Teraz jest 28 mar 2024, o 22:34


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wrażenia gościa po programie otwartym
PostNapisane: 12 gru 2012, o 09:22 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2006, o 17:14
Posty: 988
Lokalizacja: redakcja strony www.harinam.pl
Hare Kryszna!
Czasami zastanawiamy się jak odbierają nasze programy otwarte nasi goście. Dla inspiracji podajemy treść listu osoby, która wzięła udział w programie otwartym w Bydgoszczy.

"Wrażenie bardzo pozytywne - może świadczyć o tym to, że było to moje drugie spotkanie i przyprowadziłam koleżankę:)
To nie są dla mnie spotkania religijne czy duchowe. Interesują mnie informacje dotyczące religii, Indii, zdjęcia i mogę spróbować dobrego jedzenia;) To co mi się spodobało na ostatnim spotkaniu to łagodność (chyba to dobre określenie:) Pana żony, gdy była mowa o religii katolickiej i doszło do pewnych porównań, nie oceniacie innych religii i nie chodzi tu o przemilczenie a raczej szukanie wspólnego - tak to odebrałam, co jak dla mnie jest bardzo dużym plusem. Na pierwszym spotkaniu na którym byłam był Trivikram Swami, więc chyba nie ma co się dziwić, że po wysłuchaniu jego chciałam przyjść na kolejne spotkania:) Niestety wcześniej nie mogłam. I wegetarianizm. Jestem wegetarianką od kilku miesięcy dopiero, ale spotkanie z Wami przyczyniło się do tego. Przez dłuższy czas (kilka lat) bardzo rzadko jadłam mięso, miałam wewnętrzny opór, ale jednak zdarzało mi się, bo uważam, że smak jest dobry. I na czerwcowym spotkaniu poznałam Purshottama, który przyjechał z Londynu, razem z parą z Elbląga. Mieliśmy przez jakiś czas kontakt i on mi mówił o wegetariańskim jedzeniu, o religii też. I postanowiłam nie jeść mięsa wogóle, poczułam pewną ulgę:) Dobrze jest spotkac osoby, które na pewne sprawy podobnie patrzą. Trochę się rozpisałam, ale to takie moje osobiste wrażenia po dwóch spotkaniach.
Serdecznie pozdrawiam:)"

_________________
http://www.harinam.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wrażenia gościa po programie otwartym
PostNapisane: 12 gru 2012, o 19:08 

Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 19:40
Posty: 160
Lokalizacja: Bydgoszcz
Cieszymy sie ze goscie przychodzacy na nsze programy pozytywnie nas odbieraja :-) i ze ich zycie zmienia sie na lepsze :)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wrażenia gościa po programie otwartym
PostNapisane: 13 gru 2012, o 09:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2006, o 18:33
Posty: 437
Lokalizacja: Milicz i okolice
Dziekuję Wam za tworzenie tak wspaniałej atmosfery na programach. Życzę by więcej osób mogło doświadczyć tej "łagodności" i wyśmienitego prasadam.

_________________
jaya jaya śri caitanya jaya nityananda jaya advaita candra jaya gaura bhakta vrnda


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wrażenia gościa po programie otwartym
PostNapisane: 13 gru 2012, o 13:00 

Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 19:40
Posty: 160
Lokalizacja: Bydgoszcz
Trisama napisał(a):
Dziekuję Wam za tworzenie tak wspaniałej atmosfery na programach. Życzę by więcej osób mogło doświadczyć tej "łagodności" i wyśmienitego prasadam.


Dziekujemy Trisamo Prabhu :)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wrażenia gościa po programie otwartym
PostNapisane: 25 gru 2012, o 19:24 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
Dobrze ze ta osoba trafila na kogos kto potrafil nie obnosic sie z pogarda do innych religji. Oby bylo jak najwiecej dobrze nauczajacych osob. Po czesci dobre wrazenie to zasluga tez samej osoby, ktora widac sama z siebie jest juz gotowa do zaintersowania roznymi religjami. Z drugiej strony wiele zalezy od naszej prezntacji. Mozna oczywscie zawsze popelnic jakis blad nawet nie swiadomie w czasie nauczania, licza sie checi, ale tak czy siak milo ze ta osoba byla zadololona. Sukces po obu stronach i jej jako sluchacza gotowego do wlasnych poszukiwan i nasza jako bhaktow przekazujacych wiedze. Gratuluje.

ps. Z komentarzy ktore by byly ewentualnie negatywne, z ewentualnych takich listow tez mozna sie czegos nauczyc i wycignac wniski/ warto czytac opinie.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]  Moderator: Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL