Teraz jest 28 mar 2024, o 17:22


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Festiwal Nama-Hatta 2010
PostNapisane: 2 mar 2010, o 10:36 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Gauranga :D !

Drodzy Bhaktowie
Mamy kolejny rok, a wraz z nim nadchodzą kolejne wydarzenia kulturalne i duchowe w naszej yatrze. Wśród nich znajduje się również festiwal naszej społeczności nama-hatta.

W związku z tym, że przez ostatnie dwa lata koordynowałem organizację tegoż festiwalu, zwracam się do Was z następującymi pytaniami:

1. Czy potrzebny jest nam Festiwal Nama-Hatta w tym roku?

2. Jeśli tak, to dlaczego i w jakim miejscu?

3. Jak miałby wyglądać taki festiwal: jakie macie pragnienia, jak długo miałby trwać?

Bardzo proszę Was o odpowiedzi na te pytania, które pozwolą mi zdecydować o podjęciu działań organizacyjnych, bądź zrezygnowaniu z organizacji tego festiwalu.

Dziękuję
W.s.
Rameśvar dasa

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Festiwal Nama-Hatta 2010
PostNapisane: 2 mar 2010, o 11:40 

Dołączył(a): 1 lut 2007, o 13:28
Posty: 175
Festival namahatta to bardzo cenna inicjatywa jednoczaca wielbicieli i uwazamy ,ze wspaniale byloby kontynuowac ten projekt.
Najlepszym miejscem jest Santipur, a wg nas najlepszy termin to koniec sierpnia.Po zakonczeniu Turu Indradyumny Maharaja tak zeby w festivalu moglo wziac udzial jak najwiecej osob.
Oboje jestesmy chetni zeby pomoc w organizacji festivalu w miare naszy mozliwosci.

pozdrawiamy
Parananda prema & Krsna karsani


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Festiwal Nama-Hatta 2010
PostNapisane: 2 mar 2010, o 13:48 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
premadas napisał(a):
Festival namahatta to bardzo cenna inicjatywa jednoczaca wielbicieli i uwazamy ,ze wspaniale byloby kontynuowac ten projekt.
Najlepszym miejscem jest Santipur, a wg nas najlepszy termin to koniec sierpnia.Po zakonczeniu Turu Indradyumny Maharaja tak zeby w festivalu moglo wziac udzial jak najwiecej osob.
Oboje jestesmy chetni zeby pomoc w organizacji festivalu w miare naszy mozliwosci.

pozdrawiamy
Parananda prema & Krsna karsani


na 100% zgadzam się co do miejsca i czasu. Dla mnie festiwale Nama Hatta na farmie w latach 2007 - 2008 to były najpiękniejsze festiwale w jakich brałem udział w Hare Kryszna poza oczywiście Ratha Yatrą. Ubiegło roczny festiwal nie przypominał festiwali z lat poprzednich. Wrocław jest super miejscem do organizacji DKW ale festiwal NH jak dla mnie to farma, natura, słonce i dobre towarzystwo.

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Festiwal Nama-Hatta 2010
PostNapisane: 2 mar 2010, o 14:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2007, o 13:20
Posty: 60
Jestem za miejscem i terminem... a do tego czy festiwal takowy jest potrzebny chyba nikt nie ma co do tego watpliwosci, przynajmniej ja nie... Jest to szansa spotkania wielbicieli by wspolnie intonowac, sluchac, sluzyc, dzielic sie prasadam, otwierac umysl w zaufaniu....

_________________
GAURANGA !!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]  Moderatorzy: Trisama, Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL