Teraz jest 29 mar 2024, o 00:37


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: czyżby małe niedopatrzenie ?
PostNapisane: 12 sie 2008, o 15:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
"tak, byłam tam nie raz na spacerze. mieszkam we wsi obok czarnowa, czesto jezdze tam na rowerze. myślałam po prostu, ze festiwal jest zamknięty. w sumie szkoda ze nie ma o nim głośno właśnie w najblizszych wsiach, tak jak to było kiedyś( bodajze 2 lata temu). Pewnie wiele osób chciało by pójśc, a nie wie, ze cos takiego sie odbywa.moim zdaniem tego typu imprezy mogłyby zmienić wizerunek Waszego ruchu w oczach najblizszych mieszkańców czarnowa. a wizerunek ten jak na razie pełnen jest bezpodstawnych uprzedzeń, wiec powszechna "reklama" byłaby naprawde dobra."

http://jerrygallery.sxx.pl/kongregacja/ ... rdseen#new

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: czyżby małe niedopatrzenie ?
PostNapisane: 12 sie 2008, o 22:40 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
naturalbeat napisał(a):
"tak, byłam tam nie raz na spacerze. mieszkam we wsi obok czarnowa, czesto jezdze tam na rowerze. myślałam po prostu, ze festiwal jest zamknięty. w sumie szkoda ze nie ma o nim głośno właśnie w najblizszych wsiach, tak jak to było kiedyś( bodajze 2 lata temu). Pewnie wiele osób chciało by pójśc, a nie wie, ze cos takiego sie odbywa.moim zdaniem tego typu imprezy mogłyby zmienić wizerunek Waszego ruchu w oczach najblizszych mieszkańców czarnowa. a wizerunek ten jak na razie pełnen jest bezpodstawnych uprzedzeń, wiec powszechna "reklama" byłaby naprawde dobra."

http://jerrygallery.sxx.pl/kongregacja/ ... rdseen#new


Dziękuję za informację Prabhu, według mnie to niedopatrzenie. Ta informacja jest bardzo cenna i rzuca światło na pewne kwestie. Postaramy się to poprawić.

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]  Moderatorzy: Trisama, Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL