Teraz jest 20 kwi 2024, o 04:51


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: pytanie
PostNapisane: 14 sie 2009, o 07:50 

Dołączył(a): 14 sie 2009, o 07:43
Posty: 14
Lokalizacja: Opole
Witam! :D czy naprawdę jesteście otwarci na wszystkich :?: :?: czy można się do Was przyłączyć :?: Fascynuje mnie filozofia wy i wogóle tylko jakoś nie znam osobiście nikogo z Was i nie mam odwagi by odwiedzić świątynie :|


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 14 sie 2009, o 15:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2006, o 18:33
Posty: 437
Lokalizacja: Milicz i okolice
zagubiony napisał(a):
Witam! :D czy naprawdę jesteście otwarci na wszystkich :?: :?: czy można się do Was przyłączyć :?: Fascynuje mnie filozofia wy i wogóle tylko jakoś nie znam osobiście nikogo z Was i nie mam odwagi by odwiedzić świątynie :|

Witaj.
Jesteśmy różni i pewnie znajdziesz wśród nas mniej i bardziej otwartych na Ciebie. Nikt z nas nie ma kontaktu z "wszystkimi". Najrozsądniej zacząć od pytań i przekonać się samemu czy warto nas poznawać osobiście, czy odwiedzać świątynie albo ośrodki... Czas pokaże na ile nas otworzysz ;-) :shock:
:wink:
Zaczynaj kiedy tylko masz czas i ochotę

_________________
jaya jaya śri caitanya jaya nityananda jaya advaita candra jaya gaura bhakta vrnda


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 14 sie 2009, o 21:32 

Dołączył(a): 14 sie 2009, o 07:43
Posty: 14
Lokalizacja: Opole
Chcę tylko boję się wyśmiania przez Was :!: Nie wiem jak się zachować wchodząc do świątynii i wogóle co i jak nie mam pojęcia :!: :!: Porazka na całej linii :( Waszą filozofie i znam czytałem wiele ksiązek i kilka pism wendyjskich, lecz mam jakąś blokadę ho bardzo chcę :?:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 15 sie 2009, o 09:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2006, o 08:33
Posty: 215
zagubiony napisał(a):
Chcę tylko boję się wyśmiania przez Was :!: Nie wiem jak się zachować wchodząc do świątynii i wogóle co i jak nie mam pojęcia :!: :!: Porazka na całej linii :( Waszą filozofie i znam czytałem wiele ksiązek i kilka pism wendyjskich, lecz mam jakąś blokadę ho bardzo chcę :?:

Cześć. Sprostuję jedną rzecz - nikt Cię tutaj nie "wyśmieje" - to po pierwsze. Nie jesteśmy aż takimi wieśniakami ;) Po drugie - pytaj śmiało tutaj na forum. Jeżeli chcesz podyskutować prywatnie to zapraszam na priv - jestem z tych "bardziej otwartych" ;) Nie pękaj po prostu. Wielbiciele Kryszny to normalni ludzie.

Pozdrówka serdeczne!

_________________
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 15 sie 2009, o 10:36 

Dołączył(a): 14 sie 2009, o 07:43
Posty: 14
Lokalizacja: Opole
Dzięki :D Super :!: Odwiedzam Wasze strony i wiem, że sa spotkania co niedzielę zawsze mam ochotę się wybrać. Tylko co dalej! Wejdę do świątynii i o :?: :?: :?:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 15 sie 2009, o 11:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, o 16:18
Posty: 94
Lokalizacja: Londyn SE6/Wrocław
... wtedy Arjuna cie przytrzyma, a inni zlapia, ogola glowe.... Kto wie, moze ktos ugryzie? ;)
Nie pekaj, wchodzisz, mowisz 'Hare Kryszna, jestem pierwszy raz- gdzie powinienem sie udac?'
czy cos w tym stylu... Sciagasz buty, odstawiasz na półeczke i szukasz pokoju swiatynnego- tam juz bedzie pare osob, siadasz i sluchasz, ewentualnie spiewasz:)
Nie stresuj sie, jestesmy (w wiekszosci :twisted: ) normalnymi ludzmi, kazdy z nas byl kiedys pierwszy raz w swiatyni:)

pozdrawiam,

Ananda

_________________
Ananda Tirtha dasa


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 15 sie 2009, o 12:39 

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 20:56
Posty: 383
zagubiony napisał(a):
Chcę tylko boję się wyśmiania przez Was :!: Nie wiem jak się zachować wchodząc do świątynii i wogóle co i jak nie mam pojęcia :!: :!: Porazka na całej linii :( Waszą filozofie i znam czytałem wiele ksiązek i kilka pism wendyjskich, lecz mam jakąś blokadę ho bardzo chcę :?:



Miałam dokładnie tak samo! Jestem z natury szalenie nieśmiała i tak strasznie zależało mi na kontakcie z bhaktami, że... bojąc się że niechcący zrobię coś głupiego i potem będę się wstydzić, unikałam przychodzenia na spotkania w świątyni! 8)

W końcu z wolna jakoś ten lęk przełamałam, a udało się ponieważ bhaktowie zaangażowali mnie w pomoc w kuchni, no i jakoś tak jestem do dziś, od 16 czy 17 lat...
Głowa do góry! Jedyna przydatna informacja, to że przed wejsciem do pomieszczenia świątynnego zdejmuje się buty. Potem obserwuj i nie stresuj się, jesli ktoś będzie cos od Ciebie chciał, czego nie rozumiesz, powiedz że jesteś pierwszy raz i po kłopocie.

Skąd jesteś? Może umówisz się z którymś z miejscowych bhaktów i razem pójdziecie? Wtedy stres bedzie mniejszy i nawiążesz też pierwszą znajomość...


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 15 sie 2009, o 12:57 

Dołączył(a): 14 sie 2009, o 07:43
Posty: 14
Lokalizacja: Opole
Brajasundari napisał(a):
zagubiony napisał(a):
Chcę tylko boję się wyśmiania przez Was :!: Nie wiem jak się zachować wchodząc do świątynii i wogóle co i jak nie mam pojęcia :!: :!: Porazka na całej linii :( Waszą filozofie i znam czytałem wiele ksiązek i kilka pism wendyjskich, lecz mam jakąś blokadę ho bardzo chcę :?:



Miałam dokładnie tak samo! Jestem z natury szalenie nieśmiała i tak strasznie zależało mi na kontakcie z bhaktami, że... bojąc się że niechcący zrobię coś głupiego i potem będę się wstydzić, unikałam przychodzenia na spotkania w świątyni! 8)

W końcu z wolna jakoś ten lęk przełamałam, a udało się ponieważ bhaktowie zaangażowali mnie w pomoc w kuchni, no i jakoś tak jestem do dziś, od 16 czy 17 lat...
Głowa do góry! Jedyna przydatna informacja, to że przed wejsciem do pomieszczenia świątynnego zdejmuje się buty. Potem obserwuj i nie stresuj się, jesli ktoś będzie cos od Ciebie chciał, czego nie rozumiesz, powiedz że jesteś pierwszy raz i po kłopocie.

Skąd jesteś? Może umówisz się z którymś z miejscowych bhaktów i razem pójdziecie? Wtedy stres bedzie mniejszy i nawiążesz też pierwszą znajomość...



Najbliżej mi do Wrocławia. Dzięki, że odpowiedzieliście. Mam stracha!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 15 sie 2009, o 13:31 

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 20:56
Posty: 383
zagubiony napisał(a):

Najbliżej mi do Wrocławia. Dzięki, że odpowiedzieliście. Mam stracha!!!


To świetnie, bo na tym forum jest wiele osób z tamtego rejonu.

Szkoda, że nie napisałes lika dni wcześniej, bo właśnie obchodziliśmy nasze najwieksze święto, urodziny Kryszny i w świątyni był na pewno bardzo ciekawy program. No ale może faktycznie lepiej będzie zacząć bardziej spokojnie... a za rok znowu będzie Janmastami.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 16 sie 2009, o 11:08 

Dołączył(a): 14 sie 2009, o 07:43
Posty: 14
Lokalizacja: Opole
Mieszkam w Siedlakowicach.


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 16 sie 2009, o 17:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, o 05:56
Posty: 118
Lokalizacja: Wrocław
zapraszamy do Wrocławia :D

_________________
XXX


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 17 sie 2009, o 23:17 

Dołączył(a): 14 sie 2009, o 07:43
Posty: 14
Lokalizacja: Opole
:D dzięki, że chociaż odpowiedzieliście :!: :!: Czy mogę wiedzieć jak wyglada Wasz dzień tak od Was nie tylko z czytania i słyszenia :?: :?: :?: :D


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 18 sie 2009, o 13:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 paź 2006, o 18:33
Posty: 437
Lokalizacja: Milicz i okolice
zagubiony napisał(a):
:D dzięki, że chociaż odpowiedzieliście :!: :!: Czy mogę wiedzieć jak wyglada Wasz dzień tak od Was nie tylko z czytania i słyszenia :?: :?: :?: :D

W najbliższy weekend (piątek i sobota) we Wrocławiu organizujemy festiwal Nama Hatta - jest to okazja by spotkać się z wieloma wielbicielami z całego kraju. jeśli masz czas serdecznie zapraszam do świątyni wrocławskiej.
Nasz dzień zwykle zaczyna się wcześniej... ;-)
czy chcesz wpaść?
yhs Trisama dasa

_________________
jaya jaya śri caitanya jaya nityananda jaya advaita candra jaya gaura bhakta vrnda


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 19 sie 2009, o 06:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, o 18:21
Posty: 1863
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
varaha napisał(a):
... wtedy Arjuna cie przytrzyma, a inni zlapia, ogola glowe....


Klient nasz Pan i ma oczywiście wolny wybór: na glacę czy na krzyż. ;)

varaha napisał(a):
...jestesmy (w wiekszosci :twisted: ) normalnymi ludzmi...


Mów za siebie! :twisted:

_________________
Prasadam blog mojej żony Vairagya-laksmi dd: http://www.purevege.com/
Foto galeria mojej żony: http://www.flickr.com/photos/48823311@N03/
Mój blog: http://purnaprajna.blogspot.com/
Moja muzyka: http://www.acidplanet.com/artist.asp?so ... 069&T=6461


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pytanie
PostNapisane: 19 sie 2009, o 09:31 

Dołączył(a): 14 sie 2009, o 07:43
Posty: 14
Lokalizacja: Opole
Z przyjemnością tylko w piątek na 14 do 22 do pracy w sobotę od 6 do 14 nie mogę mieć wolnego :(


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Moderatorzy: Trisama, Morderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL