Teraz jest 28 mar 2024, o 14:48


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skóra po goleniu, jak sobie pomóc
PostNapisane: 13 mar 2016, o 17:36 

Dołączył(a): 20 lip 2014, o 14:50
Posty: 10
Witajcie. Zawsze mam problem po goleniu, na twarzy podrażniona skóra i żebym nie wiem co robił lepiej się w tym czasie nikomu nie pokazywać, bo twarz jest zaczerwieniona. Są na to jakieś rady? Byłem parę razy u dermatologa, ale jak się okazuje"taki mój urok". Zastanawiałem się nawet czy by całkiem nie zrezygnować na jakiś czas z golenia :-) Brody są ponoć teraz modne, ale jednak głupio się czuję z zarostem dłuższym niż trzydniowy. Więc co mam robić? Na razie planuję przetestować kosmetyki naturalne PAT&RUB bo mają serię dla mężczyzn, ale nie mam pomysłu co dalej. Nie chce mi się wierzyć że tak już ma być. A może to kwestia właśnie składu obecnych kosmetyków? Nie są z naturalnych składników jak te o których wspominam powyżej.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Skóra po goleniu, jak sobie pomóc
PostNapisane: 5 wrz 2016, o 20:20 

Dołączył(a): 20 lip 2012, o 20:15
Posty: 17
Może czas przejrzeć czym się golisz http://www.rossmann.pl/produkty/golenie,659 . Ja co prawda jestem w tej materii tradycyjny jeżeli chodzi o płyn po goleniu. Od lat używam to co mój tata - płyn ogórkowy. Ale jeżeli chodzi o żel do golenia to preferuję Ziaję lub Nivea, a do golenia używam jednorazówki Polsirlver 2 . Są świetne. Oczywiście jak jest dłuższy zarost to zaczynam od zwykłej maszynki na żyletki. Elektryczną golarkę używam wyłącznie przed imprezami i randkami. Wtedy siadam przed lusterkiem powiększającym i poprawiam co nie wyciąłem normalną maszynką.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL