Teraz jest 28 mar 2024, o 19:03


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SYLWESTER 2010 WROCŁAW - TRNSMISJA NA ŻYWO
PostNapisane: 31 gru 2010, o 17:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
http://server1.xpx.pl:9326/listen.pls

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: SYLWESTER 2010 WROCŁAW - TRNSMISJA NA ŻYWO
PostNapisane: 1 sty 2011, o 12:03 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
TAk sie zlozylo bylem na sylwestra w Swiatyni we Wroclawiu. Bardzo fajnie bylo. Szczegolnie to koncetr Dalayczandry Prabhu i Madumangala Prabhu, mi sie podobal. Mialem wraznie ze ta druga melodia Hare Kryszna to na taki sam jak piosenka Krystyny Jandy "A ja jestem prosze pana na zakrecie" lubie takie metafizczne, egzystancjalne nuty.

Pozdraiwam. BArdzo fajna swiatyna, dobry nastroj, polecam//


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: SYLWESTER 2010 WROCŁAW - TRNSMISJA NA ŻYWO
PostNapisane: 1 sty 2011, o 12:06 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Pavana Caitania napisał(a):
TAk sie zlozylo bylem na sylwestra w Swiatyni we Wroclawiu. Bardzo fajnie bylo. Szczegolnie to koncetr Dalayczandry Prabhu i Madumangala Prabhu, mi sie podobal. Mialem wraznie ze ta druga melodia Hare Kryszna to na taki sam jak piosenka Krystyny Jandy "A ja jestem prosze pana na zakrecie" lubie takie metafizczne, egzystancjalne nuty.

Pozdraiwam. BArdzo fajna swiatyna, dobry nastroj, polecam//



Załuje ze niemogłem byc z wami,ze Cie nie poznałem:-)osobiscie

_________________
W tym wieku kłótni i hipokryzjiNiema innej drogi niema innej drogi niema innej drogi ,jak Intonowanie swietych imion Pana.Hare Kryszna i Rama:-)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: SYLWESTER 2010 WROCŁAW - TRNSMISJA NA ŻYWO
PostNapisane: 1 sty 2011, o 15:12 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
Podczas tego sylwestra po raz kolejny doświadczyłem ze towarzystwo wielbicieli to uosobione szczęście.

Niezwykły wykład dał Trisama Prabhu esencjonalny i konkretny. Ostatnimi czasy miałem przyjemność w krótkim okresie czasu słychać jeszcze jednego wykładu Trisamy Prabhu i dotarło do mnie jak wielkim narzędziem jest słowo. Ameryki tym nie odkryłem, ale poczułem to jak nigdy dotąd.

Słowo może degradować jeśli język jest niekontrolowany, ale może również ukierunkować naszą świadomość w taki sposób by ją wznieść. wystarczy naprawdę kilka zdań kwalifikowanej osoby właściwie usytuowanej w służbie oddania by poczuć inspiracje i entuzjazm do życia duchowego oraz by docenić wartość służby oddania i by pojawiło się po raz kolejny nieodparte pragnienie jej pełnienia.

To sylwestrowe spotkanie obfitowało we wszystko co najlepsze.

Była niezwykła szansa by pośpiewać wspólnie dla Kryszny.Bhajan był ognisty momentami przeradzający się w kirtan. Powiem tak agnihotry nie było ale ogień był jak nic :)


Syamananda Prabhu przeszedł samego siebie jeśli chodzi o ucztę. Tak wiele pyszności na jednej tacce nie jadłem dawno. Jestem pod ogromnym wrażeniem kucharzy dali z siebie 150%.

Dziękuje wszystkim za towarzystwo, które daje możliwość by we właściwy sposób spędzić czas ,który trudno byłoby w tak wspaniały sposób spędzić każdemu z nas z osobna.

Dziękuje Dvarace Prabhu, że po raz kolejny wziął na siebie ciężar zorganizowania i sfinansowania sylwestra i wszystkim, którzy przybyli za szanse na ich towarzystwo. Towarzystwo wielbicieli, to nie jest tania rzecz. Coraz bardziej to doceniam.

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: SYLWESTER 2010 WROCŁAW - TRNSMISJA NA ŻYWO
PostNapisane: 2 sty 2011, o 16:56 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
Gauranga Avatar das napisał(a):


Załuje ze niemogłem byc z wami,ze Cie nie poznałem:-)osobiscie


Alez my sie znamy prabhu. Co prawda bardziej "z widzenia". Ostanio np; rozmawialismy chwilke po zakonczeniu Radha-Yatry (sie spoznilem) i bylem swiadkiem jak Ty i jeszcze jeden bhata zwijaliscie Woz. Chwilke porozmawialismy, ale raczej uprzejmie.

Dodam dla pewnosci ze ostnio wygadam bardziej jak jakis wluczega niz jak bhata, ale moze i tak ma byc moze beda bhakowie- wluczedzy, bhatoiwe-bezdomni itp itd, kazdy rodzaj....; )

No ale tak czy siak, tutaj prznajmij pisze jakbym robil dobre wrazenie.
Ale wracajac do tematu, bardzo mila swiatynia, bardzo "cieply " klimat, duzo starszych bhaktow (Dalaydzandra to powinien chyba z tym bhatami zalzyc jakis zespol i grac zawodowo) Bardzo mi sie podbala melodia ala Krystyna Janda. Jesli ktos chce odwiedzic swiatynie, polecam jeszcze raz. Widac tez ze mamy duzo zaprponowania i S.K. po dodaniu do ducha artstycznego moga byz robic furore w innych kregach tez.

i...milego 2011 roku w Suzbie OIddania


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: SYLWESTER 2010 WROCŁAW - TRNSMISJA NA ŻYWO
PostNapisane: 2 sty 2011, o 19:01 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2007, o 23:04
Posty: 97
Lokalizacja: Wałbrzych
Ja również pragnoł bym podziekować wszystkim wielbicielom którzy obecni byli we Wrocławiu. Bardzo fajna atmosfera, wspaniałe wspólne intonowanie, przepyszna uczta. Szczególnie kłaniam Sie Dwarakacyucie Prabhu za zorganizowanie tego programu. Jest on profesjonalista w każdym calu. Życze wszystkigo najlepszego wszystkim wielbicielom a Grupie Harinam kolejnych sukcesów na ścieżce nauczania. Pokłony serdeczne
Krsna Sambandha das z rodziną

_________________
Zawsze pamiętaj o Krysznie, nigdy o nim nie zapomnij


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]  Moderatorzy: Arjuna, Rameśvar das

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL