indywidualne Tkzw ekstazy; :wink: podczas Harinamu przed wozem Pana Dzaganatha.
Została powołana konkretna grupa Bhadżanowa oraz Kirtanowa w kazdej z tych grup jest juz okreslona liczba kartali,mridang i Dżamp.
Jesli kto kolwiek z was bedzie chcial sie przyłączyc do grania na swoim instrumencie prosze wczesniej o kontakt ze mną ,lub Parananda Premą Prabhu.
Chodzi o to by Kirtany były jak najleprzej jakosci przed Panem Kryszna,Sam MahaPrabhu był bardzo wyczulony na pewien poządek w kirtanach.
Poza tym chodzi rowniez o to ,by mieszkancy rynku wroclawskiego nie mieli dosc naszej muzyki,wiec takze nie chcemy przekroczyc pewnej bariery decybeli :mrgreen: :mrgreen:
Rowniez , Jednym z celow naszego festivalu jest proba jakby zespolenia i zaangazowania jak najwiekszej ilosci wielbicieli z calej polski z kazdego zakątka naszego kraju,rowniez tyczy sie to inych sang waisznawa,niz iskcon.
Dla tego pragne poinformowac ze dostalismy pozwolenie by rozdawac nie ograniczone ilosci Prasada, ktore to przygotowują wielbiciele z naprawde wieluuuu ,odległych miejsc w kraju. Jednak nie mamy zgody od władz miasta by rozprowadzac-sprzedawac, Ksiązki naszych aczaryow.
Dla tego bardzo powaznie zwracam sie z prosbą o to bysmy wszyscy zastosowali
sie do prosby magistratu wroclawskiego. Kazde indywidualne nie zastosowanie sie do powyzszej prosby, bedzie przypisana ogołowi naszego Towarzystwa ,jako łamanie zasad naszej umowy z gospodazami miasta wrocław. Jesli chodzi o nasze bezpieczenstwo ,na festivalu .Została przez nas wynajeta profesjonalna firma Ochroniarska,rowniez z mojej strony postarałem sie o paru ochroniarzy,jednak koordynatorem departamentu ochrony jest Yudishtira Pr ktory , planuje całosc bezpieczenstwa.dla tego warto kierowac uwagi na temat poszczegolnych sytuacji do niego,lub do ochrony. Wiemy ze w tym samym dniu są rowniez organizowane 2 inne duze imprezy we Wrocławiu,wiec moze byc sporo nie trzezwych osob. Prosimy zachowywac sie rozsądnie i w razie czego informowac ochrowne,o wszelkich potencjalnych nieprawidłowosciach w przebiegu naszej imprezy.
Juz teraz Bardzo chciał bym w imieniu swoim i pozostałych organizatorow naszego festivalu podziekowac kazdemu z was za wiele wysiłku,w przygotowaniu tego przedsiewziecia ,za dotacje,Ktore przekazaliscie na ten cel,jestem przekonany ze kryszna nie pozostanie obojetnym w obec Was za chocby najmniejszy grosik ,czy słuzbe włozoną w przygotowaniu tego festivalu,On sam mowi o tym w Srimad Bhagavat-Gicie ze nawet najmniejsza słuzba na tej sciezce moze uchronic kazdego z was i nas :wink: od najwiekszego strachu i nieszczescia.
Pozwole sobie przypomniec ze cała Ratha Yatra ma za zadanie przypomniec o najbardziej poufnej rozrywce jaką Najwyzszy Pan Kryszna-Pan wszechswiata odbył ze swymi najbardziej zaufanymi ,wiecznymi,Towarzyszami. Sri Jaganatha Puri dham nazywane jest rowniez Vipralamha Dham - poniewaz jest to miejsce w ktorym mozemy wejsc w najbardziej poufne rozrywki Pana,Ktore to miejsce, blogoslawi neofitow szybkim oczyszczeniem i rozwojem duchowym,wiec rowniez dla tego własnie Pan Caitanya Mahaprabhu wybral to miejsce na swoj pobyt i tam przezywał wszystkie swoje najbardziej poufne rozrywki.
Smiało moge przytoczyc tutaj historie Sri Caitanya Caritamrita w ktorej Pan Gaurasundara oskarzyl Pana Advaita Aczarje i Sri Nityanande Pr o to ze Oni nie prowadzą go do Vrindaban Dham. Ale Advaita Pr odp...O! Panie wszedzie gdzie ty jestes Tam jest Vrindabana Dham.
Tak samo osmiele sie powiedziec ze tam gdzie jest Pan Dżaganath to miejsce zamienia sie w purushottama Kshetre- Jaganatha Puri.
Dla tego prosze rozwazmy to ile dał nam Srila Prabhupada ,ze mimo iz jestesmy narodzeni w rodzinach i krajach, mleca i Yavana mozemy na naszym początkowuym etapie swiadomosci Kryszny asystowac osobiscie Panu. Bardzo prosze Cieszcie sie tym festivalem i ddajcie swoje 100% by przestrzegac prosb ,oraz norm jakimi jestesmy "związani" na podstawie regulaminu i umową z władzami wrocławia. Wasza wspołpraca z i zastosowanie sie do powyszch prosb sprawi ze ten festival moze byc juz kontynuowany kazdego nastepnego roku, ku satysfakcji Srila Prabhupada,Jego swietobliwosci Indradyumny swamiego,HH Kryszna Kszetry Prabhu,czy Srila Trivikrama Maharadża ,ktorzy od wielu lat wylewja hektolitry potu po to by inspirowac nas do słuzby oddania,oraz Tak naprawde ku ostatecznej satysfakcji kazdego z nas. Jak mawia moj Przyjaciel Madhava - w jednosci sila,a im nas wiecej i zgodniej, tym wieksza satysfakcja z doswiadczania naszej orginalnej pozycji jako integralnej cząski Boga.
Dziekuje jeszcze raz w imieniu wszystkich organizatorow za wszystko,za najmniejszą nawet sluzbe.
Wasz sługa; Gauranga Avatar das

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bardzo wazne! ! !-prosba od organizatorow,Ratha Yatry
PostNapisane: 9 cze 2009, o 11:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2006, o 19:05
Posty: 81
Lokalizacja: Białystok
super!wszystko jasne :)
nie wiem własnie jeszcze czy pojade...czy finansowo sie ułozy...ale mam nadzieje ze Kryszna mi w jakis sposb pomoze :)Bardzo chcialbym uczestniczyc w tej pieknej ceremonii z Wami Kochani.Takze mam nadzieje ze do zobaczenia :)
a zasady jasne,proste i mam nadzieje ze kazdy sie dostosuje!
Hare Kryszna!

_________________
"Om namo bhagavate vasudevaya!!"
"Ten świat potrzebuje duchowego zycia, realnej wolnosci!!"
"Tu potrzebna jest rewolucja świadomości!!!"
"Radha-Krsna Prana Mora Jugala Kirśora!!"


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bardzo wazne! ! !-prosba od organizatorow,Ratha Yatry
PostNapisane: 9 cze 2009, o 15:41 

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 20:56
Posty: 383
Mysle ze oprocz ogloszenia na internecie, powinniscie rowniez zorganizowac jakas "grupe interwencyjna" zeby reagowala w przypadku pojawienia sie osob wyraznie lekcewazacych zalecenia organizatorow... Sama znam pare osob, ktore moga byc bardzo problematyczne, a uwazaja sie za niezwykle zaawansowane duchowo. I jestem niemal pewna ze osoby te na Ratha Yatre pojada... :roll:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bardzo wazne! ! !-prosba od organizatorow,Ratha Yatry
PostNapisane: 9 cze 2009, o 22:22 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Brajasundari napisał(a):
Mysle ze oprocz ogloszenia na internecie, powinniscie rowniez zorganizowac jakas "grupe interwencyjna" zeby reagowala w przypadku pojawienia sie osob wyraznie lekcewazacych zalecenia organizatorow... Sama znam pare osob, ktore moga byc bardzo problematyczne, a uwazaja sie za niezwykle zaawansowane duchowo. I jestem niemal pewna ze osoby te na Ratha Yatre pojada... :roll:


Masz racje. jako organizatorzy i osoby ktorym w jakis sposob władze miasta zaufały ,bądz nie bądz w bardzo katolickim kraju. Reakcje bedą konkretne. straz miejska ,lub policja,oraz ochrona bedzie miala prawo zrobic poządek z taka osobą.oczywiscie proporcjonalnie do wykroczenia. Dlatego naprawde pokornie ale i stanowczo :D ,prosimy o wspołprace i wsparcie.

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bardzo wazne! ! !-prosba od organizatorow,Ratha Yatry
PostNapisane: 9 cze 2009, o 22:25 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Siva napisał(a):
super!wszystko jasne :)
nie wiem własnie jeszcze czy pojade...czy finansowo sie ułozy...ale mam nadzieje ze Kryszna mi w jakis sposb pomoze :)Bardzo chcialbym uczestniczyc w tej pieknej ceremonii z Wami Kochani.Takze mam nadzieje ze do zobaczenia :)
a zasady jasne,proste i mam nadzieje ze kazdy sie dostosuje!
Hare Kryszna!



Mam nadzieje ze sie pojawisz. moj mistrz duchowy powiada ze nie pieniądze sa naszym problemem ale nasza determinacja,my w kazdym razie serdecznie zapraszamy i wierzcie nam ze kazdy z was ,bedzie przez nas tak samo mile widziany jak nasi honorowi goscie ,Kryszna Kszetra Prabhu ,czt HH Trivikrama swami.

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Bardzo wazne! ! !-prosba od organizatorow,Ratha Yatry
PostNapisane: 11 cze 2009, o 22:08 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
ja własnie odebrałem kilka setek ciastek ktore wałbrzyskie gopi upiekły.
Jaya! Dżaganath

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL