Teraz jest 29 mar 2024, o 00:23


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 12:57 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Gauranga!
W każdy wtorek o godzinie 20.00 organizowane są przez Bhaktę Martinusa wykłady z Bhagavat-gity. Wykładowcą jest Trisama Prabhu. Jesteśmy obecnie na wprowadzeniu do Bhagavat-gity.

Zaczęliśmy od połączenia konferencyjnego na skype. W pierwszym wykładzie wzięło udział ok 9ciu osób z Warszawy, Bydgoszczy, Chełmży, Wałbrzycha, Legnicy, Krakowa. Podczas drugiej sesji grono słuchaczy powiększyło się o wielbicieli z kolejnych miast (Rydytłowy, Londyn) i skype nie sprawdził się (zakłócenia w odbiorze i nadawaniu).

Podczas trzeciej sesji dzięki uprzejmości Naturalbeata (moderatora i redaktora http://kryszna.info) udało się przeprowadzić transmisję drogą radiową. Dzięki temu podczas prawie 2 godzinnego wykładu wzięło udział ponad 20 wielbicieli.

W następny wtorek również spotykamy się o godzinie 20.00 i kontynuujemy słuchanie Bhagavat-gity. Pytania zadajemy na zbiorowym czacie skypa. Osoby zainteresowane mogą uruchomić transmisję tutaj
http://server2.xpx.pl:9246 lub klikając na "Kryszna tok" na stronie internetowej Kryszna.info

Warunkiem uczestniczenia większej ilości osób (ponad 20) jest wykupienie większej ilości slotów. Każdych kolejnych 20 slotów to koszt ok 30 zł / miesiąc. Wystarczy, że każdy chętny wpłaci 2, 5 lub 10 zł na miesiąc, a zakres możliwości podłączenia kolejnych osób zwiększy się.

Pieniążki można wpłacać na konto:

BVC-Systemy Informatyczne, Kret Tomasz
Inteligo: 50102055581111155774600027
z dopiskiem Port: 9246

Pozdrawiam i zachęcam do internetowego Kryszna katha ! :D

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 17:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
aby sluchac radia wystarczy po prostu wpisac http://www.radio.kryszna.info
mam pytanie do osob sluchających wczorajszej audycji , czy byl ktos komu rwało połączenie ?
jesli tak to nastepnym razem zmienimy parametry tak zeby nikt nie mialproblemu w odbiorze

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 17:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, o 07:23
Posty: 145
Lokalizacja: Wrocław
... Mi rwało, ale nie wiem czy było to spowodowane parametrami, czy to kwestia techniczna naszego komputera ... :roll:

_________________
... przetrwać - by zwyciężyć ...


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 17:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
Rameśvar das napisał(a):

Warunkiem uczestniczenia większej ilości osób (ponad 20) jest wykupienie większej ilości slotów. Każdych kolejnych 20 slotów to koszt ok 30 zł / miesiąc. Wystarczy, że każdy chętny wpłaci 2, 5 lub 10 zł na miesiąc, a zakres możliwości podłączenia kolejnych osób zwiększy się.


aby jednoczesnie transmisji moglo sluchac do 50 osob dodatkowe koszty to jakies 30 zl
wg moich obliczen wczoraj bylo okolo 20 sluchaczy, przewiduje ze w kolejnym tygodniu liczba sie zwiekszy jesli chcecie zwiekszyc ilosc przydzialu slotow to najpozniej w poniedzialek musze to potwierdzic u dostawcy uslugi

nie wykluczam tez mozliwosci ze nasz sponsor pokryje te dodatkowe koszty

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 17:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
Anka napisał(a):
... Mi rwało, ale nie wiem czy było to spowodowane parametrami, czy to kwestia techniczna naszego komputera ... :roll:

w takim razie w przyszlym tygodniu na czas audycji zmniejszymy streaming

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 20:27 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
naturalbeat napisał(a):
Rameśvar das napisał(a):

Warunkiem uczestniczenia większej ilości osób (ponad 20) jest wykupienie większej ilości slotów. Każdych kolejnych 20 slotów to koszt ok 30 zł / miesiąc. Wystarczy, że każdy chętny wpłaci 2, 5 lub 10 zł na miesiąc, a zakres możliwości podłączenia kolejnych osób zwiększy się.


aby jednoczesnie transmisji moglo sluchac do 50 osob dodatkowe koszty to jakies 30 zl
wg moich obliczen wczoraj bylo okolo 20 sluchaczy, przewiduje ze w kolejnym tygodniu liczba sie zwiekszy jesli chcecie zwiekszyc ilosc przydzialu slotow to najpozniej w poniedzialek musze to potwierdzic u dostawcy uslugi

nie wykluczam tez mozliwosci ze nasz sponsor pokryje te dodatkowe koszty


Myślę Prabhu, że śmiało możesz potwierdzać rozszerzenie usługi u dostawcy. Z tego co wiem pierwsze lakszmi już wpłynęły na konto, to nie jest duża kwota, a ożywienie w społeczności znaczne :)

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy, a Martinus.....jak go spotkam, to tak go wyściskam, że hej! :)

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 21:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2006, o 08:33
Posty: 215
Gauranga!

Drodzy Bhaktowie! Cieszę się, że dzięki łasce Trisamy Prabhu mamy możliwość studiowania Bhagavad Gity wykorzystując internet. Tak naprawdę pomysł nie był mój, wszyscy jakoś się zgadaliśmy podczas naszych "skejpowych" rozmów z Trisamą :) Serce się raduje widząc, że na trzecim spotkaniu było nas więcej hej! Skype nie wytrzymał i Wojtek ( Oath ) podsunął pomysł radia. Wykonałem tylko jeden telefon do Naturala, który bez mrugnięcia okiem zorganizował całą resztę. Jemu należą się szczególne podziękowania za to, że udostępnił radio. Również szczególnie mocno dziękuję Trisamie za to, że zgodził się poświęcać nam wtorkowe wieczory. Trisama Prabhu - dandavaty! Słuchajcie, to po prostu ODJAZD! Mamy raz w tygodniu porządny program u siebie w domu! Do wtorku postaram się zorganizować jakiś czat, abyśmy mogli łatwiej komunikować się z wykładowcą i zadawać pytania. Skype się w tym sprawdza, jedynym minusem jest to, że każdy kto chce w pełni uczestniczyć w wykładzie musiałby mieć skypea zainstalowanego. Zobaczymy co wymyślimy do wtorku. Dzięki łasce Kryszny wszystko jak na razie idzie do przodu. Wasze internetowe towarzystwo jest tożsame z Wami :) Nie wiem, czy dobrze ująłem myśl :) Dzięki za wszystko!

P.S. Ramesvar - to ja Ciebie wyściskam!

Hare Kryszna!

_________________
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 22:08 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Martinus napisał(a):
Gauranga!
Do wtorku postaram się zorganizować jakiś czat, abyśmy mogli łatwiej komunikować się z wykładowcą i zadawać pytania. Skype się w tym sprawdza, jedynym minusem jest to, że każdy kto chce w pełni uczestniczyć w wykładzie musiałby mieć skypea zainstalowanego.
Hare Kryszna!


A jakby wykorzystać do tego celu czat harinamowy? jest sobie i może przyszedł na niego czas...

Martinus, to ja Cię wyściskam!!!! :lol: i jak się będziesz droczył, to skończymy jak dowódca Kajka i Kokosza, który spotkał po wielu latach swojego brata.... :)

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 23:04 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Martinus napisał(a):
Mamy raz w tygodniu porządny program u siebie w domu!


Piekne czasu nastały wysystarczy miec checi i mozna miec program w domu, Bardzo mi sie ten pomysł podoba i mysle ze niebawem bedzie to rewolucyjne.Kiedys Rameswar do mnie zdzwonił i powiedział o Akcji, pomysałem fajna sprawa ale skype cze instalowac ...czasem mi sie wiesza....zamieszanie pewno bym tylko robił...atu prosze jaki fajny pomysł...Pozdrawiam i brardzo jestesm za ta akcja.. niech sie rozwija.

Martinus napisał(a):
Do wtorku postaram się zorganizować jakiś czat, abyśmy mogli łatwiej komunikować się z wykładowcą i zadawać pytania. Skype się w tym sprawdza, jedynym minusem jest to, że każdy kto chce w pełni uczestniczyć w wykładzie musiałby mieć skypea zainstalowanego. Zobaczymy co wymyślimy do wtorku.


Rameswar ma racje na Harinamie jest czat, wiec niech słuzy bhaktom, po co szukac skoro juz jest. Jesli tylko wam odpowiada jest do dyspozycji wszytkich zainteresowanych
Martinus bystrzakz ciebie z Ta akcja, a Trisame pewno długo nie trzeba było podkecac zeby zrobił cos fajoskiego dla bhaktów On jest z tego znany,
TRISAMA PRABHU KI?JAYA!!!
MARTINUS SPOKO POMYSŁOWY CHŁOPACZYNA KI? JAYA!!!
TRANSCENDENTALNE WYKORZYSTANIE INTERNETU KI JAYA!!!

Wiec ja czujecie ze ten czat Harinamowy jest urzyteczny to bedzie wszystkim twórcom HArinam.pl bardzo miło ze do czegos wartosciowego sie przyda nasz old schoolowy czacik:)

Pozdrawiam

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 30 sty 2008, o 23:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
nie wiem jak u was ale u mnie ten czat z harinamu nie dziala
moja sugestia jest taka , jesli mamy skorzystac z czata to musi on byc stabilny i szybko sie odswiezac bo jesli ma mulic to juz lepiej bedzie zostac przy skypie

rozumiem ze moge liczyc na Wasze wsparcie i w takim razie jutro zadzwonie i zwieksze do 50 slotow

i oczywiscie radio jest do waszej dyspozycji, jesli jest jeszcze ktos kto chce prowadzic audycje to kwestia jest otwarta, mysle ze z czasem uda nam sie codziennie robic audycje na zywo

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 31 sty 2008, o 12:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
radio juz jest ustawione na 50 slotów więc powinniśmy się wszyscy pomieścić

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 31 sty 2008, o 15:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2006, o 08:33
Posty: 215
Super Natural! Dzięki! Właśnie testuję czacik harinamowy i moim zdaniem hula spoko :) Dziękuję w imieniu wszystkich za udostępnienie. To się nazywa łaska Bhaktów! Hare Kryszna!

_________________
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 31 sty 2008, o 16:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2006, o 08:33
Posty: 215
Przetestowałem czat harinamowy na rozmowie z Madhavą i moim zdaniem jest lepszy od tego na "skejpie" Użytkownicy nie muszą mieć zainstalowanego skypa żeby rozmawiać. Obstawiam, żeby we wtorek skorzystać z tego czata.

Pozdrówka!

_________________
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 31 sty 2008, o 17:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
tak to jest zdecydowanie lepsze rozwiazanie od szkapy, mozna korzystac z obcego kompa a wiec niektorzy będą mogli w pracy lub w templu skorzystac

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wykłady na żywo on-line
PostNapisane: 31 sty 2008, o 18:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2006, o 08:33
Posty: 215
No to mamy wszystko :D Gauranga!

_________________
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Moderatorzy: Arjuna, Rameśvar das Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL