Teraz jest 28 mar 2024, o 11:46


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: zielona gora
PostNapisane: 22 lis 2006, o 11:12 

Dołączył(a): 3 lis 2006, o 18:17
Posty: 22
Lokalizacja: Leeds
kto sie pojawi???

_________________
nrtyan vayu-vighurnitaih sva-vitapair gayann alinam rutair muncann asru maranda-bindubhir alam romanca-vanankuraih makando 'pi mukunda murcchati tava smrtya nu vrndavane bruhi prana-samana cetasi katham namapi nayati te


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2006, o 19:04 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
Wiele osob:-)! sie pojawi :lol:
a nawet sm Kryszna w formie sw.imienia.Bostw i jego Prasadam mniam mniam :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2006, o 10:01 

Dołączył(a): 3 lis 2006, o 18:17
Posty: 22
Lokalizacja: Leeds
domyslam sie ze wiele... :D

_________________
nrtyan vayu-vighurnitaih sva-vitapair gayann alinam rutair muncann asru maranda-bindubhir alam romanca-vanankuraih makando 'pi mukunda murcchati tava smrtya nu vrndavane bruhi prana-samana cetasi katham namapi nayati te


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 21:48 

Dołączył(a): 25 lis 2006, o 21:25
Posty: 154
Lokalizacja: ziemica Dziadoszan
Chciałbym na początku podziękować sławcom Kryszny :) za pomoc w przygotowaniu spotkania w Zielonej Górze, a szczególnie Emilii za plakatowanie Sulechowa, Dwarakaczjucie za całość i za czas i pieniądze jakie w to wkłada, bhaktom z Poznania, Wrocławia, Wałbrzycha, Jawora i Polkowic za prasadam i uczestnictwo. Harinamu nie było, niemniej przyszło sporo osób, jak liczyłem przewinęło się ok. 40. Dużo starszych osób, nawet pewien pan z mojej rodzinnej wsi :) Z biegiem czasu nastrój stawał się ciepły i rozluźniony. Obawiałem się, że Zielonka zaakcentuje swój biskupi charakter, ale nic takiego się nie stało. Pytałem w kilku miejscach o salę i spotykałem się z życzliwym przyjęciem. Wybraliśmy ostatecznie bibliotekę wojewódzką. Rozwiesiliśmy 50 plakatów i listonosze roznieśli 4 tys. ulotek. Ukazała się informacja w Gazecie Lubuskiej (bez kłopotu i za darmo). Wiem, że conajmniej jeden pan przyszedł dzięki tej informacji, przyjechał pół godziny wcześniej i pytał o Czarnów i uczestniczył w śpiewie żwawo. Nawet pan nagłaśniacz się ożywił i portierzy :) O ile wiem kilka osób jest zainteresowanych bliższymi kontaktami, ale nie mam namiarów.
Lubuskie to biała plama jeśli chodzi o nauczanie świadomości Kryszny. Mam nadzieję, że powoli dokona się integracja krysznalubców :) na tym terenie. Warto robić takie spotkania i w innych miastach, mniejszych jak Żagań, Nowogród (mieszka tam Wajroczani), Gubin, Sulechów, Świebodzin itd. Zielonka jest z kolei miastem uniwersyteckim. Zdałby egzamin chociażby bar wegetariański jak w Wałbrzychu. W czasie, gdy miał być harinam, odbywała się mała demonstracja antyfutrzarska na rynku.
Dzięki

_________________
wierzę w las, wierzę w łąkę i noc w czasie której rośnie zboże (Thoreau)


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 21:58 

Dołączył(a): 3 lis 2006, o 18:17
Posty: 22
Lokalizacja: Leeds
jest mi bardzo miło prabhu, że zauważyłeś mój niewielki wysiłek :oops:
co do portierów to faktycznie się ożywili poczułam to na własnej skórze :lol:
po dzisiejszej uczcie przechodze na diete :D

_________________
nrtyan vayu-vighurnitaih sva-vitapair gayann alinam rutair muncann asru maranda-bindubhir alam romanca-vanankuraih makando 'pi mukunda murcchati tava smrtya nu vrndavane bruhi prana-samana cetasi katham namapi nayati te


Ostatnio edytowano 25 lis 2006, o 22:16 przez sunniva, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 22:05 

Dołączył(a): 3 lis 2006, o 18:17
Posty: 22
Lokalizacja: Leeds
to może teraz mały progaramik w Świebodzinie? :wink:

_________________
nrtyan vayu-vighurnitaih sva-vitapair gayann alinam rutair muncann asru maranda-bindubhir alam romanca-vanankuraih makando 'pi mukunda murcchati tava smrtya nu vrndavane bruhi prana-samana cetasi katham namapi nayati te


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 22:42 
Morderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2006, o 17:54
Posty: 1331
Lokalizacja: Księstwo Jaworsko-Świdnickie
albert napisał(a):
Chciałbym na początku podziękować sławcom Kryszny :) za pomoc w przygotowaniu spotkania w Zielonej Górze, a szczególnie Emilii za plakatowanie Sulechowa, Dwarakaczjucie za całość i za czas i pieniądze jakie w to wkłada, bhaktom z Poznania, Wrocławia, Wałbrzycha, Jawora i Polkowic za prasadam i uczestnictwo. Harinamu nie było, niemniej przyszło sporo osób, jak liczyłem przewinęło się ok. 40. Dużo starszych osób, nawet pewien pan z mojej rodzinnej wsi :) Z biegiem czasu nastrój stawał się ciepły i rozluźniony. Obawiałem się, że Zielonka zaakcentuje swój biskupi charakter, ale nic takiego się nie stało. Pytałem w kilku miejscach o salę i spotykałem się z życzliwym przyjęciem. Wybraliśmy ostatecznie bibliotekę wojewódzką. Rozwiesiliśmy 50 plakatów i listonosze roznieśli 4 tys. ulotek. Ukazała się informacja w Gazecie Lubuskiej (bez kłopotu i za darmo). Wiem, że conajmniej jeden pan przyszedł dzięki tej informacji, przyjechał pół godziny wcześniej i pytał o Czarnów i uczestniczył w śpiewie żwawo. Nawet pan nagłaśniacz się ożywił i portierzy :) O ile wiem kilka osób jest zainteresowanych bliższymi kontaktami, ale nie mam namiarów.
Lubuskie to biała plama jeśli chodzi o nauczanie świadomości Kryszny. Mam nadzieję, że powoli dokona się integracja krysznalubców :) na tym terenie. Warto robić takie spotkania i w innych miastach, mniejszych jak Żagań, Nowogród (mieszka tam Wajroczani), Gubin, Sulechów, Świebodzin itd. Zielonka jest z kolei miastem uniwersyteckim. Zdałby egzamin chociażby bar wegetariański jak w Wałbrzychu. W czasie, gdy miał być harinam, odbywała się mała demonstracja antyfutrzarska na rynku.
Dzięki


Ja równiesz dziekuje wszystkim co włozyli wkład w ten program, Albert go pilotował i wyglada na to ze ze jest niezłym pilotem :D , super opowiadałes o Indiach przy Gandze, to aranzacja ze zabrakło scieżki dzwiekowej, naprawde mistrzostwo. Jeden z lepszych programów ostatnimi czasy, zaskoczył mnie tez Trisama Prabhu myslałem ze znam juz jego wykłady ,ale puła mi zjechała po raz kolejny naprawde najwyzszy poziom, i Madakini mataji pieknie opowiadała o Arati,odjazd. Prasadam pierwsza liga. Frekfencja tez imponujaca rozmawiałez z Dvarakacyuta Prabhu był bardzo zadowolony oby wiecej takich akcji. w jedniosci siła Wojownicy Światła, jeszcze raz dzieki,za tydzien Legnica Dzieki Dvaraka ze dajesz mozliwosci :)no i pozdro dla Mirona i Rahu miło było was spotkac

_________________
"...jesli chcesz zbudowac statek, nie każ ludziom zbierać drewna, ale obudź w nich tesknotę za Oceanem.."


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2006, o 23:08 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2006, o 20:09
Posty: 770
Lokalizacja: Legnica
Z wielką radością przyznaję, że coraz bardziej nasze działania są zgrane. Nie wiem jak to się dzieje, ale się dzieje i jest coraz lepiej. Z pewnością miłe są te działenia Śri Gaurandze, skoro jesteśmy tak prowadzeni. Równiez dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu, zarówno organizatorom, pomysłodawcom, kucharzom, muzykom, filmowcom, sklepikarzom, wykładowcy.

Mam taką cichą nadzieję, że częściej będziemy odwiedzać Zieloną Górę i okolice.... oby do następnej akcji
GAURANGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

_________________
Gauranga!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2006, o 14:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 paź 2006, o 18:25
Posty: 308
Podzielam entuzjam przedmówców :D
Było baaardzo miło i udanie. Podobało mi się, że większość z nas potrafiła się zorganizować na swojej działce, że przyszło tyle osób i że wszystko zjedli :lol:
Jeden z lepszych o ile nie najlepszych programów ostatnio..
Wykładu też słuchałam od początku do końca i wyjątkowo nie gadałam ;)
Zgadzam się z Dalaj Ćandrą, że poniżej tego poziomu po prostu nie możemy schodzić. Nie wypada :)
No i bhajan.. aż miło słuchać. Osoby, które siedziały obok mnie widocznie nie mogły usiedzieć, podtupywały, kręciły się.. jeszcze trochę, a byłby spontaniczny kirtan ;)
Do zobaczenia w Legnicy, oby było conajmniej podobnie !!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2006, o 15:47 

Dołączył(a): 29 paź 2006, o 17:04
Posty: 570
"Serce roście patrząc na te czasy..." jakby to zaintonował poeta z Czarnolasu. :D


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lis 2006, o 07:44 
Sponsorzy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2006, o 16:02
Posty: 1323
Lokalizacja: walbrzych,wroclaw i okolice
No wypada dodac z mojej strony ze zaluje ze niepojawilem sie na Tym programiku.
Ale cieszy mnie ze w zielonce ktora faktycznie uchodzila za bialą plame na mapie swiadomosci Kryszny ,taka frekfencja i to bez Harinamu :D
Jaya sankirtana Yajna!
Srila Prabhupada mawial ....Jesli m nie kochacie wspolpracujcie z sobą,a to widac najlepszy sposiob na zadowolenie ,aczariow,kryszny i Bhaktow :lol: a ile musieli ludzie satysfakcji w serca złapac :?: Albert jest znanym kraso mowca :) Tak wiec podpisuje sie ze to ze wysiadla sciezka dzwiekowa do filmu to czysta aranzacja Kryszny:lol:
Gaurangaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: ...
PostNapisane: 27 lis 2006, o 10:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2006, o 12:31
Posty: 79
Lokalizacja: Wrocław
...hari bol :) ja rowniez chcialbym podziekowac wszystkim bhaktom za umozliwianie mi brania udzialu w programach otwartych....zycze wszystkim tego, by juz na zawsze chciec pomagac Srila Prabhupadowi i wszystkim wielbicielom, w misji Pana Gauarangi i Jego Szalonego z milosci ukochanego Nitaja....Hare Kryszna !!!

_________________
"Harer nama harer nama harer namaiva kevalam kalau nasty eva nasty eva nasty eva gatir anyatha".


Góra
Offline Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Moderatorzy: Trisama, Morderatorzy

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL