Teraz jest 28 mar 2024, o 21:32


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy byliście kiedyś w górach?
PostNapisane: 16 sty 2007, o 16:32 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2006, o 17:14
Posty: 988
Lokalizacja: redakcja strony www.harinam.pl
Prosimy o pozostawienie komentarzy do artykułu
http://harinam.pl/news,1.html

_________________
http://www.harinam.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Czy byliście kiedyś w górach?
PostNapisane: 17 sty 2007, o 00:25 

Dołączył(a): 27 gru 2006, o 12:46
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN
Cyt. „Czasem warto się zatrzymać...”

Uważność jest przewodnikiem, a pokora przeciera szlaki. Bez pokory uważność jest bezużyteczna. To dwaj turyści, którzy bez siebie nie przemierzą szlaku.

Hare Krsna


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sty 2007, o 00:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
Cytuj:
Was, Drodzy Bhaktowie, również zachęcam do „handlu wymiennego”. Jeśli macie coś, co chcielibyście im przekazać, piszcie, proszę.


wiec ja chcialbym przekazac pelne szacunku poklony
VANCA KALPA TARUBIAS CA .... Obrazek

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2007, o 13:39 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
... "wieści ze świata" to kolejny wspaniały pomysł, fajnie, że to pilotujecie... może niedługo Giridhari prabhu coś do nas napisze z sankirtanowej działalności w Indiach?????

Mataji Alma - tak 3mać :) !!!!

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Czy byliście kiedyś w górach?
PostNapisane: 18 sty 2007, o 13:44 

Dołączył(a): 27 gru 2006, o 12:46
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN
Moją pierwszą wyprawę w góry uwieńczyło wejście na Zawrat w Tatrach. Wyruszyłam wczesnym rankiem z przewodnikiem górskim, który był doświadczonym taternikiem. Towarzyszyły nam również dwie zaprzyjaźnione ze mną osoby: koleżanka z dzieciństwa „Obawa” oraz kolega z pracy „Lęk”. Oboje uparli się, że pójdą z nami. To bardzo wierni towarzysze. Ich obecność irytowała mnie jednak od samego początku. Przed wyjściem byli bardzo niezdecydowani i kapryśni. Nie chcieli w pełni przyjąć przewodnictwa. W trakcie wspinaczki na górę mówili zbyt dużo i ciągle rozglądali się na boki opóźniając marsz. Pomimo tego droga na przelęcz byłą wyścielona błogosławieństwami, ponieważ kierunek wyznaczał doświadczony człowiek. Gdy w końcu dotarliśmy do celu „Obawa” przyjęła imię „Pewność” a „Lęk” – „Bezpieczeństwo”. Usiedliśmy na chwilę podziwiając krajobraz. Ujrzałam wtedy swoje życie w zupełnie innej perspektywie. Unosząca się w powietrzu mgła rozpuściła wszystkie krępujące związki, które łączyły mnie z rodzina i bliskimi. Tańczący wiatr rozwiązał sprawy, które wydawały się nie do rozwiązania. Powoli warstwa po warstwie zdejmowałam z siebie wierzchnie ubrania. Moje ciało nie drżało z zimna ani nie odczuwało głodu. Ten stan nieważkości trwał krótką chwilę. Granatowe niebo przyjęło rolę zegara ponaglając że czas na powrót. Czerwona kula słońca sygnalizowała koniec odpoczynku.
Zbliżająca się noc zaczęła nam sprzyjać. Mój wzrok zaczął widzieć w ciemności. Góra oświetlona blaskiem własnego odbicia informowała gdzie postawić stopę. Jej ręce zakończone łańcuchami ułatwiały schodzenie. Przewodnik informował by przy schodzeniu w dół patrzeć cały czas w górę. Wracaliśmy do Domu. Pierwszy raz doświadczyłam jak droga powrotna idąca w dół prowadziła do góry.

Hare Krsna


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL