Teraz jest 29 mar 2024, o 06:51


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Trochę ciężkie pytanie.
PostNapisane: 25 kwi 2010, o 15:14 

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 05:30
Posty: 893
AdamadA napisał(a):
dziękuję wszystkim którzy mi odpisywali, czy też podjęli polemikę ze mną na tym forum. przepraszam osoby urażone. co złego, to nie ja.
wszystkiego dobrego.


W sumie mi tam troche wsztsko jedno:)
Sam chyba wiesz jak piszesz. To chyba zrestz amozna sprawdzic tez na zywo? Zaluszmy ze poprzez Twoj natruj sp[owdowales ze bhaktami zostalo w twej okolicy kilkanascie osob. Znaczyloby to ze ten sposob prznajmiej dziala;) (na niektrych prznajmiej) A jelsi spoedowalo to ze niezabradzo nauczanie idzie to warto sie zastnowic;)

W sumie, ja tam po sobie wiem ze poprez Kryszczenie na innych nie udalo mi sie osignac celow:) Gdyby tak bylo moi rodzice byli by juz czystymi wibicielami:)

Zdaje sie Srila Prabhupada powiedzial ze zeby zrzbic bhakte potrtzeba galonow Krwi, ( w sensie ze duzo edukacji, wysilku, przkadu, rozmow itp) sam Prabhupada nawet uczyl napocztaku jak zakdac sari, jak gotwac kitri i czapaty, tlumaczyl ksiazki, uczy grac na mrdendze, itp. Tak czy tak zdaje sie ze to nie takie latwe jak nakrzczyc kogos;)

ups..czyzbym na Ciebie prabhu krzczal znowu? eh:)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Moderatorzy: Trisama, Morderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL