Teraz jest 19 kwi 2024, o 11:02


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Transnisja wykładów i VP Trivikrama Maharaja
PostNapisane: 11 sty 2010, o 00:06 
Sponsorzy

Dołączył(a): 26 sty 2009, o 17:27
Posty: 53
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Hare Krsna!
Proszę, przyjmijcie moje pokorne pokłony!
Wszelka chwała Śrila Prabhupadzie!
Wszelka chwała Guru i Gaurandze!

Może ten wątek był wcześniej już przez kogoś poruszany, więc z góry przepraszam za powielenie pytania, sugesti. W mijającym tygodniu mogliśmy (dzięki informacji Arkadiusza na portalu Nama-Hatta) uczestniczyć w wykładach porannych i wieczornych Trivikrama Maharaja, jak również wziąść udział wirtualnie w Vyasa Pujy Maharaja. Dla mnie i mojego męża było to wspaniałe doświadczenie! Nie jesteśmy uczniami Maharaja, ale towarzystwo Swamich jak i starszych wielbicieli jest dla naszego życia duchowego bardzo ważne.
To co otrzymaliśmy w tym tygodniu- było przypomnieniem sobie czasów, gdy mieszkaliśmy w Świątyni i codziennie mięliśmy towarzystwo waisnawów, smak i ten niesamowity nastrój, którego dzisiaj nam brakuje....Uświadomiłam sobie że nie zawsze wówczas doceniałam towarzystwo wielbicieli.
Wykłady Maharaja dały nam inspirację, przemyslenia i postanowienia.
Jestem OGROMNIE wdzięczna bhakcie Arkadiuszowi za wskazanie linka aby wysłuchac na żywo wykładów Maharaja!!!
Mój post jest również pytaniem, sugestią, ewentualnie propozycją:
wiem że we wtorki możemy uczestniczyć w wieczornym czytaniu Bhagavat Gity przez Trisamę Prabhu i wziąść udział w dyskusji na czacie. Czy w inne dni, wieczorami bądź w godzinach porannych nie można by było zorganizować wykładów dla sluchaczy wirtualnych?( mam na mysli wykłady w języku polskim bądź tłumaczone). Może są, tylko ja nie wiem o nich. Jest tylu starszych wielbicieli którzy mogli by nas nauczać wirtualnie, dzielić się nektarami...
Mieszkam w małym miasteczku, jest nas tutaj nie wielu. Moje graniczenia, uwarukowania nie pozwalają na żywe uczestnictwo w wielkich wydarzeniach. Świątynia Warszawska transmitując wykłady podarowała nam ogromny prezent- dała nam towarzystwo Maharaja i wielbicieli. Za co chylę czoła do ich stóp.
Transmitowanie na żywo wykładów, uroczystości dało by wszystkim bhaktom którzy nie mogą być obecni- smak i możliwość uczestniczenia w wydarzeniu z miejsca w którym się znajdują. Myślę, że wielu bhaktów ucieszyło by się z takich transmisji
Czy stworzenie takiej formy nauczania było by trudnością?
dziękuję i kłaniam się pokornie
wasza sługa Ekangi Radha dd


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Transnisja wykładów i VP Trivikrama Maharaja
PostNapisane: 19 sty 2010, o 06:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
codziennie pod tym samym linkiem gdzie byly wyklady maharaja o godz mniej wiece 7:45 sa poranne wyklady ze swiatynii warszawskiej, oraz w niedziele o 14:00.
milego i owocnego sluchania

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Transnisja wykładów i VP Trivikrama Maharaja
PostNapisane: 19 sty 2010, o 22:29 
Sponsorzy

Dołączył(a): 26 sty 2009, o 17:27
Posty: 53
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
dziękuję Prabhu za informację, na pewno skorzystam z wykładów. A przy okazji zapytam, co się dzieje z krsna.info, od dłuższego czasu nie można otworzyć strony.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Transnisja wykładów i VP Trivikrama Maharaja
PostNapisane: 20 sty 2010, o 05:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2006, o 05:39
Posty: 506
Lokalizacja: Jerryloka
mialem wlamanie na strone i skutecznie przestalo dzialac
bede zmszony posawic ją na nowym skrypcie
moze uda mi sie tym zaąć w przyszlym tygodniu

_________________
www.kryszna.info - nowości wydawnicze
PJN - Prasadam Jest Najważniejsze


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]  Moderatorzy: Trisama, Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL